Ako sa vám podarilo obliať?

janka_bazant
27. apr 2016

Určite to poznáte - keď treba zvládnuť aj 10 úloh naraz, obliať sa nejakým nápojom sa podarí asi celkom často. Podeľte sa s nami o nejakú vtipnú príhodu alebo situáciu, a tri najlepšie odmeníme radlerom v tom najpraktickejšom obale🙂

brusnatanecnica
27. apr 2016

mna napadla nasa rodinna oslava.
sestra mi pochvalila manzela, ze ako pekne vymaloval. muz zozal uspech, hrdo sa vytiahol a isiel otvarat sekt. ten vystrelil hrozne a vsetko z flase sa dostalo na cerstvo vymalovane steny a strop. aby to nebolo vsetko, ja som mala v ruke radlera a ked sa to stalo, tak som sa zacala smiat, ze som obliala navstevu, chlebicky aj tortu na stole.
aby bolo co jest, museli sme objednat pizzu🙂 navsteva sedela v pozicanych teplakoch🙂

palculienka123
27. apr 2016

Prvý deň našej dovolenky pri mori nás mali ubytovať až okolo obeda a tak sme sa túlali po pláži a náš drobec neodolal a vbehol do vody. Kedže ešte aj pršalo a bolo veľmi chladno a my sme mali batožinu zamknutú v autobuse, museli sme synovi kúpiť nové tepláky aby neprechladol. Keď som bola smädná, vybrala som z batohu minerálku a ani som si neuvedomila, že ju nosíme už pol dňa a je vyhrkaná. Keď som ju otvorila, samozrejme striekala všade naokolo, všetci sa obzerali a smiali aká som mokrá, len môj muž s chladnou hlavou povedal : "Ale tebe nové tričko nekúpim "

charlie1980
27. apr 2016

Moj syn (2,5r) od malicka miluje pivo. Ja ako jeho matka som ho k tomu viedla uz pocas jeho vyvoja v brusku, samozrejme nealko, na pive som prezila cely 7,8,9 a aj 10mes tehotenstva (s prenasanim) Tak si viete predstavit tu zalubu a neodolatelnost piva u mojho syna....
No a pretoze moj otec (jeho dedo) je velky privar (Mozno ten moj syn bude po nom), tak na jeho dozadovanie mu zvykol namocit dudel do piva a maly si to skutocne vychutnaval.
Vyslo prve slniecko, ludia zacali vonku vysedavat v kaviarnach a pivarnach no a ja som sa vybrala so synom na prechadzku. Na lavici vonku si nasiel "partaka", vysplhal sa k nemu hore, praaaaaaaask mu dudel do pohara s pivom ! Pekne zacrel do toho pohara, oplachol si v nom ruky, sup, dudel do ust. Prask Este raz. To sa uz neznamemu ujovi znepacilo, zacali sa natahovat o pohar az skoncil pod lavicou. Tak nic, no, ujovi sme zaplatili dalsie pivko, ospravedlnila som sa za synovu bezprostrednost a lasku k pivu a sli sme dalej...

lennulik1
27. apr 2016

Ked sme planovali svadbu,v ramci setrenia rozpoctu sme si vybavili urcite mnozstvo vina na hostinu a vysluzky (bolo 40 hosti, a uz si nepamatam mnozstvo vina) od znamych. Manzel dostal do Fabie ciste,vyumyvane niekolko litrove nadoby,ktore sa uzatvarali na srobovanie (ziadne demizony). Ked uz mal všetko naplnene v aute (pri zadnych a prednom sedadle), sadol do auta a hura domov. Leeenze z uzaverov samozrejme vino tieklo, po ceste musel stiahnut okienka a zastihla som ho pred domom,ked prichadzal... Tvaril sa akoby mu uleteli vcely.
Ked som sa k nemu naklonila do auta, ten zapach vina by mu nezozrali ani policajti 🙂 auto smrdelo ešte 3 tyzdne ako u najvacsich alkoholikov. A tie mokre sedacky a koberceky sa ako tak dali dokopy. Keby ho boli chytili policajti, isto nieco nafuka.
Ale, svadba bola super, vino chutilo a my sme šťastne zobrati uz takmer 7 rokov s svomi malymi fesakmi, ktori sa tiez uz vyvazali v spominanej Fabii 🙂

jarnicka
27. apr 2016

U has moj synacik sa my podarilo vyvalit pohar a rovno na mna🙂 vsetky osy po mne ski ☹ neprajem nikomu

erikaemkina
27. apr 2016

Mne sa stalo to , ako mamičky sme šli kočikovat , pekne počasie bolo , no zastali sme pri obchode a kupili sme si radlérik , no žeby nebolo to že ideme a pijeme , zašili sme sa 😀 , sadli si , detičky nám pobehovali hrali sa , no neviem ale moja plechovka bola asi Top ako som ju otvorila, ten čudlík tak bum sa to namna vylialo , no to bol smiech ... ostalo mi len troškuu ..

matus_bazant
27. apr 2016

V mojom prípade som sa ani tak neoblial sám ako niekto iný oblial mňa... Bolo to niekoľko rokov dozadu na Silvestra a so spolužiakmi sme išli autom na nejaký večierok... Keď v tom sa moja spolusediaca na zadnom sedadle rozhodla, že sa napije... Spolužiak jej z predného sedadla podával dvojlitrovú fľašu nemenovaného hnedého nealkoholického nápoja - fľaška bola samozrejme otvorená a väčšina jej obsahu skončila na mojom kabáte, na mojich oblekových nohaviciach... Mal som to všade... 😖 😒

matus_bazant
27. apr 2016

@brusnatanecnica Hehehe, a bolo vymaľované 😉

matus_bazant
27. apr 2016

@xevulax O nehodách so Salkom som už počul... Známym vraj ostala po Salku v kuchyni výzdoba ako v Ochtinskej aragonitovej jaskyni 😀 😀

katkabg
27. apr 2016

No ja si pametam ze som zacala robit casnicku a som niesla stamgastom takym starsim panom dva rumi....kedze som nikdy casnicku nerobila tak sa mi ruky potili aako som im to niesla tak som to na nich prekotila z tacky 😀 zobrali to nastastie s humorom a jeden z nich mi vravi.... Slecnaaaaa vy ste si ma tusim chceli orumiiiikovat 😀 tak vzdy sa najdu veseli ludia 🙂

maryon1
27. apr 2016

Kedy som bola naposledy obliata tak naporiadok ja?
Asi na túto veľkú noc. Neviem, čo to napadlo naším bláznivým susedom, ale /už posilnení nejakým tým alkoholom/ chodili šibať a oblievať všetky susedy - a v striekačkách na oblievanie mali do vody primiešanú asi najlacnejšiu a najsmradľavejšiu voňavku, aká sa dala kúpiť v obchode.... no byt nám ňou smrdel pár dní, čo nie a nie vyvetrať, moje oblečenie a ja sama to isté. akože nechápačka. ja dám za drahú voňavku nehorázne peniaze, a zdá sa mi, že nevoniam, už keď vyjdem z domu na ulicu, a tento smrad nevyničiteľný 😠

victoria021
27. apr 2016

robila som pivovu tortičku pre znameho a ako som si ju chcela dokrašlit, kedže je velky chovatel, tak ku teme sa mi hodilo pletivo a to bola osudna chyba🙂...........ako som tam to pletivko uchytovala tak som si 2 pivečka omylom prepichla........začalo to striekat, a nevonala som len ja ale cela tortička mala tu spravnu vonu🙂....a kedže nebolo času ju rozobrat a neboli doma pivka v zasobe išla ku gratulantovi už načata🙂)))..............ale mala uspech aj tak🙂

igiana
27. apr 2016

Táto hrozno smiešna príhoda sa mi stala na strednej škole. Išli sme na lyžiarsky výcvik a slapali sme s ťažkými ruksakmi do zasnezeneho kopca ku chate. Ja chudá a dlha som stále zaostávala, lebo som nevládala a telocvikarovi to už liezlo na nervy a tak sa ponúkol ze on mi ten môj ruksak zoberie. Svoj si dal na predok a môj na chrbát. Lenže ja som zabudla ze mám v ňom termosku s horúcim čajom a pri skladaní z môjho chrbta som ním buchla o zem. Cela šťastná som šlapala za telocvikarom, keď sa zrazu otočil zhodil ruksak a začal nadávať. Prasknuta termoska mu vypustila svoj horúci obsah po chrbáte a aj za gate 😀. Ja ako správna puberťácka som sa začala strašne smiať a on zúfalec sa potom so mnou dva dni nerozprával 🙂.

xevulax
27. apr 2016

@matus_bazant tak esteze som neni jedina (lebo sa ludia cuduju ako sa to.mohlo stat,no mohlo). So mna si rodinka robi srandy ked idem varit salko,ci mam kupenu farbu 😂 no,vtedy mi do smiechu velmi nebolo

matus_bazant
27. apr 2016

@victoria021 Tak to je teda torta ako sa patrí 😀

victoria021
27. apr 2016

@matus_bazant ...ta mužov vždy poteši🙂)

matus_bazant
27. apr 2016

@victoria021 A keby bola z 12-tok, tak verím, že jej neodolá ani ten najväčší pivár... 😉

reni1512
27. apr 2016

Ja som ,,obliala" vsetkych okolo mna 😀 na kamoskinej oslave s plnymi ustami pri vtipnej prihode som vsetkych oplula 😀 Chvala bohu, nezabili ma 😀

moni244
27. apr 2016

Ja pravidelne oblievam druhych, naposledy moju sestru, ja za to nemozem, ze tak rada rozhadzujem rukami, ked mam v nich napoj 😀 ale seba nie, seba vzdy len zaspinim od jedla

victoria021
27. apr 2016

@matus_bazant... aj take boli ale z 10-tok🙂.......to su pre mna najidealnejšie a najvdačnejšie darčeky pre mužov🙂....to viem, že vždy poteši🙂)

mariankas
27. apr 2016

Tak mne sa raz podarilo v práci... Pribehla som do zborovne z dozoru, rýchlo som si otvárala minerálku, ale tá bola nejaká rozhŕkaná, tak mi vystrelila rovno na tričko. Tričko ostalo celé mokré, aj spodné prádlo, tak všetko dole a ja som šla na hodinu iba v bielom plášti a pod ním nič. Bolo to pre mňa dlhých 45 minút, len som si dávala pozor, aby som sa zle nepohla a neprezradila sa, radšej som väčšinu hodiny stála tvárou k tabuli a písala. Našťastie na radiatore sa to všetko vysušilo a ďalšia hodina už bola ok... Ale ja sa ešte teraz červenám...

matus_bazant
27. apr 2016

@victoria021 Pošlem na ukážku kolegom, čo sa starajú o Bažanta alko pivo 🙂 Určite ich poteší... 🙂

ivetkab.
27. apr 2016

... s manželom sme si kúpili byt. Po kompletnej rekonštrukcii sme si ho po nociach celý omaľovali. Ako sme dokončili, vyčistili štetce ... šli sme si pripiť pivkom. Lenže, nemali sme otvarák. Tak som sa ponúkla, že viem otvoriť fľašu na zárubni... veru, otvorila som ho, len sme museli dve steny nanovo premaľovať a obaja aj komplet celý prezliecť. Pivko už bolo riadne teplé a tak, ako som to na tretí pokus konečne otvorila, žačalo striekať všade naokolo. Záhadou pre mňa bolo, že čo všetko naokolo bolo mokré a vo fľaši ešte stále viac ako polovica ostala 😀

matus_bazant
27. apr 2016

@ivetkab. Niečo podobné sa nám stalo v práci, keď sme deň pred Silvestrom upratovali kanceláriu a kolega sa pokúsil otvoriť tri roky prešlú fľašku pšeničného piva o zárubňu 🙂 No v takom prípade nepomôže ani fľaška, ktorá sa dá otvoriť a zatvoriť 🙂

ivetkab.
27. apr 2016

@matus_bazant veru, v mojom prípade to bol posledný pokus o otváranie pivka inak, ako otvárakom. Odpustila som to pivečku a máme sa radi naďalej 😀

margarita
27. apr 2016

my sme od kamosa dostali ku svadbe kristalove brusene pohare na vino. ked sme ich s jednou navstevou vytiahli, napijem sa, a obliala som si tricko, nechapem, napijem sa znovu, a zase...smiali sa mi, ze som stata uz po dvoch hltoch, kym sme pochopili, ze z mojho pohara sa vylomilo jedno take brusene kristalove ocko, mala dierka.
este stale mame dva pohare odlozene, ostatne sa mi uz podarilo "nahodou" pri umyvani rozbit.

martinkaha
27. apr 2016

Bolo to dávno...keď som mala 15 a prázdniny sme trávili u strýka "na jedné moravské vesničce". Bolo horúce suché leto...tak horúce, že z nás tieklo vo dne v noci, muchy v tieni len lozili a nikomu sa nechcelo pohnúť. Len strýko s bratom sa rozhodli, pokosiť (kosou) celú obrovskú záhradu. 🙄
Ja, s mojou 14 ročnou sesternicou sme ležali v dome na posteli, počúvali sme na walkmane najnovšie hity 90-tych rokov, čítali sme Bravo a spriadali plán na ako a za čo by sme sa dostali na diskotéku (žiaľ, len detskú do 18 rokov, ale lepšie než nič). 😎
Keď tu zrazu - ozval sa strýkov povestný rev, ktorým nás zvolával z horného poschodia spoza zatvorených dverí vytrhnúc nás z hudobnej oázy a od pubertálnych "vážnych" rozhovorov. 😀
Kto by nemal rešpekt pred Bud Spencerom, či Jánom Werichom?! Môj strýko, totiž, akoby im z oka vypadol. V okamihu sme stáli pred ním v pozore. Do ruky mi podal veľký sklenený džbán a do druhej strčil pár korún a poslal nás príkazom, aby sme mu išli kúpiť pivo do miestnej krčmy, toť cez hlavnú cestu, že dostali chuť a chcú sa osviežiť. 😝
Prevrátili sme oči, a s nechuťou odišli. Cestou sme však pookriali, lebo sme si "drobné" mohli nechať, tak sme sa možno mohli zúčastniť tej diskošky o 17 h. 😀 Vstúpili sme do krčmy plnej "starých" štamgastov, riadne to tam zašumelo, no my sme šli smelo k pultu. Hospodský vez váhania načapoval plný džbán zlatistého moku, keď sme mu povedali, že je to pre rodičov. Rýchlo sme odišli, a poď ho domov. No a keďže bolo ozaj veľmi horúco, sucho v krku...a džbán príjemne chladil a lákavo sa orosieval, tak sme sa s mojou parťáčkou dohodli, že ochutnáme aspoň penu na pivečku. Tak sme sa, schované v kríkoch, striedali raz ona, raz ja. Aj z pivka sme si cucli, no čo vám poviem. 😀 Pol sekundy som si nechala džbán dlhšie...no a nedočkavá sesterka stojaca tesne predomnou, mi chcela džbán vziať. Trhla ním a pivo vyprsklo na nás...na tvár, do dekoltu, na šaty, na vlasy i do sandál. Vyzerali sme ako mladistvé Missky mokré tričká! ...a riadne smrduté. 😀
Z piva ostala asi tretina. 😒Strýkovi sme džbán nesmelo podali, ten sa na nás poriadne zarehnil a poslal nás po ďalšie. Prezliekli sme sa, v krčme sa podaktorí tiež zasmiali, no druhé pivíčko sme šťastlivo doručili dospelákom. 😀

P.S.: Večer sme ukecali mamky, dali nám vreckové a išli sme na tú disku! 😉 😎 😀

magdicka111
28. apr 2016

@matus_bazant ano potvrdzujem je to dobrak od kosti 🙂 😀

jahodka30
28. apr 2016

Minulý rok cez leto mal môj drobček 2 rôčky a veľmi sa mu páčilo ako sa kotúla plechovka pivka, tak malý si kotúlal pivko pod altánkom. Keď ho to omrzelo a išiel sa hrať konečne do piesku pivo som postavila na stôl. Manžel si nevšimol že je to to rozhrkané a otvoril ho a bol celý osprchovaný... 😉 dobre sme sa na tom nasmiali...