Ako sa vám podarilo obliať?

janka_bazant
27. apr 2016

Určite to poznáte - keď treba zvládnuť aj 10 úloh naraz, obliať sa nejakým nápojom sa podarí asi celkom často. Podeľte sa s nami o nejakú vtipnú príhodu alebo situáciu, a tri najlepšie odmeníme radlerom v tom najpraktickejšom obale🙂

janka_bazant
autor
28. apr 2016

@victoria021 UUUZasne torty, toto je paradna inspiracia na darcek, DAKUJEME!! 😀 😀 😀 😀

janka_bazant
autor
28. apr 2016

Damy dakujeme velmi pekne za super pribehy, sprijemnili nam taky bezny pracovny den🙂 Tazko vybrat najlepsie, a tak celkom subjektivne vyberame pribeh od @vonava007, @dahra, @katusiaa, @mariankas, @martinkaha, no a a specialna odmena za inspiraciu pivovymi tortami pre @victoria021 🙂
Prosim poslite mi do schranky vase meno, postovu adresu a cislo mobilu, posleme vam radler v tom najpraktickejsom obale, s ktorym sa, verime, neoblejete 😉 😉

victoria021
28. apr 2016

@janka_bazant Dakujeeem🙂

minulin
28. apr 2016

Mne sa to stavalo pravidelne, som taky nesiko uz od narodenia. Vsetci sa mi smeju, ze ked obleciem ciste tricko, pocitaju minuty, kedy sa oblejem. Pravidelne pri koseni travnika, ked som vysmadnuta a chcem si dat radler, neodhadnem rychlost pitia a sup, uz je to 😀

martinkaha
28. apr 2016

Waaaaaaw! Ďakujem, veľmi sa teším! Prajem krásny zvyšok dníka celému tímu i tu všetkým na koníku! 🙂

purinkaa
28. apr 2016

Stalo sa to par rokov dozadu, ked som pocas letnych prazdnin bola s kamaratmi na chmelovej brigade v oblasti Zatec v CR......na obed nam doniesli na pole slizikovu polievku do esusu....a ako tak isiel okolo vtedy este moj priatel, potkol sa a cela horuca mastna polievka skoncila na mne.....moj krik muselo vtedy pocut urcite aj na Slovensko 🙂....na chmelovych brigadach sme boli trikrat a vzdy to bola super partia a more zazitkov 🙂.....videla som ako sa chmel zbiera, susi.....pouziva sa do piva, ale aj do liekov, co som nevedela.....a posielam aj jeden pozdrav z pola....v pozadi este visiaci chmel 😉

purinkaa
28. apr 2016

@janka_bazant Pozeram Janka, ze ste uz vyhodnocovali.....a nevadi....mozno nabuduce 😉 .

skerinko
28. apr 2016

@matus_bazant U mňa tých obliatí bolo teda dosť veľa a jedno sa mi stalo osudným. Pred pár rokmi som pracovala v jednom bare ako čašníčka. Bol večer ako každý iný veľa zákazníkov, behala som od stola k stolu. Pri jednom sedela partia chalanov a niesla som im 4 veľké pivá. Práve šli z nejakého zápasu, pod stolom mali veľké tašky a ako som im išla dať tie pivá na stôl zakopla som o jenu z tých tašiek a všetky tie pivá som vyliala na jedného z tých chalanov 😀 . On bol komplet mokrý, stolička, koberec proste všetko(závan toho piva bolo cítiť ešte 3 dni). Ospravedlňovala som sa ako blázon, on bol z počiatku riadne naštvaný, ešte že nebýval ďaleko, tak sa mohol ísť hneď prezliecť. Keď sa vrátil už vysušený, tak mi povedal, že to len tak nemôže zostať a že s ním musím ísť na kávu. Momentálne sme už 12 rokov manželia a máme dve krásne deti. Takže ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré 🙂

janka_bazant
autor
28. apr 2016

@purinkaa dakujeme pekne za prispevok aj foto z brigady!

mariankas
28. apr 2016

@janka_bazant Ďakujem, teším sa 🙂

matus_bazant
28. apr 2016

@skerinko To je krásny príbeh 🙂

vedorka
28. apr 2016

u mna klasika, casto sa opakujuca 🙂 : pijem radler, drzim si ho v ruke, tazka pohoda a samozrejme sa pozriem na hodinky kolko je hodin 😀 a nie a nie sa poucit

stardust
28. apr 2016

heh, ja som si obliala ako pubertiacka zbrusu nove rifle kyselinou chlorovodikovou a kyselina mi do nich vyzrala diery. Nohavice som vyhodila. Dnes by som si take mohla spokojne obliect, lebo derave gate su dnes v mode 😝

skerinko
29. apr 2016

@matus_bazant Ďakujem.Treba sa tešiť z každého dňa, nikdy nevieme čo nám prinesie 🙂

bibyke
29. apr 2016

Ja sa vždy oblejem v Aute keď sa snažím počas jazdy napit,preto sa vždy smejem na Vašej novej reklame,keď idú baby v aute vždy ma napadne,že celá ja😀

janka_bazant
autor
29. apr 2016

@skerinko Absolutne suhlasim🙂

matyuska
29. apr 2016

Ja som praxovala v lekarni, a pripravovala som Gentianovu violet (mamicky poznaju, fialova vodicka na zabku v ustach) a kolegina krici, nezabudni riadne zatvorit tu flasu nie, aby sa vyliala "takto"a plnu litrovu flasu otocila hore dnom...Samozrejme sa zlakla, a flasu este pustila z ruk.Fialove bolo vsetko....to myslim vsetko komplet, stena, dlazka, strop, pracovne stoly a my...Viete, ze sa tym kedysi farbili vlasy? A nejde to dole.....Mala som krasny bodkaty melir....Ale pracovne tricka boli uzasne....krasne abstrakne umenie....Tie sme potom nosili na pracovne akcie