Podeľte sa s nami o tipy na vaše najobľúbenejšie miesta na výlety a prechádzky...

matus_bazant
28. apr 2016

Napriek tomu, že som chlapec z mesta (ako hovorí môj otec - ošľahaný vetrom kaviarenských ventilátorov), rád sa z času na čas vyberiem aj na prechádzku do prírody. Najrýchlejším únikom pred mestom je návšteva Horského parku alebo prechádzka po Kráľovej hore nad bratislavskými Dlhými Dielmi. V máji ma však čaká návšteva Vysokých Tatier, takže si užijem aj trochu ozajstnej turistiky v ozajstných horách. 😉 Máte aj vy obľúbené miesto kam chodíte na prechádzky? Aké sú vaše turistické plány na tento rok?

Z Vašich tipov vyberieme tri, ktoré odmeníme balíčkom uzatvárateľných Radlerov 0,0% podľa vlastného výberu 🙂

kluucik
28. apr 2016

U mna jednoznacne vyhravaju Kamenne vráta (okres Lučenec nedaleko Budinej) clovek ked sa dostane na ten kopec a lahne si tam do travy citi sa ako v nebi ten klud a pokoj sa neda opisat 🙂 Kto tam nebol tak asi nepochopi a ja ako mestske ziena premna je ta energia prirody na nezaplatenie 😉

lubica285
28. apr 2016

Ja milujem Bojnice. Minuly rok sa nam nepodarilo dostat, nakolko sme mali vazne rodinno-zdrav.problemy. Boli sme ale zato v Sturove. A aj tam je prechadzka vecer k Ostrihomu krasna 🙂 a tento rok sa chystame max.tam,kde nam dovoli nase dietatko. Ale kedze sa ma narodit v juni, tak asi to budu prechadzky len v okoli 🙂

bibyke
28. apr 2016

Keďže my sme teplomilny,tak obľubujeme kúpaliská a najradšej máme jedno,ktoré je blízko nášho bydliska,samozrejme nealko radler po dobrom kupeli nemôže chýbať 😀 A ospravedlňujem sa za nekvalitnú foto,no zial mám novú pamäťovku v mobile takže nemám fotky po ruke..

katarinamars
28. apr 2016

tak podla mňa je nar krásne v Súľove, potom s blížiacim sa letom chodíme do Tatier, Malej Fatry (Jánošíkové diery, Veľký Rozsutec, Veľký Kriváň) alebo Slovenského raja, aby sme sa schladili....a jeseň je nádherná v Tatrách pri Zelenom plese...o mesiac sa chystáme do Tatier s polročným krpcom, takže s kočíkom sa chystáme na Popradské pleso, na Hrebienok a k Reinerke, možno s nosičom k vodopádom alebo na Zamkovského chatu a tam kde sme neboli čiže botanická záhrada v Tatranskej Lomnici prípadne náučný chodník Pramenište...podľa fotiek je tam krásne...no a celý rok chodíme po našich Kysuciach a Beskydoch...a naj naj naj miesto sú pre mňa Pustevny (ČR), tam by som mohla byť stále... 🙂

jajkakk
28. apr 2016

@matus_bazant ešte pridám pár foto z jesenných Pienin (cez mobil mi to nešlo 😀 )
Hurá, ide sa na Tri koruny...

lucia211
28. apr 2016

My sme sa tento rok stali dvojnásobnými rodičmi 🙂 teda narodila sa nám jedna malá slečna 🙂 Druhá má už 7 rokov 🙂 Tento rok sa chystáme dať si rally po Slovensku, maličká je ešte malá na dovolenku k moru a načo sa vlastne tárať tak ďaleko, keď Slovensko je také krásne a rozmanité 🙂 takže určite Tatry, Smokovec 🙂 To čo zvládneme s malou v nosiči a s nealko Bažantom v ruke 🙂

PS: Bývam v Čiernom Balogu a máte pravdu, príroda je tu krásna - takže vrelo odporúčam prísť aj na Čierny Balog 🙂

aly
28. apr 2016

Radi chodíme s deťmi na cyklistiku po okolí Zvolena, potom turistika Tu na Pustý hrad

minulin
28. apr 2016

My zboznujeme prave to, ze mame dom blizko lesa, takze ten nas je top. Potom milujeme Tatry, zo vsetkych moznych stran, no a v lete, samozrejme, nesmie chybat ani kamos radler 🙂 😎

kittyjuliette
28. apr 2016

Sama som strasne zvedava na tohtorocnu "vyletnu sezonu".Totiz,vzdy sme boli cele leto niekde mimo,milovala som ten pocit rano zbalit batoh,nalozit do auta psy a vypadnut hoc aj len na Lietavsky hrad opekat (lietavsky hrad je moja srdcova zalezitost❤).Dokonca aj s patmetrovym brusiskom pocas minulorocneho tehu som bola vecne niekam vystverana,napriek zhrozenym pohladom ostatnych spoluturistov😅Aaaaale,teraz mam polrocneho syna a tak nejako si to neviem predstavit.Sice trenujem male trasy s malym uviazanym v satke,ale neviem neviem,ci dam nejaku dlhsiu turistiku😕Asi nebudem mat na vyber,takze ak uvidite niekde "klokaniu mat" s vyplazenym jazykom dychat z poslednych sil a v jej zavese dve psiska,tak to som jaaaaaaa😀

cukricek12
28. apr 2016

My radi chodievame na Marhát v Nitrianskej Blatnici. Je tam rozhľadňa, kde vidíme okolité mestá a dediny. Dôležité je tam ísť, keď je krásne počasie, lebo v tej výške cez hmlu nie je nič vidieť. A navyše je to turistika čo netrvá celý deň, čiže je tam často vidieť rodiny s deťmi 😉

maryon1
28. apr 2016

@matus_bazant waw, parádne fotky 🙂

vonava007
28. apr 2016

@matus_bazant Bojnický zámok musíš dať!!!! 🙂

magduslinca
28. apr 2016

Pokiaľ sa nám nenarodil nás prvorodený synček Zaško tak sme veľmi radi chodili do Vysokých Tatier a tam sme toho veľmi veľa pobehali. Najkrajší zážitok mám s Lomníckého štítu kde ma môj drahý aj požiadal o ruku. Máme radi turistiku a určite keď drobec trošku vyrastie budeme chodiť do hôr aj s ním 🙂

janana1612
28. apr 2016

Naša srdcovka sú Piešťany ❤Nádherné kúpeľné mesto.Prechádzka tam,nás nabije energiou hádam na mesiac ☺Kúpeľný ostrov,nádherné fontány,milé kaviarne,deti kŕmia labute,prevezieme sa na lodi,na vláčiku.Och,už nech je teplúčko 💕🌞🌞🌞

dankaa78
28. apr 2016

S deckami sme toho pochodili veľa ale stále sa vraciame do Zuberca🙂

misel0806
28. apr 2016

@matus_bazant super uz sme dvaja ako ten kto taketo fotky vesia sem asi zdravy rozum nema😊

misel0806
28. apr 2016

@matus_bazant nadherne fotky nemozem sa vinadivat😊

ankazdca
28. apr 2016

My máme veľmi radi keď spojíme výlet v krásnej prírode aj s návštevou nejakého hradu, milujem históriu nášho Slovenska, preto aj svoje deti ňou zaštepujem🙂 pripájam fotku z veľmi krásneho Oravského hradu, kde sa vždy radi zastavíme. Určite odporúčam.

zuzin78
28. apr 2016

Najradsej chodim s detmi na nasu chatu do Terchovej. je tam krasna priroda a je tam stale co nove spoznavat 😀
Krasne su aj Martinske hole, a okolie, treba si len urobit vylet a prist sa pozriet 🙂

matus_bazant
autor
28. apr 2016

@ankazdca Tam som bol naposledy ako decko 🙂

jarnicka
28. apr 2016

URČITE PIENINY, LEVOČA , SPIŠSKÝ HRAD, SABINOV PREŠOV ALE AJ STRENÉ SLOVENSKO-DONOVALY, BOJNICE, KREMNICA, VŠADE NA SLOVENSKU JE VEĽMI PEKNE 🙂

irenaliza
28. apr 2016

Vybrať iba jedno miesto na výlet je ťažké,
naše Slovensko je predsa veľmi krásne.
My máme 4 dcérky a tak sa rady túlame,
doporučujme poďte na plte na Strečno,
ale na Červený Kláštor, krásne sú hrady
v Starej ľubovni, ale aj v Trenčíne so studňou lásky.
Vysoké Tatry sú tiež prekrásne ale aj ľadové jaskyne
sú pastvou pre oči.
Tento rok ešte neviem, kde pôjdeme ale určite
to bude naše prekrásne Slovensko, ktoré
je super krásne.
@matus_bazant prajme Tebe aj všetkým v Zlatom bažante
krásne dni a nech sa hlavne výlet vydarí a aby tam s Tebou boli hlavne dobrí a usmievaví ľudia.
krásne dni a ďakujem za super týždeň, alebo aj vďaka nemu som ochutnala príchute,ktorým som veľmi neverila, takže vďaka.

aluxka
28. apr 2016

My najradšej chodíme do prírody, na ryby, do lesa ale aj poobdivovať zvieratká. Je to výborný relax pre nás a tiež aj pre deti, načerpanie síl, nové zážitky 🙂 Tento rok máme na pláne Tatry, mimifarmu a rybačku sme už absolvovali aj tento rok 🙂 Najlepšie je ked nič moc neplánujeme a len si povieme že ideme 🙂

majakk
28. apr 2016

kdekoľvek v lese, najlepšie kde sa dá opekať, zbierať huby, pozorovať zvieratká, preskakovať potoky, na jeseň sa váľať v lístí, ale tiež mame radi aj jaskyne, naposledy jaskyňa Domica, doporučujem 🙂 🙂 🙂

ciusinka
28. apr 2016

My chodime radi do Vysokych Tatier,aj ked odkedy mame synceka sme sa tam este nedostali,ale planujeme to nabuduci rok 🙂V Tatrach mame najradsej Tatransku Lomnicu a Strbske pleso 🙂Sme z Bratislavy a tu v okoli chodime radi na prechadzky do zamockeho parku v Kittsee,na Devin,do ZOO 🙂A pokial ide o nase plany na tento rok,tak planujemr vylet na Neusiedler See,do Budmeric,do Bojnic 🙂A uvidime,kam nas este vietor zaveje 🙂

anicka86
28. apr 2016

My radi navštevujeme slovenské hrady a zámky.
Tento rok sme kukli zatiaľ Strečno, Lietavu - v pláne máme najbližšie Spišský hrad - na ten sa obzvlášť teším, tam som ešte nebola...

Fajn prechádzka bola aj pri Budatíne... je tam krásny park... dali sme s deckami dlhú prechádzku, piknik.

evulienkaslx
28. apr 2016

S nasou takmer 3rocnou Emkou radi chodime do prirody, tu v okoli BA najcastejsie na Biofarmu v Stupave (priroda, zvieratka, ihrisko a super jedlo), cez leto do Tatier, Liptova. Tam je krasne vsetko, ale najviac mi k srdcu prirastla Kvacianska dolina, Oblazy a Demanovska Dolina. Emke sa velmi pacila kontaktna zoo.

lulumumu
28. apr 2016

My mame velmi radi nase krasne Slovensko, najradsej Nizke Tatry, Liptov a okolie Jasnej. Pochodili sme uz takmer vsetky nase krasne jaskyne. Takuto dovolenku mame radsej ako lezanie pri mori 😉
No tento rok sa asi ziadna konat nebude, cez leto budeme finisovat so stavbou domceka, takze vsetky volne dni budu obetovane tomu......a inak, taky fajny radler by sa nam na tu stavbu hodil 😀

petawoman
28. apr 2016

Pre mna je SLOVENSKO a VYSOKÉ TATRY top, som veľký patriot a nedám dopustiť na krásy nasej krajiny.
Milujem hory, skaly a viem sa naozaj pekne namotat na určité miesta,kam sa rada vraciam.
Moj tip nebude jeden. Krásna prechadzka a dobre jedlo je na Popradské pleso. Ak ma rád niekto čaro dediny,tak Ždiar je to práve miesto podla mna. Samozrejme Tatry ako celok su nádherné.
A tento rok som objavila miesto kam sa onedlho vratim a to je Čutkovska dolina.!!! Odporúčam.
🙂

petawoman
28. apr 2016

Pre mna je SLOVENSKO a VYSOKÉ TATRY top, som veľký patriot a nedám dopustiť na krásy nasej krajiny.
Milujem hory, skaly a viem sa naozaj pekne namotat na určité miesta,kam sa rada vraciam.
Moj tip nebude jeden. Krásna prechadzka a dobre jedlo je na Popradské pleso. Ak ma rád niekto čaro dediny,tak Ždiar je to práve miesto podla mna. Samozrejme Tatry ako celok su nádherné.
A tento rok som objavila miesto kam sa onedlho vratim a to je Čutkovska dolina.!!! Odporúčam