Radler aj za volantom

janka_bazant
26. apr 2016

Milé dámy, som rada, že vám naše radlery chutia. Vedeli ste však, že Radlery 0,0% sú bez alkoholu, a tak si ich môžete užívať aj v práci alebo počas šoférovania?

ivankajar
26. apr 2016

ano aj pri práci s deťmi 🙂

monicka821
26. apr 2016

to áno na ukľudnenie osvieženie a pokračovanie ďalej "na materskej dovolenke"... 🙂

petulda333
26. apr 2016

Vieme a vyuzivame to...pri dietati,za volantom aj na bicykli

bibinka78
26. apr 2016

Muz pracuje vonku tak ked si chcem dopriat nieco osviezujuce zaroven ukludnujuce radler je moja poistka vzdy po ruke teraz aj vdaka uzatvarajucej flaske 😉

matus_bazant
26. apr 2016

Hlavne nedopadnúť ako dievčice v kabriolete v našej reklame 😀 😀 😀

petulda333
26. apr 2016

@matus_bazant vdaka novej flasi nehroziiiii 😂😂😂 super reklama

janka_bazant
autor
26. apr 2016

Dúfam, že dievčice si za volantom nedali napriklad margotku alebo podobnu sladkost, lebo z tej sa na rozdiel od radlera 0.0% nafuka ☹ Testovali to v relacii TEST magazin, pozrite si v archive: http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/10146/67422

kupcovci
26. apr 2016

Urcite to ocenia aj vsetci oteckovia vratane toho nasho 🙂

christina_petrikova
26. apr 2016

@janka_bazant to naozaj z margotky nafúkali? to aby som si dávala pozor čo jem, to som netušila že v tých sladkostiach je alkohol :O

janka_bazant
autor
26. apr 2016

@christina_petrikova aj nas to prekvapilo, ale je to tak. Ak nemate cas pozerat video,
pripajam aj tabulku s vysledkami, dufam ze to bude viditelne. Dobra sprava je, ze po 15-tich minútach už bol výsledok zase nula, takže až tak obávať sa netreba... S Radlerom 0.0% ste ale OK stále🙂

1mirka1
26. apr 2016

využívame a po dobrom obede vedia dobre vyladit den ,super pocit🙂 ked ideme s muzom ani neriesime co si dame na pitie hned objedna radler 🙂 Vďaka radlerom ze sa mysli aj na soferov a v lete naozaj super napoj!

cukricek12
26. apr 2016

Jasné, za volant alkohol nepatrí a podľa toho uvažujem, čo vypijem. Takže si rada doprajem nejaký nealko nápoj 🙂

dominika6
26. apr 2016

@janka_bazant
ale ved to trvá iba 15min to sa neráta...kým naštaetujem,prejdem pár km a zastavia ma policajti,po margotke a Magnume ani stopy...

babulina
26. apr 2016

@janka_bazant preco v blizsom popise obsahu je uvedene Alk.: max. 0,5 % obj, aj ked v nezavislych testoch sa vacsinou objavuje hodnota <0,04% ?

lucijana2
26. apr 2016

@janka_bazant takze ked ma zastavia policajti ze mam v ruke radlera mozem byt kludna? nedaju mi pokutu?

priora
26. apr 2016

@babulina presne na toto sa ma vela ludi v obchode pytalo, hlavne ked som nechcela predat maloletym ze preco

janka_bazant
autor
26. apr 2016

@babulina to je, zial, poziadavka zo zakona. Kazde nealkoholicke pivo alebo nealkolicky radler musi mat na etikete uvedene, ze obsah alkoholu je max 0,5%. Cize aj ten nas nulovy radler musi mat taketo oznacenie☹

janka_bazant
autor
26. apr 2016

@priora Maloletým sa nesmie predávať, a ani ponúkať na pitie preto, lebo je to koniec koncov stale Zlatý Bažant Radler, teda pivo, aj ked bez alkoholu. Cize je to hlavne taky "psychologicky" dovod...

janka_bazant
autor
26. apr 2016

@lucijana2 Ak mas v ruke radler 0.0% tak celkom urcite ano, mozes byt kludna aj pred policajtami🙂

priora
26. apr 2016

@janka_bazant ono nkoniec padla pisomna staznost, ze ma 17 rokov a je to 0,0% a vyssie vedenie sa rozhodlo ze ho predavat mozme aj neplnoletym osobam ale starsim ako 15 rokov.,,

lucijana2
26. apr 2016

@janka_bazant tak to som rada teda 🙂 aj ked radsej si radlera vychutnavam doma pred telkou 🙂

janka_bazant
autor
26. apr 2016

@dominika6 Ano presne tak, preto napriklad aj ked uzijete nejaky liek, ktory ma male mnozstvo alkoholu, a nahodou by to este ukazala dychova skuska, treba poziadat o zopakovanie po 15 minutach.

matus_bazant
26. apr 2016

@priora Ako už povedala Janka, tak aj našim obchodným partnerom kladieme na srdce, aby naše výrobky neponúkali a nepredávali mladistvým bez ohľadu na to či obsahujú alebo neobsahujú alkohol... Vyzívame k zodpovednému správaniu, čo sa alkoholu týka a myslíme si, že na dobré veci si jednoducho treba niekedy počkať (napr. do tých 18-tich rokov) 🙂

priora
26. apr 2016

@matus_bazant ono uz si nepametam na zaklade coho sa rozhodlo ale to je jedno len som vlastne chcela vedet kde je pravda 🙂

anka2103
26. apr 2016

To 0,0% je ta prava topka a hlavne na leto

lucik194
26. apr 2016

na leto super informacia 😉 pri dobrom obede v lete taky radler vzdy dobre chuti....

misel0806
26. apr 2016

Radler mi chuti vzdy a vzade.... Je to kamarat do kazdeho pocasia☺

lulu2014
26. apr 2016

@matus_bazant tak toto už nebude hroziť keď bude grep vo fľaške a samo že bez alkoholu

jahodka30
27. apr 2016

Radler 0,0% chutí vždy a všade, pre mňa s ním začína leto... 😉

uhlikova09
27. apr 2016

Už som to tu písala do inej témy,manžel je šofér z povolania a ak večer nedopije pivko,uzavrie si fľašku a keď má chuť tak si skutočne dá či ráno pred smenou alebo pred nočnou 🙂