SÚŤAŽ: Vezmite Zlatý Bažant Radler 0,0% na výlet a vyhrajte!

matus_bazant
29. apr 2016

Vezmite Zlatý Bažant Radler 0,0% do prírody, odfoťte sa s ním a vyhrajte balíček plný osvieženia - 5 z vás odmeníme novými radlermi, cestovnými piškovrkami a ďalšimi drobnosťami. Tešíme sa na vaše zábery! 😀 😀

matus_bazant
autor
29. apr 2016

Súťaž si vyhodnotíme v pondelok poobede...

dominika6
29. apr 2016

@matus_bazant
tak mi to nedalo...dnes cez obedňajšiu prestávku som si odsočila na nákup do jednoty...čakám pri pokladni v rade a oko mi padne na oddelenie piva 😀...a čo nevidím? sám jediný ako prst tam na mňa kuká radler levanduľa..😀
svižným krokom som sa ho uľútostnila,reku nech som objektívna do témy radler levanduľa 🙂
taaak si tak v robote cuckám a poviem pravdu...
veru od piva to má ozaj daleko...chuťovo nie zlé,ale mne to príde ako ríbezľový sirup s minerálkou...
ale to je len môj pocit,inému určite chutí...
tak kedže máme zajtra oslavu dcériných narodenín,na stole bude predsa len radler citron,príp baza...

trinity7
29. apr 2016

Mne radler osobne veľmi chutí a je veľmi príjemne osviežujúci počas letných horúcch dní.Samozrejme vychladený :D

misel0806
29. apr 2016

Dnes som vypila uz tri radleriky baza meta citron... Naliata som jak kacica len chodim ucvrkovat no chuti mi ked to je pre mna jak droga.... No mam aj na zajtra takze vikend bude v duchu radlera ked bude pocasie priat tak aj grilovacka....😊😁😁

matus_bazant
autor
29. apr 2016

@misel0806 No pekne 🙂 Verím, že počasie bude pekné a grilovačka ešte lepšie 🙂

matus_bazant
autor
29. apr 2016

@dominika6 Dominika, každému chutí niečo iné 🙂 Veríme, že ostatné príchute ťa oslovia viac 😉

dominika6
29. apr 2016

@matus_bazant
ostanem pri klasike citron alebo baza mäta...za pokus predsa nič nedám 🙂

misel0806
29. apr 2016

@matus_bazant dakujem aj ja dufam😊

liaka
29. apr 2016

Pivecko, zrnka a dobra atmosfera. Uz nic viac nechyba-)

janana1612
29. apr 2016

Tak som dnes konečne u nás zohnala vašu novinku-levanduľu 👍 Hneď sme ju zobrali "na prechádzku" 😁A teda musím uznať,že je perfektný 👌👌👌Ja som taká konzerva,a nerada skúšam nové veci,doteraz som bola verná Radleru-citrón,ale teda toto je riadna šupa ✌mňam ☺Vydaril sa Vám 😉

matus_bazant
autor
29. apr 2016

@janana1612 Ďakujem za pochvalu. 🙂 Naozaj sme ho varili s láskou 🙂

janana1612
29. apr 2016

@matus_bazant nieje začo,je to tak ☺A dokonca to uznal aj môj muž a ten teda nieje moc na radlery a usúdil že je to príjemná zmena 👌👍

liaka
30. apr 2016

@matus_bazant Moja fotecka sa Vam nepacila? Kazdej davate komenty a ja co som prva poslala fotku radleru tak nic.

erikaemkina
30. apr 2016

Na prechádzke 🙂 🙂 🙂 🙂

matus_bazant
autor
30. apr 2016

@liaka Asi mi to len ušlo, prepáč 🙂 Olajkované 🙂

gebeente77
30. apr 2016

Najprv sa fesak vyhrieval pod horou, tak sme ho trosku schladili 😉

irenaliza
30. apr 2016

Keďže sa blíži MÁJ-LÁSKY ČAS, tak aj náš Radler sa už nachystal.
Dnes na prechádzke sme boli a preto všetkým na MK
a v Zlatom Bažante aj Tebe @matus_bazant za skvelé témy
ďakujeme a od nás spolu so super Radlerom srdiečko posielame a krásne májové dni prajeme.

purinkaa
30. apr 2016

Keďže začína mesiac máj, aj nám postavili máj....mám pre Teba @matus_bazant tiež úlohu... 😉 ....nájdi jeden podstatný rozdiel na obrázkoch môjho obľúbeného citrón Radlera a postaveného mája......nemyslím stužku,ani oblaky 🙂....na ďalšej fotke posielam pomôcku 😀 ......milujem púpavky, rozkvitnuté jablone či sedmokrásky....so všetkými som zvečnila môj citrón Radler na výlete 🙂....prajem pekný víkend a tiež si zaspievajte:
Máj, máj, máj zelený, pod oblôčkom sadenýýýýý 😎 😀 😉 ......
PS: Keď som si ho kupovala v obchode, pani za mnou som tiež inšpirovala, lebo sa pýtala, kde ho majú.....a zažartovala z reklamy....že s týmto sa neoblejeme 😀 ....

matus_bazant
autor
30. apr 2016

Paráda, dámy! 🙂 🙂 🙂

adel47
30. apr 2016

Dnešný den s radlerom 🙂, deti sa vyhrali a my sme si vychutnali radlerik🙂

bibyke
30. apr 2016

Radler všade s nami😆😊 A ako bonusovú fotku pridavam nášho malého degustátora,keď uvidí radler,musí si cucnut,(dufam,že nikoho tou foto nepohorsim,len si lizol z nealka😉)

bandurka1979
30. apr 2016

Sedí na konári a je mu dobre .... ani horský potôčik mu neodolá 😉 Na strome i vo vode Bažant Radler v pohode

kajastefan
30. apr 2016

starká, nože mi dones Radlera nealko

majakuca
30. apr 2016

Dnesne super rychle preteky na nasej chalupe. 1. cena Zlaty bazant Radler citron 0,0 ./'

magdicka111
1. máj 2016

Na samote u lesa 😉

matus_bazant
autor
1. máj 2016

Toľko krásnych fotiek. 🙂 Ďakujem. Spravili ste mi pekné nedeľné ráno. 🙂

bibinka78
1. máj 2016

Na prechadzke mame kusok od domu v druhej dedinke takutu pamiatku odkial vidno aj zrucaninu hradu 😉

erikaemkina
1. máj 2016

@matus_bazant Tak len mi dufame že nám spraviš zajtra poobede krajší den 🙂 🙂 🙂 🙂 hí

jarnicka
1. máj 2016

Dnes sme boli na zahradke u babky s krasnym vyhladom na mesto a nasli sme na terase bystrusku aj orgovan natrhali.

astarte123
1. máj 2016

Na chate sa sviatok práce najlepšie oslavuje prácou a samozrejme RADLEROM 😉