Mikulášska súťaž!

nela_cukor
5. dec 2016

Ahojte maminy, babiny, tehulky aj snažilky 🙂 Chodí u vás Mikuláš??? U nás chodí! Ak chcete od Mikuláša niečo pekné získať, napíšete nám, aké mikulášske darčeky majú u vás najväčší úspech. Z čoho sa tešia deti i vy 😍 Keď pripojíte peknú fotku, len sa potešíme! A nezabudnite si vyčistiť čižmičky!😉

ŽREBUJEME 6 VÝHERCOV! Vyhrať môžete jednu z dvoch variantov balíčkov, s obsahom podľa obrázku. Súťaž bude trvať od 5.12. 2016 do 9.12. 2015 do 9:00. V piatok 9. 12. 2016 uverejníme mená výhercov, ktorým do dvoch týždňov zašleme výhru.
Tešíme sa na vaše príspevky!

lienkaxy
8. dec 2016

ja sa najviac teším zo sušeného ovocia či orieškov a deti z kinderka

koka3
8. dec 2016

U nas sme takto poctivo cistili cizmicky a pekne vycistila aj bracekovi ktory je este maly...a rano ich cakala pekna nadielka Mikulasa 😍

igiana
8. dec 2016

Deti maju najvacsiu radost, ked mne a manzelovi strcia do topanok varechy a cibulu 🙂. Tesia sa z adventnych kalendarov, z kinderiek, zuvaciek, nelupanych orieskov, pelendrekov, no a ja s muzom si tiez doprajeme take sladkosti, ktore si pocas roka nekupujeme a potom nam je dva dni zle 😀

bandurka1979
8. dec 2016

Ja sa najviac tešim z toho keď vidim ako sa rozžiaria očka mojim detom ked si najdu v cizmicke sladkosti .. Momentalne u nás vedie Kinder vajicko - to u mladsich deti.. tí starší už sice vravia že im už nemusi doniesť nic ale aj tak donesie , napr zele cukriky a drobnosti

vladota3
8. dec 2016

K nám samozrejme taktiež chodí Mikuláš a nosí predovšetkým rôzne sladkosti a vždy aj niečo z ovocia. Inak asi aj to uhlie (z lekárne) by nebolo na škodu do balíčka na sviatky pribaliť ...

lennulik1
8. dec 2016

Ahojte,
nasi chlapci sa tesia zo vsetkych dobrot a ovocia co Mikulas donesie (nastastie su v tom veku,ze nie su moc narocni 🙂) ale tak najradšej maju asi kinderko - starsi pre cokoladku a hracku a mladsi zase pre to zlte vajko co ukryva hracku 🙂
My s muzom sa zase tesime z nich, za to,ze ich mame 🙂 a radost ma aj babka, ktora sa tesi z toho,ze starsi ma adventny kalendar, ktory babka sila este pre jeho tatina pred viac ako 30 rokmi 🙂
A s vasim korunnym cukrom sme vcera piekli kolaciky do skolky, co sa budu predavat na vianocnych trhoch 🙂

janettan
8. dec 2016

V balíčku si tradične vždy nájdu brumíkov a tento rok moja takmer 6 ročná dcérka vstávala ráno s tým, že sa ide pozrieť, či jej dal Mikuláš v noci do čižmičky brumíkov 🙂

erikaah
8. dec 2016

Tak u nás okrem tradičných vecí, ako Jojo cukríky, Kinder vajce, Brumík atď si ten náš fešák našiel aj tento džúsik, ktorý mu spravil asi najväčšiu radosť 🙂 Lebo : "Wau, mamíííí ... chápeš to? To je Youtuberská edícia". 😀 😂

monilik
8. dec 2016

Nasi čertici tento rok dostali najprv uhlie od certa... na vystrahu 😁 ale potom prisiel aj Mikulas a priniesol sladkosti, ovocie, puzzle, CDcka s rozpravkami, mladsiemu nove slipy... aby sme sa konečne zbavili plienok a u staršieho mali najvacsi uspech fixky. 😊

malajezibaba1
8. dec 2016

Kedze drobec dostava baliky od 5ludi +skolke ja uz sladkosti nekupujem vzdy len neaka malickost a tento rok som robila veelke medovniky aj pre nasich aj laskonky pre pani ucitelky ....ppecieme vzdy nieco a teda s cukrom si tykame poleva ani mmf sa mi zo žiadneho nepodari tak dobre ako s považským cukrom ale niekedy mam problem ho zohnat

mocca
8. dec 2016

Ja sa snažím každý rok vymyslieť na Mikuláša niečo kreatívne, takže tento rok som vyrábala sane 🙂 urobili veľkú radosť...

irenaliza
8. dec 2016

Mikuláš, Mikuláš čo v tom vreci máš? Moje 4 dcérky netrpezlivo čistili čižmičky a stále sa dohadovali či Mikuláš príde a čo asi donesie a vôbec v noci nemohli spať, hlavne staršie a tak Mikuláš mal čo robiť aby čižmičky naplnil, ale nakoniec ráno bola super nálada a dcérky s napätím vybaľovali čo dostali aj keď najmladšia najprv držala veľmi, veľmi dlho svoj balíček a nachcela pustiť a potom si tam našli čokoládky, cukríky, drevených anjelikov a niečo slané. takže dúfam, že aj všetci v Slovenskom cukrovare si našli len super dobrú asladkú nádielku a možno ešte Mikuláš nadelí, uvidíme, lebo chystáme sa piecť a tak cukor wau... krásny večer.

melesmeles
8. dec 2016

U nas bol najlepsi darcek Adventny kalendar. Nie hociaky, ale hand made. Malemu sme vysvetlili, ze kazdy ked len jedna cokoladka a cuduj sa svete, krasne to dodrziava. 🙂

papalinka7
8. dec 2016

najviac sa mu pacil mikulas ktoreho mal tatino v topanke 😀 😀 a este vlacik a cukriky.. moje male zlato si cizmicky dalo do okna aj dalsi vecer a nainve cakal ze tam zase nieco pribudne..

curcuma
8. dec 2016

U nás to bol prvý Mikuláš, ktorého dcérka už aj vnímala so všetkým čo k tomu patrí, bolo úžasné vidieť tú radosť akú mala, keď zbadala balíček v čižmičke a vedľa ešte obrovské kinderko, ktoré sa do nej už nezmestilo. Takže u nás najväčší úspech mali malé kinderka a samozrejme aj to veľké 🙂.

Trošku rýmu záverom:

A snáď sa na nás šťastie usmeje,
a práve nám sladkú odmenu zaveje,
napečieme potom sladkostí,
nezabudneme ani na hostí,
potešíme všetkých medovníkmi,
zapijeme naplnenými medovinou pohárikmi,
krásne sviatky všetkým prajeme,
a za dni so slovenským cukrom SCS ďakujeme 😉.

majik66
8. dec 2016

Aj u nas bol Mikulas a toho roku bolo vela radosti...Skoro 4 rocny syncek den pred Mikulasom povyzdoboval stromcek a vsetko okolo, co sa len dalo vratane seba🙂 Vecer poctivo cistil papucky. Okrem toho, ze vycistil svoje na okno dal aj papucky sestricky. Jej cistit nemusel, lebo ona v nich nikam nechodi dodal, ma totiz len 3 mesiace, ale velmi si prial, aby aj jej nieco Mikulasko donisol 🙂 Okrem toho si prial, aby Mikulas doniesol darceky aj jeho sesternici, bratrancovi, kamaratom a kamaratkam, tak teda tato nakupil a mama pomahala Mikulasovi vyrabat balicky. Rano, ked syncek vstal hned utekal pozriet, ci bol Mikulas a ta radost stala za to... Jeho radost bola najkrajsim Mikulasskym darcekom pre mna a mojho manzela 🙂

katarinka289
8. dec 2016

U nas velka radost najskor z toho,ze Mikulas prisial a potom otazka "odkial vie,ze to vsetko lubim?" 😉

luz5
9. dec 2016

U nas je najvacsia radost z toho, ze mozeme byt spolu... a ze sa kazdy rok stretneme este v akom, takom zdravi a kondicii. To je to najcennejsie.

majka2
9. dec 2016

Nasim detom sa snazime urobit radost ci uz na mikulasa ci jeziska pre nas su totiz darcekmi oni nic ine netreba len nech su zdrave

nela_cukor
autor
9. dec 2016

Dievčatá ahojte! Ako sme sľúbili, tak aj urobíme. Tu je 6 vyžrebovaných výhercov Mikulášskej súťaže:
jankaadamkova
miroslavan
bejka213
jane0123
tinus0620
igiana
Prosím pošlite nám na seba do správy kontaktné údaje, aby sme vám mohli poslať balíček.
ďakujeme a ďakujeme aj za všetky krásne fotky a príspevky!

jane0123
9. dec 2016

@nela_cukor jeeej, dakujem velmi pekne 🙂

igiana
9. dec 2016

@nela_cukor dakujem kraaasne! 🙂))

igiana
9. dec 2016

@nela_cukor iba chcem upozornit, aby ste dali pred mena vyhercov zavinac @ aby sa im ukazalo upozornenie, lebo aj ja som sa tu objavila iba nahodou 🙂

tinus0620
9. dec 2016

Velmi pekne dakujeme! 🙂

bejka213
10. dec 2016

@nela_cukor Aj my dakujeme a tesime sa.

jankaadamkova
11. dec 2016

@nela_cukor
Ďakujem. Tešíme sa. Moja prvá výhra v živote v nejakej súťaži 😃