SÚŤAŽ!!! Sladké Vianoce so SLOVENSKÝM CUKROM!

nela_cukor
9. dec 2016

Radi pečiete pred Vianocami, napríklad aj s detičkami? Pochváľte sa nám fotkou vašich vianočných cukroviniek, alebo pošlite fotku malých pomocníkov pri práci 😉 👶 👦 👧Potešíme sa, ak pridáte aj pár slov o tom, ako sa koláčiky volajú, alebo odkiaľ máte na ne recept.

Súťaž potrvá od 9.12.2016 do 11.12.201 do 19:00. V nedeľu večer uverejníme mená výhercov, ktorým do dvoch týždňov zašleme výhru.
Ceny do súťaže venujú slovenskí výrobcovia cukru, ktorých produkty môžete nájsť po značkami Sweet family a Korunný cukor. Foto je ilustračné. Presné znenie výhier je uvedené nižšie.

Vyhrať môžete:

1. cena: Meteo stanica (2 ks), 1 plech na pečenie, formičky na vykrajovanie,
Korunný cukor – 1x 500g hnedý kandizovaný cukor, 1x 500g bio kryštálový cukor,
Sweet family - 1 kg kryštálový cukor, 1 kg práškový cukor

2. cena: Športová taška, termoska s obalom na jedlo pre dieťa,
Sweet family - 1 kg kryštálový cukor, 0,5 kg tyčinkového balenia,
Korunný cukor – 1x 500g hnedý kryštálový cukor, 1x 1kg práškový cukor

3. cena: Sada na špagety, 3 pečiatky na vykrajovanie,
Korunný cukor – 1x 500g hnedý trstinový cukor, 1x 250g práškový cukor mlynček,
Sweet family - 1 kg kryštálový cukor, 1 kg práškový cukor

4. cena: Tričko (2 ks)
Sweet family - 1 kg kryštálový cukor, 0,5 kg tyčinkového balenia
Korunný cukor – 1x 1kg práškový cukor, 1x 500g hroznový cukor

5. cena: Omaľovánky (5 ks)
Korunný cukor – 1x 250g tyčinkový cukor, 1x 500g espresso kocky
Sweet family - 1 kg kryštálový cukor, 1 kg práškový cukor

greta123
9. dec 2016

Mala by som jednu otázočku. Nakoľko už nemám malé deti, takže fotku s nimi nemôžem poslať, môžem sa zúčastniť aj tak súťaže?🙂

ciernym
9. dec 2016

Moji chlapci su najvacsi pomocnici 😊radi pomahaju pri peceni ...medovniky,perniky,formickove,kokosove a ine😊co mi napadne.Bez nich by to nebolo ono😆😘

erikaemkina
9. dec 2016

Krásny večer Ema pomáha takto 🙂
Kedže idu Vianoce niesmu chybat Linecké , morské vlny a medovníček 🙂

cinchoe
9. dec 2016

S dcerkou sme upiekli linecke formicky 🙂

venija
9. dec 2016

Minulorocna, keď mi mala pomahala pri peceni lineckeho.

mhrinova
9. dec 2016

Na prvej foto skúška tohtoročného vianočného pečenia makové slimáky, oriešky pre Popolušku, škoricové hviezdičky, makové hviezdičky, kávové kolieska, vanilkovo-brusnicové cookies s bielou čokoládou, orieškové kolieska.
Niektoré recepty z časopisu Dobré jedlo, niektoré od foodblogeriek Angie Bakes a Tinka Karmažín : )

greta123
9. dec 2016

U nás nemôžu chýbať plnené medové rezy, kakaovo-orechové kolieska, košíčky plnené vanilkovým krémom, výborné orechové rezy na oblátke, atď...niektoré recepty mám ešte rodičovského domu, majú aj niekoľko desiatok rokov a pečiem ich aj mojim deťom🙂)

evulikm
9. dec 2016

Moji malí pomocníci pri pečení medovníkov

cilkajanka
9. dec 2016

Moja malá pomocníčka s väčšou sesternicou 🙂 a šup do rúry s tými medovníčkami!

henuskah
9. dec 2016

Ja milujem pečenie 🙂 či už je to na Vianoce, alebo na hocijakú inú príležitosť. U nás je zaužívané, že pečiem väčšinou aj každú nedeľu, ako to robila aj moja mamina, keď sme boli ešte deti. Na tieto Vianoce sa chystám v plnom prúde piecť až budúci týždeň a ten týždeň pred sviatkami. No stihli sme so synom už 2krát urobiť linecké koláčiky- tie sa hneď aj zjedli, medovníky, pár zákuskov len tak pre chuť a akurát sme dopiekli pečiatkové keksíky.. Inšpirácie čerpám často na internete, taktiež recepty,ale kopec ich mám aj od mojej maminy, ktorá je vynikajúca pekárka- cukrárka 😉

katuska26
9. dec 2016

milujeme pečenie medovníčkov, je to naša každoročná tradícia.. Niesú dokonalé, sú hneď tvrdé :D ale také ich máme radi 🙂 a sú naše upečené s láskou... Priznám sa že ja pečenie veľmi nemusím, asi aj preto že už niesom doma na materskej, ale pracujem a tak je na pečenie menej času, ale moje dievčatá by boli veľmi smutné, takže bez medovníčkov by Vianoce neboli u nás Vianocami.. Inak u nás pečie ocko a veľmi chutne <3 A začína aj staršia dcérka, naposledy upiekla vynikajúcu bábovku s mojou pomocou, no verím že nabudúce to dá už sama 🙂

anti13
9. dec 2016

Moja malá pomocníčka, múka bola ešte aj v obývačke, ale tá radosť ...Receptík mám od kamošky a piekli sme spolu kysnuté moravské koláčiky...mňaaam...

makovicka8
9. dec 2016

Moja mala pomocnicka sa rada mota pri mne a valcek ja cesto vybera kazdy den zo slovami ideme robit kolace

kupcovci
9. dec 2016

Môj asistent nie len pri pečení ale aj upratovaní, dámy no komu je lepšie,este keď mala podrastie mamka nebude mať vo robiť 🙂

andrejockat
9. dec 2016

dobry den, moja dcerka adrianka je velka kucharka, rada miesa, pridava suroviny a na konci aj ochutnava. vsetko robi s velkou vaznostou a sustredenim a je pri tom velmi zlata a samozrejme sikovna 🙂

nela_cukor
autor
9. dec 2016

@greta123 SAMOZREJME!!!!!

dobromila1111
9. dec 2016

Takto pečie môj muž moravské koláče. Ešte aj do pôrodnice mi ich pred rokom doniesli 🙂

karolina297
9. dec 2016

Najkrajšia pomocnika pri pečení pusiniek .

erikad82
9. dec 2016

Foto je staršie,tento rok sme ešte nezačali piecť ale už sa chystáme začať 🙂
My si pečenie všetci užívame 😉 ale ako nás je veľa pri pečení,ta pri upratovaní sa zrazu všetci niekde vytratia a ostáva to na mne a babke 🙂 záhadne sa niekde stratia 😉

slavaf
9. dec 2016

U nás to máme podelené - moja mama pečie torty a ja zase koláče. A mám dve naozaj veľmi šikovné pomocníčky... 🙂

majka2
9. dec 2016

Takto mi pomaha moj anielik sladky. Pecieme vanilkove rozky este budeme grilaz linecke dake rezy a uvidime co nas este napadne 🙂

arcsy
9. dec 2016

Pečieme Vianočné medovníčky... 🙂...recept podľa tajnej rodinnej receptúry 🙂 🙂 🙂

natalia1985
9. dec 2016

Moja pomocnicka ,najradsej ma valcek na cesto,vsetko valka aj papier ked je treba 😁,tu sme piekli moravske kolaciky plnene tromi naplnami

jajamalka
9. dec 2016

Aj my sa s radosťou zapojíme. A ubezpečujem, že ktorýkoľvek z balíčkov by bol u nás plne využitý. 🙂

aisia
9. dec 2016

nemám síce fotku s vianočného pečenia, ale z varenia šúlancov - moja dcéra s mojou starou mamou. je to tradičné jedlo na vianoce u nás, a pečieme väčšinou jablčkový koláč na plech - dcérka rada ukladá jabĺčka, ja sa rada bavím s mozartovými gulami (aj ked tohto roku asi nebudú,;) stratil sa mi recept) a trochu netradične, keďže je sladkého z každej strany aj pizzové koláčiky a všetci z rodiny milujeme medové rezy mojej tety

evulienkaslx
9. dec 2016

kazdy rok pecieme linecke kolaciky a vanilkove rozky , tento rok sme dali aj pernikovu chalupku 🙂

purinkaa
9. dec 2016

S dcérkou 👩 sme piekli medovníčky...a užili sme si veeeľa zábavy 🙂. Posielame aj ukážku minuloročného pečenia...najväčší úspech mali muchotrávky a snehuliaci ⛄⛄⛄....všetkým prajem, aby Vám rúra dobre hriala, cesto kyslo a hlavne chutilo to, čo si s láskou 💗💗💗upečiete 😉.

purinkaa
9. dec 2016
majocka24
10. dec 2016

tak u nás je toho vela čo sa pečie každý rok + každý rok vskúam rada niečo nové obluben su na foto vanilkove rožky mačacie oči trošku inak ( vrchnu časť pred pečením potriem rozslahaným vajíčkm a amočím do pripraveného cukru zmiešaný so škoricou alebo orechami ) orechove trojlístky medová roláda šuhajdy ichelské tortičky bielkový suchár medvedie labky griláž a bounty a samozrejme nesmie chýbať aj likerik či ku káve či len tak vaječný a baileys 😀

erikakosice
10. dec 2016

Nasa kucharocka :D