ČARO,O BUDÚCNOSTI alebo aký Radler by vám chutil

matus_bazant
Moderátor
14. jún 2018

Milé dámy, je tu osviežujúca ANKETA! Nám v Hurbanove pomaly dochádzajú nápady, na akých Radleroch by si ešte pochutili vaše maškrtné jazýčky. Prezraďte nám, o akých chutiach po večeroch snívate. Povoľte uzdu svojej fantázii a inšpirujte nás! Za dobré rady 3 z vás odmeníme 6-packom vašej obľúbenej príchuti.

chiccco
16. jún 2018

Kava alebo cisto mäta

slavkasss
16. jún 2018

Med,citron,malina

matus_bazant
autorModerátor
16. jún 2018

@ukulela Už by mal byť vo väčšine obchodov 🙂

slavaf
16. jún 2018

Zaujímavý by mohol byť melón - limetka, prípadne zázvor s grepfruitom.

baraja
16. jún 2018

Zázvor a slivka 👌👌👌

sonkaxxx
16. jún 2018

@matus_bazant pivo + caca cola alebo kofola co tak spolupraca s nimi?

citronely
16. jún 2018

@matus_bazant radler bez histaminu 😂

katiiik
16. jún 2018

napriklad slivka-figa alebo mi este napadlo hruska-zazvor 🙂

lenka4414
17. jún 2018

Limetka+mäta+cierna ribezla
Biely caj+visna
Zeleny caj+citron+limetka
Ananas+citron +mandarinka
Majoranka+citron+limeta+med

martinusik91
17. jún 2018

Melon-limetka
Čučoriedka-Jahoda
Malina-čierna ríbezľa

luciasabova
17. jún 2018

melon, pupava alebo materina duska

simoonas
17. jún 2018

Ananas a kokos, mozno by nebolo odveci popasovat sa s pivnou verziou pinacolady 😂

suf
17. jún 2018

Figový kaktus (opuncia)
Aloe vera
Muž diktuje že steakový :D

erika1158
17. jún 2018

Mandarinka alebo pomaranc

melesmeles
17. jún 2018

@matus_bazant Tak...mne by sa pacil Radler BRUSNICA-OSTRUZINA. Viem si predstavit aj reklamny spot. Cele by sa to odohravalo v krasnej slovenskej prirode. Turistov by prenasledoval medved hladajuci potravu. Na zaver by z nich boli kamosi a spolu by si dali Radler BRUSNICA-OSTRUZINA chladeny v krasnom potociku🙂
Privitala by som aj Radler MANGO-KOKOS. Reklamny spot by sa odohraval na exotickom ostrove. Mlady slovenksy junak v detvianskom kroji na plazi s exotickými slecnami. (Alebo...mlada krasna slovenska deva na plazi s domorodcami) 😎 Samozrejme za pritomnosti Radlera MANGO-KOKOS😉

moniketa
17. jún 2018

Visna - vanilka. Visnové pivo je za mňa úplný top medzi ochutenými piva i, v kombinácii s vanilkou by to bolo určite mnamiiii

evamajercak
17. jún 2018

Zaujímavo by mohla chutiť napr. arónia s mätou, potešila by aj višňová príchuť alebo lesné plody.

zuzu13487
18. jún 2018

Lesná jahoda a mäta, limetková s malinami... 💓

majika
18. jún 2018

Ja zbožňujem škoricu, takže: višňa - škorica / jablko - škorica.

felicitab
18. jún 2018

Ja mám rada svieže chute, ale zasa mi učaroval tmavý radler. Možno by bola dobrá kombinácia tmavý radler višňa alebo tmavý radler čierna ríbezľa 🙂

zaneta7
18. jún 2018

melón, hruška+citrón alebo limetka, lesná jahoda+mäta, malina+mäta a baza, pomaranč+citrón, zelený čaj

marianka777
18. jún 2018

Hruškový!