2-mesačná dcéra vyrástla z vložky pre novorodencov

simsalla
26. apr 2023

Ahojte, moja 10 týždňova dcéra sz už nezmestí do tej vložky pre novorodencov čo sa dáva do vajíčka. Hlavu ešte ale nedrží pevno, tým pádom ak ju dám bez tej vložky do vajíčka, sa jej počas jazdy ešte hýbe hlava. Mal niekto rovnaký problém, ako by som to mohla riešiť? Ďakujem

anjelicek26
26. apr 2023

@simsalla vacsie vajicko? Kolko vazi teraz? ked tak plienku okolo hlavicky, ale to sa zas bude potit...

simsalla
autor
26. apr 2023

@anjelicek26 do vajíčka sa zmestí, práve že bez tej vložky je to vajíčko ešte veľké pre ňu, len z tej vložky vyrastla. Váži ináč 5,4 kg (64 cm dlhá). Ale skúsim tu plienku.

lorin29
26. apr 2023

@simsalla aké máte vajíčko?

simsalla
autor
26. apr 2023

@lorin29 máme kočík Kinderkraft MOOV CT 3w1 a vajíčko bolo ktomu

lorin29
26. apr 2023

@simsalla my sme mali tiež vajíčko z trojkombinácie najskôr a musela som kúpiť druhé.. Mala z neho strašne rýchlo vyrástla aj z tej vložky a taktiež tieto vajíčka niesu vhodné na dlhšiu cestu.... Kúpili sme druhu a hneď lepšie a aj ta vložka sa nedá porovnať 🙂

mimi2120
26. apr 2023

Kúpiť nové, bezpečné vajíčko.

simsalla
autor
26. apr 2023

Aj som si myslela, že asi bude treba separatne kúpiť nové vajíčko. Ďakujem veľmi pekne za odpovede

martyzpp
26. apr 2023

@simsalla odporúčam Cybex aton m, to vydrží aj do 15 mesiacov.

taktotedanie
26. apr 2023

@simsalla mate slabe vajicko, v tom by som dieta do auta ani nedala
Na fb je stranka deti v aute- musite napisat typ auta miery dietata a rozpocet, poradia vam vynikajuce vajicko a hlavne bezpecne

taktotedanie
26. apr 2023

@martyzpp nemusi vydrzat
Kazde dieta je ine rozmerovo, niekomu vydrzi dlhsie niekomu nie, vsetky vajicka su do 13 kg
@simsalla ak vam dieta bude sediet viac ako 2 mesice mozte potom riesit pokracovaciu sedacku
Ak ho chcete naklikavat na kocik napiste tam aj to, poriadia aj adaptery

panda21
26. apr 2023

Tiež by som kúpila väčšie, bezpečnejšie vajíčko. Tie kvalitné vydržia fakt dlho, kľudne do 1,5r a viac.

simsalla
autor
26. apr 2023

@taktotedanie super, ďakujem pekne. Pridám sa do tej skupiny.

zuzkaa1991
26. apr 2023

@simsalla ak sa rozhodnete kupit vajicko skor by som investovala uz do kvalitnej autosedacky su od 0m ked moja.mala bola.neriesila som fóra nevedela.som o nich 🤣🤣 aj tak v 9m sme kupovali sedacku sa mi co ma doteraz ma uz 5r

yanni
26. apr 2023

@simsalla daj foto vo vajci s vlozkou a bez. Tvar dietata zaretusuj.

mimi2120
26. apr 2023

@zuzkaa1991 10 týždňové dieťa nemôže ísť do sedačky, nie je to bezpečne. Keď na to bude mat miery a bude aspon 2 mesiace samostatne sedieť, tak môže ísť do sedačky, najlepšie takej do 18kg a do 105 cm v protismere.

yanni
26. apr 2023

@mimi2120 moze ist do reboarderu. Zalezi na mierach dietata. Najnovsie modely napr. besafe ma uz aj take, co nie len pisu, ze od 0kg (sko ela inych) ale naozaj tam mozes dat aj par mesacne dieta. Naozaj zalezi ale od mier dietata.

panda21
26. apr 2023

@mimi2120 môže, ale nie je tých sedačiek so shell škrupinkou veľa.. Ja viem o nejakých 2-3? a sú pekelné drahé 🙈