Akú autosedačku 9 až 18 alebo 9 až 36 kg?

argyro
9. jan 2012

Našla som zopár tém o autosedačkách, niektoré staršie, iné novšie, predsa len som sa nedozvedela všetko, hľadáme autosedačku od 9kg vyššie, zaujíma má na 1. mieste bezpečnosť a na rovnakom mieste pohodlie - v obchode sme niektoré vyskúšali len tak na omak a prekvapilo nás, že mnohé nie sú ničím futrované, takže dieťa sedí vlastne na tvrdom plaste 😒 tak toto teda nie... prekvapili ma aj použité materiály, zväčša umeliny... chápem, že je to hlavne kvôli údržbe, ale predsa len, letá bývajú horúce, nechcem, aby sa tam zbytočne potil... No a ešte určite hľadáme takú, ktorá sa dá polohovať, aby v nej mohol drobec pohodlne spinkať..
Na cene nezáleží.

argyro
autor
9. jan 2012

Ešte som zabudla - v aute mame ISOFIX tak snad aj takú, ktorá by ho mala.

inge8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda24
9. jan 2012

my sme kupovali pred Vianocami Maxi Cosi Tobi a maximálna spokojnosť tak ako z našej strany tak aj malá sa v nej cíti veľmi pohodlne a je očividne spokojná, možno aj vďaka tomu, že s tým podstavcom je hodne vysoká a tak je takmer na úrovni okna a vidí všetko...do toho dňa sme používali vajíčko a dosť často plakávala (hlavne keď sme niekde stáli napr. na križovatke), ale od vtedy čo máme túto tak ani raz (ťuk ťuk 🙂 musím si zaklopať)...Má ju aj kamarátka a tiež veľká spokojnosť...

mirkave
9. jan 2012

9-36 je strasne nepohodlna pre tak male dieta.my sme kupili 9-25 polohovatelnu a sme veeeelmi spoko.

annalena
9. jan 2012

My mame od 14 mesiacov v aute BeSafe a u starych rodicov Römerku...jednoznacne vyhrava BeSafe, sice o dost drahsia, ale po vsetkych strankach aj lepsia. Obrovske plus je aj velmi dobre polohovanie na spanok, kedze vela cestujeme.
Kvalitne a bezpecne su vraj aj pultikove, ale ta u nas nepresla, mala neznasa obmedzenia a chytala hystericke zachvaty.

yvetulka
9. jan 2012

@argyro suhlasim s mirkave,my mame tiez do 25 kg a polohovatelnu a je senzacna, nemenila by som za inu a co sa tyka toho potenia v lete, tomu sa asi nevyhnes

yvetulka
9. jan 2012

@argyro my mame znacku baby point