Akú autosedačku pre 8 mesačné dieťa?

laurika2810
14. máj 2012

Ahojte maminky chcem sa spytat aka je najbezpecnesia autosedacka alebo ake mate skusenosti. od akeho veku moze drobec vobec v takej sedacke moja mala ma 8 mesiacov a vajicko moc nemusime lebo nevidime von. A co hovorite na autosedacky ktore maju ten bezpecnostny pultik namiesto pasov. Dakujem

helsinka
15. máj 2012

@laurika2810 Ahoj, tak ja som malú tiež presedlala z vajíčka do autosedačky asi vo veku 7,5 mesiaca, lebo nič nevidela a ten vreskot sa nedal vydržať. Máme Maxi Cosi Tobi, podľa mňa je super . . .tie pultíky mi osobne nejako nesedia, nepáči sa mi to a pripadá mi, že dieťa je tam také "napevno". V tejto autosedačke je spokojná, nevreští mi tam, vie sa pekne aj zahrať a pod.
A aká je najbezpečnešia? no zozenieš určite hocičo, závisí od toho koľko chceš investovať . . . .treba pozrieť testy na nete . . .

berus222
15. máj 2012

my sme pri miskovi kupili sedacku od 9-18 kg a od 8 mesiaca tam bol. aj teraz uz len cakam na to, kedy bude mat tomas 9 kg, aby mohol byt v nej. tie s pultikom sa ani mne nepacia.

lenca30
15. máj 2012

ahoj, my mame recaro a ta je v testoch bezpecnosti na poprednych miestach. som s nou spokojna aj ked je trosku drahsia ale mame od 9 do 38 kg a je aj dost pevna. nechcela som taku co sa z nej urobi nakoniec len podsedak pretoze tie su moc clenene a nie su take bezpecne.

lucik194
15. máj 2012

no my sme nasu dali prec z vajicka ked mala 9 mesiacov a 9kg. mame maxi cosi od 9-18kg.

katren
15. máj 2012

@laurika2810 autosedacka sa kupuje podla vahy a velkosti babatka a nie podla toho, ci vidi alebo nevidi von..... 😉 a ani si nedala informacie kolko ma kilov 😉

katren
15. máj 2012

@laurika2810 my mame vacsiu Romer Duo, v pultikovej mi mala nechcela sediet a teraz sme jej objednali Romer KidFix a Misko pojde do Dua 😉

kgnm
15. máj 2012

@laurika2810 odporucam Kiddy s pultikom, za nic ine by sme nemenili, ma aj vyborne vysledky v crash testoch, Velmi pohodlna, velmi rychlo sa zapina, jednoducha manipulacia, rozsiruju sa aj opierky ramien. Ze sa pultik mamickam nepaci je len prvy dojem.

ducci
16. máj 2012

my sme sa rozhodovali medzi maxi cosi tobi a romerkou - a vybrali sme maxi cosi, sme velmi spokojne, mala je tak ovela kludnejsia ako vo vajicku.. inak je to od 9 kg myslim...

hirjak
16. máj 2012

Téma bola uzamknutá z dôvodu duplicity