Autosedačka od 0 do 18 kg

dena567
11. apr 2014

ahojte kočky chcela by som sa poradit moja malicku bude mat 10 mesiacikov ma sedem kg...preto rozmyslame nad autosedackou od 0 do 18 kg...kedze je taka drobnejsia ale zato dost dlha a vo vajicku jej uz nozky vytrcaju...mam pockat a kupit sedacku az od 9 kg???asi by som ale este dlho musela pockat...ake mate skusenosti od 0 do 18 kg do kedy ju vyuzijeme???chcem kupit znacku chicco...dakujem za kazdu rada 🙂 😉 🙂 😉

pipinka4
11. apr 2014

@dena567 ahoj ak ti mozem poradit nekupuj ani do 18 kg abi od 9 kg. My mali taky isry problem chceli sme kupit tu od 9 kg ale ta je pre starsie dericky.my sme nakobiec kupuli zlatu strednu ceatu od 0 do 25 kg. Ty kedze ma malinkabtak malo kg mote sa vozit este v protismere jazdy ( je to bezpecnejsie ) a tieto sa daju zapasat aj do peotismwru jazdy a este aj polohovat do leziacej polohy my sne s nou max spokojny a aj maka 🙂 . My konkretne mame caretero scope. Cena bola super 86 eur aj s postou.pripadne sa pytah ak este mas dake otazky :D

dena567
autor
11. apr 2014

@pipinka4 ahoj dakujem moc vies co my rozmyslame nad chicco eletta 2014 a ta je do 18 kg...a myslis ze ta by nestacila do 18???tato sa nam lubi a je aj polohovatelna...najdem taku aj do 25kg? 🙂 😉

klincek
11. apr 2014

@dena567 my sme mali chicco proxima 0-18 kg, vyuzili sme od styroch mesiacov do dva a pol roka, a boli sme spokojni. fotku a blizsi popis mam v bazari.

pipinka4
11. apr 2014

@dena567 ono to vsetko zavisi od malej nemoze jednoducho pretrcat hlavicka.nasa krpara je dost vysoka tak aby nemuseli kupovat dalsiu autosedacku podobneho typu tak sme vzali tu do 25 kg tie do 18 nam prisli dost male ked tam malu posadila bola v tom taka narvana.ak mate drobceka staci vam do 18 ale praktickejsia je je do 25 ;)