Britax Römer King II, príp. alternatíva

fkata
21. júl 2018

Ahojte,
prosím vás máte niektorá doma autosedačku Britax Römer King II?
Chceme kúpiť autosedačku pre 1 a pol ročného syna, na dlhé trasy (KE - BA), zahraničie a nevieme sa rozhodnúť.
Čím viac pozeráme, tým väčší chaos v tom mám.
Uvažujeme nad touto autosedačkou, príp. nad zn. Avionaut, viete niekto poradiť? Príp. aj inú značku, ale kvalitnejšiu.
Doteraz sme mali reboarder v protismere.

silvia610
21. júl 2018

@fkata máme variantu 9-18kg a som nesmierne spokojná lahká manipulácia a aj malý je v nej spokojný zvládol aj dlhší výlet... malý má 3 roky a stále ju využívame

meggyinka
21. júl 2018

Ja ju mam. V auguste bude rok teda este je rok v zaruke. Ale je ako nova vobec ziadne chyby ale chceme ju predat lebo potrebujem uz väcsiu a nemam tuto kde skladovat. Momentalne sme na dovolenke ale potom ju.pofotim a davam na bazar ak by ste mali zaujem

illly
21. júl 2018

Mam ju novu este sme ju nedali do auta uvidime dufam ze budem spokojna akurat mala by mat 4 polohy ale mne sa zda ze ma iba 2 polohy

fkata
autor
21. júl 2018

@illly ďakujem. Neviem, či fakt, alebo sa iba mne zdá, že nemá dosť vysokú bočnú stranu?!
Tiež, by som chcela dobre polohovateľnú, lebo malý nám poväčšine zaspí a to po pár km.

yanni
22. júl 2018

@fkata Pises, ze ste mali doterai reboarder? Preco ho nepouzivas nadalej?

fkata
autor
22. júl 2018

@yanni Spadol mi minule a praskla nám celá zadná časť, tak nechcem riskovať.
Zatiaľ mám druhý, ale ten nemá Isofix a pripevnili sme ho pásmi zatiaľ.
Uvažovala som znova nad reboarderom, aj autosedačkou a sama neviem čo chcem.

yanni
22. júl 2018

@fkata a aky mas Teraz? Je to reboarder Hybrid, t.j. Aj na iso aj na pas? PAS Predsa nie je Problem. Isofixove upevnenie nie je bezpecnejsie. Vymysleli oh koli lahsiemu upevneniu. A Hlavne upevneniu bez Chyb, Ktore sa Zial stavaju pri pade Casto, Kedze si ludia nepreestuduju riadne Manual.

Ja by som vobec nespekulovala. 1,5 Rocny je Este Maly. Ale je vela a Tazky? Reboarder Mozes kludne pouzivat Este rokyyyyyy. SU aj do 25 kg. Nasa Ma 3 roky a stale je v reboarder a Este dlhooooooo Bude. Britax Römer Ma Napr. Teraz novy Max way plus (to plus je dolezite). Ten Mozes mat Straße döhooooooo. Do 25 kg a do ca 128/134 cm. Potom. Besafe izi plus, axkid minikid. My sme prave objednali ten maxway plus lebo zo Starrheit uz vyrasta ( Ma Takmer Meter a 13,5 kg).

dorynkad
23. júl 2018

Odporucam Romer Trifix. Je podobna vajicku a ma viacero poloh na naklapanie. Nas bol tiez spachtos v aute. A myslim, ze je jedna z najbezpecnejsich.