Je autosedačka Britax Römer King II LS bezpečná?

Zodpovedané
3. jan 2022

Dobrý deň,

zvažujeme kúpu autosedačky Britax Römer King II LS pre 8 mesačné dieťa.

Je táto autosedačka bezpečná?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka Britax-Römer KING II LS je inštalovaná len v smere jazdy čo pre 8 mesačné dieťa nie je bezpečné, nakoľko do 15 mesiacov by dieťatko malo byť umiestnené do protismeru jazdy.

Britax Römer King II LS Black Series

Autosedačka Britax Römer King II LS Black Series má unikátny svetelný a akustický indikátor pásov, ktorý pomôže správne pripútať dieťa. Pás je nastaviteľný jedným zatiahnutím.

Nepíšete či má byť autosedačka s Isofixom alebo bez, ale pokiaľ by ste chcela bez Isofixu tak by som radšej zvolila autosedačky napríklad:

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

Autosedačka Graco Extend

Autosedačka Graco Extend udrží dieťa v bezpečnej polohe proti smeru jazdy až do jeho 4 rokov - pre skupinu 0+/1 od 0 - 18 kg.

Pokiaľ hľadáte s Isofixom tak:

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.

Autosedačka Joie Spin 360

Autosedačka Joie Spin 360 uľahčí nastupovanie a vystupovanie malého pasažiera a zároveň umožní cestovanie po i proti smeru jazdy.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.