Ford Kuga a detská autosedačka

akzuzs
24. apr 2022

Ahojte,je tu niekto kto vlastní ford kuga a ma vzadu autosedacku?

bbebe
24. apr 2022

🙋🏻‍♀️

akzuzs
autor
24. apr 2022

@bbebe Ahoj...mala by som zopár otázok ohľadom miest v zadu na sedenie a autosedacky. Keďže sme auto predali a ideme kupovať druhé, tak ma zaujíma viac vecí. A Kuga sa nám moc páči. Ste s ňou spokojní?

bbebe
24. apr 2022

@akzuzs s autom sme spokojni, aj je tam vela miesta. ked je tam autosedacka za spolujazdcom tak spolujazdec na este kopec miesta. jedine co robim je ze ked chcem otacat sedacku ( mame otocnu ) tak sedadlo spolujazdca posuvam dopredu aby sa mi lahsie otacala autosedacka - nasa ma po bokoch este tame vystrelovacie bezpecnostne neviem co cize to zavadzia. inak je tam miesta a miesta

bbebe
24. apr 2022

a uz sme isli aj tak ze vzadu sedeli dvaja dospeli a dalo sa. akoze nebola to nejaka dlha trasa

lelet1609
24. apr 2022

My máme kugu a sme spokojní, je tam dosť miesta

akzuzs
autor
24. apr 2022

@bbebe dik za odpoveď....no my mame túto dilemu...mame tri deti. Dve staršie(11 a 14), ktoré sedačky nepotrebujú.Tretie je malé...ma 7 mes.A plánujeme sedačku Britax Romer dávať do stredu.Budu mat tie staršie dosť miesta?A ak áno,nebude problém,pri zapinani bez pásov starších detí?Nezavali ta sedačka tie spony na prepnutie pásov? Nikde na nete to nemôžem nájsť.Preto potrebujem niekoho,kto má kugu a aj sedačku.Lebo keď pôjdeme kupovať auto(momentálne sme cca mesiac bez auta),tak nebudeme tam predsa trepať autosedacku a všetky deti.

akzuzs
autor
24. apr 2022

@lelet1609 Môžem sa aj Teba opýtať to co sa pýtam aj bbebe?

jolana2804
24. apr 2022

@akzuzs a nebylo by lepší pořídit auto se 3 plnohodnotnými sedadly vzadu?

bbebe
24. apr 2022

Neviem aka to je autosedacka ale v strede nie je isofix. ak by bola v strede tak dvaja chalani v ich veku maju maaalo miesta. pre tri deti podla mna nie je

lelet1609
24. apr 2022

My máme túto sedačku, ale pre troch, neviem.. Asi ako povedala @bbebe

bbebe
24. apr 2022

@akzuzs prave toto by som spravila presne. dala tam sedacku a zobrala vsetky deti.

bbebe
24. apr 2022

@bbebe teda pardon to ze su chalani neviem preco som si myslela, asi som si to pomylila s inym prispevkom 🙂

akzuzs
autor
24. apr 2022

@bbebe a aký rocnik máš auto?

bbebe
24. apr 2022

@akzuzs 2018

akzuzs
autor
24. apr 2022

@bbebe ešte by som potrebovala sa opýtať, koľko cm.ma ta stredná sedačka,by to hneď vedela zamerať podľa našej autosedacky

bbebe
24. apr 2022

@akzuzs o chvilku

akzuzs
autor
24. apr 2022

@bbebe ale aj tak sa obavam,ze to bude malé....asi budeme musieť do Smaxu alebo Tourana,bo by tam boli jak sardinky...ale tak sa mi to auto páčilo

bbebe
24. apr 2022

stredne sedadlo sa nedalo dobre zmerat lebo je spojene s bocnym. ale takto som zmerala 🙂

akzuzs
autor
24. apr 2022

@bbebe jeminacku....si zlatá, ako si to pomerala...vedeli pekne Ti ďakujem...a už mám mám tom jasno.Touran alebo Sharan...nemôžu sedieť obmedzene

bbebe
24. apr 2022

@akzuzs neni za co 🙂 drzim palce nech dobre vyberiete 🙂

nikasmile
24. apr 2022

@akzuzs smax má vzadu 3 plnohodnotné sedačky. Ideál pre 3 deti. Kuga vám bude mal určite.