Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

janette4
14. mar 2009

lilu,dobre si pochopila.doniesol mi len pár na skúšku a hovoril,že sa tam hrozne oplatia,lebo vychádzajú na nejakých 17sk.ak budú malému chutiť,že mi nakúpi viac.
a teraz jak bola švagriná,tiež hovorila,že sú tam hrozne lacné.

lilu18
14. mar 2009

neskutocne tu vyse 40 sk vychadzaju..tak dik uz aby sme aj my nabehli

mukky
14. mar 2009

Ahojte,tak my sme pred chvilou dorazili z Madarska z nakupov,som total grogy 😀 😀 😝 a to sme sli rano okolo 9tej 😕 ,ale kupila som to,co som chcela pre maleho,a veeela ineho,a pekny vylet za nami...nelinka 79 do pasu musis zapisat dieta,musis mat predsa na neho nejaky doklad,inac by to mohli posudzovat ako unos,aj tesne za hranicami Ta mozu yastavit,ako sa to stalo i nam..

llumka
14. mar 2009

mukky odkial si?kde ste boli,myslim mesto v HU?co ste nakupovali ak sa smiem spytat?oplati sa tam kupovat vecicky pre maleho aj seba?

mukky
14. mar 2009

kupovala som v miskolci,jednoynacne sa oplati,chcela som prenho toto sedatko,dnes ma vyslo na 399sk,http://www.najnakup.sk/Porovnaj_potreby-pre-kup...

llumka
14. mar 2009

mukky tak to je super,ale ja do miskolca nedostanem som z ba ☹ dufam ze v mosone alebo v gyor budu mat nieco pre deticky pa

mukky
14. mar 2009

Mali akciu aj kabeliek,kupila si jednu napr, za 5000 forintov,druha stala napr.4ooo forintov,ak si yobrala 2,tak ya tu ktora bola lacnejsia,si yaplatila nie 4000 forintov,ale len 400 gorintov,teda 40 sk 😀 😀 ,super cizmy kozacky vysoke cervene ma vysli na 280 sk 😀 ,ziadna cina ci vietnam obchod,tam ja nechodim vobec,mam na to svoje dovody 😀 😝 digitalna vaha kuchynska 3OO sk,kuracie prsia 119 sk,nutrilon 900tovka mali dnes po 197 sk,dalsia kabelka,ynackova 500 sk,metaxa 200 sk,atd atd....lepsie je mi v sk este pisat 😀 ,a malemu este kupime teraz najblizsie prenosnu skladaciu postielku peknucku za 1000sk 😲 ,co u nas najmenej 1.700sk,na stolicke chicco na papanie,co mam v albume som usetrila 1000 sk 🙂 ,benzin,atd atd...

mukky
14. mar 2009

iste budu,vela ludi tam chodi.....baby a ja viem kde je ten Brendon,tam som kupila monitor dychu Angel care,za 2.5oo sk a u nas stoji 4.000sk,ked som bola este tehotna...len som nevedela ze ten obchod sa tak vola 😀 ,ale kociare supr ceny,ale oblecenie dost drahe...ale super velku tasku na kocik som si teraz kupila za 270 sk,sice na moj nie je original,ale vobec to nevadi,a u nas taka menej ako 500 sk nestoji...

suknicka
14. mar 2009

mukky..a v akych obchodoch si bola? bola si v nejakom nakupnom centre ci si chodila kade tade po meste ci ako?

liliandax
15. mar 2009

baby.. tak ako je to dnes s tymi otvaracimi hodinami? su zavrete obchody alebo nie? neviete nahodou? ☹

veronika567
15. mar 2009

dnes je tam všetko zatvorené,majú štátny sviatok, pozerala som stránku OC Arkád a je zatvorené, tak isto aj Brendon, my sme tiež chceli ísť 😢 . Ale ideme zajtra, tak sa teším 😵

katrin79
15. mar 2009

ahojte, tak pridavam aj ja svoju skusenost, vcera sme boli v Gyori na nakupoch, prvykrat, boli sme v Arkade, uzasne nakupy, ale dala som si financny limit, inak by som minula ovela viac, isla som tam s tym, ze si potrebujem kupit tehu rifle, kupila som v HM okrem toho som si kupila v Zare dve krasne tricka jedno za 250 korun, u nas by pod 500 korun isto neboli, topanky v Humanicu za 650, nejaku bizuteriu po 100 korun, znackovu siltovku za 290 korun....normalne som nechapala z tych cien, dalo sa vsade platit kartou, co je vyhoda, akurat ked sme sli na kavicku a este musim povedat, ze som si k nej dala vyborne gofry s bananom a cokoladou za 50 korun, ale porcia na velikom tanieri a potom obed za fakt smiesne ceny, tak to treba mat hotovost, hotovost treba aj na wc - toto som moc nechapala, ale za wc za plati 50 forintov, nakoniec sme sli do potravin do Intersparu a skoro mi oci vypadli z tych super cien, ako uz baby pisali, oplati sa velmi vela veci, najma drogeria, cistiace ale aj mliecne vyrobky, caje a vela inych veci. Doteraz sme chodili do Rakuska na potraviny a cistiace a odteraz budeme chodit do Madarska, najblizsie chcem vyskusat Tesco v Mosoni, to mame najblizsie.

shura
15. mar 2009

Ahojte.

kde prosim kupujete Nutriilon? ja ho nikdy v obchode nemozem najst

ivca77
15. mar 2009

Ahojte kocky,mozte mi prosim poradit kde v Madarsku sa da nakupit znackove oblecenie pre deti a dospelych? Mozte napisat aj ake su tam znacky.Necitam spatne,ak ste to uz pisali..diky 😉

roasha
15. mar 2009

ja som si kupila novy praci kos za 5000ft/500sk/,ruksak za 2000ft/200sk/,pizza 950ft,kava 65ft...fakt smiesne ceny ,topanky okolo 3000ft....😅

mikike
15. mar 2009

znacky ako adidas , nike, atd. vsetko je lacnejsie ako u nas kvoli kurzu, ale ja som kupila pre brata a manzela tricka adidas na vianoce, a vysli o 500 sk lacnejsie ako u nas....

alias313
15. mar 2009

my chodime do madarska zasadne do budapesti-ulica kobanyia utc...tak nejak sa to pise...gps to najde..tak tam sa da nenormalne vyzverit..addidas, nike, puma...od vymyslu sveta..len treba ist tak rano a najlepsie cez tyzden, lebo cez vikend tam zvykne byt razia a potom sa nic znackove neda nakupit..my sme boli pred necelym mesiacom a suuuper..kvalitna suprava cierna addidas ma vysla cca.na 700sk, mikina okolo 400...botasky 600...ale inak sa tam oplati na tych trhoch vsetko-aj sladkosti, potraviny, oblecenie pre mimco, alkohol, a plno, plno inych veci...

lalupa
15. mar 2009

ad miskolc- kde odporucate ist? a co sa tyka parkovania, plati sa aj v tych velkych nakupnych centrach? kolko cca mat pripravene?
piste viac,kto to poznate 😉

nika251
15. mar 2009

Ahojte. My sa chystame na buducu nedelu na detsku burzu do Budapesti a potom do Westend aruhazu kde je krasne velke CaA a tam nakupit na malych

zgurkaa
15. mar 2009

Ahojte. My chodime tiez do Madarska. Benzin vyjde na 25-26,- Sk za liter. A v Tescu sme nakupili za 1000,- plny kosik potravin, co by u nas vyslo na 1500-1700,- Napriklad mlieko 3,5 % ani neviem ci u nas take existuje, vyslo na 19,9 SK. Bravcove maso (pliecko) 84 za kg. Malej som kupila mikinu s kapucnou za 90 Sk atd. Buduci tyzden sa chystam do Outletu do Budapesti. Maju tam 30-70% zlavy na znackove oblecenie....adidas, nike, puma, zara, mango.....

yasmina
15. mar 2009

zgurka my sme boli v Polsku v Carefourre a mlieko 3,5 % 11 sk 😉

yasmina
15. mar 2009

shura v lekarni Nutrilon a vola sa Milumil...

zgurkaa
15. mar 2009

yasmina, no tak to fakt super cena 😨

yasmina
15. mar 2009

zgurka nieco sa oplati v PL a nieco v Madarsku 😉 my mame blizsie PL...ale do madarska by som isla kvoli nutrilonu urcite...

zgurkaa
15. mar 2009

No my mame do HU blizko. Staci prest cez most, kedze som so Sturova. 😀 Ja som nastastie Nutrilon nepotrebovala. Podarilo sa mi dost dlho kojit obe deti, ale aj tesco plienky sa vcelku oplatia, ked su v akcii.

yasmina
15. mar 2009

no ja kupujem len Pampers,,,u nas 590sk giant pack a v PL ten isty balik 360 sk a to pri dvojcatkach sa mi oplati kupit plienky tam lebo denne 14 plienok pouzijeme

zgurkaa
15. mar 2009

no to hej. To je super cena.

roasha
15. mar 2009

zgurka,mlieko 3,5%v Hu je tiez 10-11sk 😉
kia seed je 3.000000ft 😀

roasha
15. mar 2009

zgurka,mlieko 3,5%v Hu je tiez 10-11sk 😉
kia seed je 2.900000ft 😀

zgurkaa
15. mar 2009

roasha a kde?