Mám kúpiť do auta Isofix?

18. jan 2023

Ahojte som prvorodička a premýšľam či k vajíčku dokúpiť aj isofix alebo stačí len vajíčko ktoré budeme v aute upevňovať? Rada si necham poradiť skúsenejšími 😊

nely1704
18. jan 2023

Určite kúp. Oceniš ho. Je to nakladnejsia položka ale stoji za to. Nestráca veľmi na hodnote.

amelie2017
18. jan 2023

Ja za seba, podla toho, ako casto chodis autom. My len k dr. a sem tam nejaky vylet. Do auta siel maly mozno 3 krat do mesiaca. Niekedy ani to. Pre nas to bola zbytocnost. Ale keby som s nim mala jazdit kazdy den, alebo 3 krat do tyzdna, tak by to bolo praktickejsie.

bluemoon24
18. jan 2023

Pokud si chces ulehcit upevnovani vajicka, je to skvela vec. Ale, neni to nutne a hlavne bych ti doporucovala, aby sis ho sla do prodejny vyzkouset a naklipnout vajicko. V nekterych autech maji vajicka s isofixem spatny sklon (kvuli sklonu sedadel) a dite ti bude prepadat dopredu. Idealne se poradit nekde, kde tomu rozumi.

evkao
19. jan 2023

ja len pre upresnenie - k vajicku sa kupuje isofixova zakladna, isofix uz musi byt v aute namontovany

sun_shine_2020
19. jan 2023

Ahoj, ja som mala klasické vajíčko bez isofixu, vzadu som mala krátke pásy, tak som malú vozidla vpredu (vypnutý airbag). Veľmi som chcela isofix základnu ale to by sme museli kúpiť nové vajco a k tomu pasujúcu zakladnu😁aspoň som na malú videla keď bola vpredu, mohla som jej podať hračku, rozopnut jej mikinu, atď.. Začiatky boli o drzku, ale zvykla som si na to nakladanie, a to sme jazdili cca 3x do tyzdna😁

autor
19. jan 2023

@evkao áno ten máme, zle som sa vyjadrila 🙂