Vyberá sa lepšie vajíčko z auta z Isofixu, alebo keď je vajíčko upevnené bázou?

Zodpovedané
20. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom manipulácie s vajíčkom. Myslím tým vyberanie vajíčka (napríklad so spiacim dieťaťom) a následné naloženie na konštrukciu kočíka.

Vyberá sa lepšie vajíčko z auta z Isofixu, alebo keď je vajíčko upevnené takou tou bázou?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

aj keď sú vajíčka "Isofixové", vždy sú na Isofixovej báze/základni. Bázy vedia byť aj "bezisofixové" (pripevňujú sa pásom auta) alebo aj pripevniteľné pásom aj Isofixom.

Z každej bázy sa vajíčko vyberá veľmi dobre - jednoduché stlačenie páčky a odkliknutie vajíčka.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute