Poraďte, ktoré vajíčko je na našom trhu najväčšie?

tigri
15. jan 2010

Dcérka má 8 mesiacov a cca 7kg a už sa mi nezmestí do klasického vajíčka 0-13kg. Rada by som ju ešte vozila vo vajíčku v protismerre, tak hľadám to najväčšie 😉 Napíšte mi, do akého veku, váhy a v akej značke ste vozili vaše dieťatko, pomôže mi to pri výbere 🙂 Prípadne ak mi vie niekto poradiť, ktoré vajíčko na našom trhu je najväčšie, budem len rada!

lul
15. jan 2010

vajicka su asi vsetky na jedno kopyto. Ako jej je male? Ak jej trcia nohy, to vraj nevadi.

tigri
autor
15. jan 2010

nejde o nohy, ale o sirku, uz ju tam ledva narvem a ked je "pri vedomi" tak stale place, lebo je tam hrozne natesno...a nemyslim si, ze su vsetky velkostou rovnake...

lul
15. jan 2010

aha, tak neviem. My mame este krpca. Nemas tam vyberatelnu novorodenecku vlozku? Ake mas vajko?

danulik
15. jan 2010

my sme mali concord ion a vozili sme v nom dceru asi 14 mesiacov 😉 uz sme mali aj druhu autosedacku (9 - 18 kg), ale v druhom aute sa vozila vo vajicku 🙂

iinuska
15. jan 2010

tigri, my sme prave tento tyzden kupovali novu autosedacku, lebo malemu uz pretrcala hlavicka. Ked som ho tam dala v kombineze, tak tam bol pekne napratany. Maly ma teraz cca 9 kg.

tigri
autor
15. jan 2010

Emjee, dakujem, ale tieto temy som uz citala a neriesia moj problem, pretoze bud tam neuvadzaju znacku alebo tam riesia autosedacky 9-18kg a ja chcem este pouzivat vajicko 😉

tigri
autor
15. jan 2010

iinuska, a prezrad, co ste kupili? ja som zatial nasla dobre referencie na maxi cosi cabrio a romer baby safe

tigri
autor
15. jan 2010

diky, len to je uz vyssia kategoria, romer king mam pre starsiu dcerku ale mladsiu chcem mat este vo vajicku a v protismere, mladsia dcerka sa sama este ani neposadila a do takejto ju dam najskor po roku

iinuska
15. jan 2010

tigri a myslis, ze do roka ti vydrzi vo vajicku? Alebo chces kupit nieco vacsie?

danulik
15. jan 2010

tigri - a tuto si pozerala? http://autosedacky.heureka.sk/britax-romer-firs...
je od 0 do 18 kg, instalovat sa da v smere aj protismere jazdy..

tigri
autor
15. jan 2010

danulik, chcela som vajicko, ale tato ma celkom zaujala...len neviem najst crash testy na nu...male babatko by som do nej nedavala, ale mladsej dcerke by uz mohla celkom vyhovovat a aspon nemusim starsiu dcerku tak skoro presuvat do vacsej 😉

iinuska
15. jan 2010

tigri,danulik, vyzera dobre 🙂

tigri
autor
15. jan 2010

juuj, baby, nasla som ju za perfektnu cenu v UK 🙂

DANULIK, este raz srdecna vdaka, vyzera to, ze ju ideme kupit !

ive82
9. máj 2011

@tigri
ahojte, do vajicka CYBEX ATON sa deti ozaj zmestia do roka, castokrat aj viac - treba kupit poriadne vajicko - priestranne s kvalitnou novorodeneckou vlozkou a potom vydrzi 🙂 mozem len odporucat. Moj maly ma cez 13 kil, 88 cm a este sa v nom vozime 🙂

ive82
9. máj 2011

@lul
no myslim, ze nie su vsetky na jedno kopyto, my mame CYBEX ATON a nas maly sa tam stale zmesti aj ked ma cez 13 kil a 88 cm - treba kupit poriadne vajicko - priestranne s kvalitnou novorodeneckou vlozkou a potom vydrzi fakt do roka a aj viac (potom nebude treba kupovat sedacku 9-18 ale rovno 9-36 🙂

tigri
autor
9. máj 2011

@ive82 ja som nakoniec kupila tu romer britax first class plus (ak si pozries datum mojho prispevku, bolo to este v januari minuleho roku) a mladsia dcerka sa do nej stale zmesti, akurat mala 2 rocky a vydrzi v tej autosedacke do jesene....sme maximalne spokojni s tymto rozhodnutim 🙂

ive82
10. máj 2011

jaaaj, boze som ja ale pekna mimona, som tu novacik, nevsimla som si ten datum, hiii, len som xela poradit 😉 roemerky som uz pocula, ze su super. pekny vecer

lul
18. máj 2011

@ive82 zavisi od dietata, ci je velke alebo male. nas vydrzal do roka, potom sme kupili rovno 9-36 kg 😉

anjelicek26
18. máj 2011

My Maxa vozime na striedacku uz v 9-18 maxi cosi tobi, lebo uz ma 9,5 kg a je to zaujimavejsie, ale do svojho maxi cosi cabriofix - vajicka - sa v pohode zmesti este dlhsie... ono nejde len o vahu, ale aj o dlzku, nas maly ma len 74 cm, co teda moc neni... Ale este ho tam napcham aj v bunde takze na sirku neni o com....