Poraďte lacnejšiu verziu autosedačky nad 9 kg

micikatka
10. okt 2012

Potrebovala by som poradiť pri kúpe autosedačky od 9 kg, len by som potrebovala skusenosti tych mamiciek, ktore maju autosedacky lacnejsej cenovej kategorie, tak do 150 eur.
Komentare typu ze na bezpecnosti sa setrit neoplati, si mozete nechat pre seba :o( nie kazdy ma dost financii na kupu 300 eurovej autosedacky. keby som mala na to, tak investujem. bohuzial nie je z coho. :o(

bosorkajarka
10. okt 2012

Ja si myslim ze je lepsi bezpecnejsi autosedacka a i tam se da dostat na zajimavou cenu, treba ten cybex je hodnoceny hodne dobre v testech bezpecnosti. urcite bych nekupovala sedacku z Polska jsou sice levne ale to je tak vsechno, ochrana ditete vicemene zadny 😒
tak stastnou ruku pri vyberu 😉

micikatka
autor
11. okt 2012

@bosorkajarka dakujem pekne

micikatka
autor
11. okt 2012

@mia551 dakujem za skusenosti a rady

moon1979
11. okt 2012

@micikatka poradim ti len jedno, ked budeš kupovať kúp kategoriu 9-36 kg a nie 9-18 kg ...

micikatka
autor
11. okt 2012

@moon1979 ved to mam v plane, len neviem ktora je z tych lacnejsich ta naj :o(

moon1979
11. okt 2012

@micikatka skús si pozrieť na nete referencie a ako prešla tá ktorú si si vybrala testami bezpečnosti, na nete to najdeš určite ... ja som nepozerala na cenu, ale na to, ako prešla v testoch bezpečnosti, to bolo pre mňa podstatné, ale tak chápem čo píšeš ... nie vždy sa dá, ale snaž sa vybrať takú aby bola spolahlivá, život dieťaťa je najcennejší ...

moon1979
11. okt 2012

@micikatka
a ešte jedna vec, používanú by som osobne nekupovala ... nemáš istotu, či autosedačka "nezažila" autonehodu ... sú aj nové autosedačky lacné, stačí si nájsť stránku ... pošlem ti linky, už len si vygoogli ako obstáli v teste bezpečnosti prípadne aké sú na ne referencie 🙂

http://www.autosedacky-lifetime.sk/shop/product...
http://www.mall.sk/autosedacky-9-36kg/

moon1979
11. okt 2012

@micikatka konkrétnu značku, ktorú uprednostňujem ja som ti napísala radšej do IP, neviem či to nie je proti pravidlám, tak radšej IP 🙂

macka111
11. okt 2012

ahoj do autosedacky by som radsej investovala , aj ja som bola podobna ale mala som stastie ze som kupila kvalitnu sedacku, a potom sme mali autonehodu , nevies si predstavit aka som bola raDa ze sa malemu nic nestalo...

alexyn
11. okt 2012

my máme maxi cosi priori - stála kolem 3000 Kč a je kvalitní, polohovací, kategorie 9-18 kg, jsme s ní moc spokojení

micikatka
autor
29. okt 2012

baby, viete mi poradit aj ine znacky lacnejsich (odskusanych) autosedaciek mimo tych kt. sa uz v tejto teme spominali?