Poraďte vhodnú autosedačku

sabina_00
7. jan 2024

Dobrý deň viete mi poradiť vhodnú autosedacku do nášho auta ? Možno sa nájde niekto kto ma rovnaké auto a bude vedieť poradiť. Mame SuperB 2011 (šikmé sedačky) a autosedačku ladam vhodnú do 18kg ideal s isofixom a dolezite aby nepadala hlavička. Preto naozaj takú čo máte vyskúšanu v tomto aute. Prosim okrem joie ispin. Ďakujem

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabina_00
autor
7. jan 2024

@jj298 ďakujem tam odporúčajú len to čo môžu predať a každému pomaly to iste - joie.
Preto píšem tu. Možno sa nájdu žienky ktoré budú mať otestované aj iné značky alebo modely 🙂

amonet
7. jan 2024

my mame cybex sironu a tu joie, a teda za mna je joie uplne skvela. lahsie sa otaca, lepsie polohuje lepsie sedi, cybex sa neda dat do takeho lahu a tak malej padala hlava aj na rovnych sedadlach. ma horsie dostupne tlacidlo otacania. my sme este pozerali aj nuna prym ta ma lepsie potahy, a be safe je uplna pecka avsak kedze sme lenivy a trebalo do dvoch aut volili sme cenovu joie
a teda nasa ma 3, 99 cm a 15kg a je stale v oboch v protismere. auta su volvoxc90 a hyundayi30

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vahcaac
7. jan 2024

Nám pada aj v Axkid one

tani777
7. jan 2024

Tak ak mas sikme sedacky,joie ispin je jedna z mala,ktore dokazu vyrovnat sklon,aby hlavicka nepadala..potom este besafe izi turn/twist,ale ta je cenovo dost vyssie..to uz potom pasovu,tu si spolohujes

jaja8_9
7. jan 2024

@sabina_00 my máme joie i harbour a v druhom aute joie i spin 360 a sme s nimi spokojný 🙂 sú dobré vyvlozkovane, cenovo dostupnejšie. Akurát v tej i harbour ma mala viac miesta na nožičky

klip0
7. jan 2024

@sabina_00 nuna todl napríklad

sabina_00
autor
7. jan 2024

Ďakujem dievčatá

evkao
7. jan 2024

@sabina_00 prepac, ale co mame radit, sedacky, ktore nepredavame, a o ktorych vieme, ze nie su pre dane dieta alebo dany model auta vhodne? a ano, vacsinou je to joie, kedze je cenovo najdostupnejsia, ked niekto da vyssi rozpocet, moze si vyberat aj z inych znaciek