Autosedačka do Škoda superb 2017

Zodpovedané
3. okt 2022

Dobrý deň,

Vedeli by ste mi prosím poradiť autosedačku pre dieťa, ktorá by sa hodila do auta - škoda superb 2017? Sedačky má šikmé...

Ak je to možné, preferovala by som, aby sa dala sedačka otáčať - pre ľahšie nakladanie, aby bolo možné použiť ju do oboch smerov, taktiež isofix.

Dieťa má momentálne 11 mesiacov, 75 cm a 9,5kila. Zatiaľ je v cybex aton m, ešte mu hlávka netrčí.

Ďakujem. 🙂

Dobrý deň,

neviem, aký máte rozpočet, takže odporučím viacero modelov v rôznych cenách, ktoré sú vhodné do Vášho auta:

  • BeSafe iZi Turn i-Size - polohovateľná a otočná sedačka s pripojením na Isofix s unikátnou základňou, ktorá v každom automobile vyrovná sklon sedadiel. Viacdielna vložka poskytne variabilitu pri správnom usadení dieťatka. Sedačka je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť 18 kg.

  • Joie i-Spin 360 - otočná sedačka s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg.

  • Nuna Todl Next je otočná autosedačka s nosnosťou do 19kg, kvalitným poťahom, s vložkou z merino vlny. V aute sa upevňuje na systém Isofix, je možné ju používať v oboch smeroch. Sedačka je výborne polohovateľná. Je k nej potrebné dokúpiť základňu Nuna Base Next, nie je jej súčasťou.

  • Joie i-Spin Grow - výborná voľba, ak máte v aute Top Tether. Jedná sa o kvalitnú obojsmernú sedačku, otočnú, s pripojením na systém Isofix aj Top tether súčasne. Sedačka je čisto protismerná až do minimálnej výšky dieťaťa 100 cm (alebo maximálnej váhy 18,5kg), následne sa ešte dá využiť v smere jazdy až do 25 kg.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek