Zavinovacia deka do vajíčka

bambulka1105
12. sep 2022

Ahojte maminy,.,prosim Vas aku odporucate zavinovaciu deku do vajicka?.,. Mame termin koniec septembra-zaciatok oktobra,,. myslite, ze je tato deka uz vhodna?., pise, ze je to zimna,..,.,ale uz aj pocasie sa ochladzuje,. na prevoz z nemocnice a aj neskorsie vyuzitie,., 🧐ci nieci tensie? dakujem za rady,.,

anjelicek26
12. sep 2022

Jasne toto kludne kup... mali sme podobne u vsetkych deti... rano je proste auto ladove... ked sa v aute rozohreje, tak zavinovacku otvoris a dietatko sa nepoti..ved staci potom dat babatku len tenku vrstvu oblecenia na jesen do toho, nemusis babusit.

sapetka
12. sep 2022

Ano ja mam presne tuto na zimu a teraz na jesen/jar som kupila tuto. Ale dnes rano je 8st tak dam tu teplejsiu

tani777
12. sep 2022

Za mna,ak nechces vajicko nechavat v aute,tak nie..bude v tom potom horuco od chrbatika....dala by som len merino podlozku (ak strasne chces nieco vnutri vajicka) a potom deku cez babo..nasa mladsia chodila len body+pancuchy+deka cez nu celu zimu a nikdy jej nebola zima

jaskolka
12. sep 2022

Mala som presne toto, ale ja som to použivala na presuny vonku.
Vnútri v aute by sa uvaril zozadu, keďže my sme vajíčko nenechávali v aute. A počas jazdy sa samozrejme kurilo v aute.

54tinka54
12. sep 2022

@bambulka1105 Anoo kľudne ju kúp, my sme ju v jeseni používali tiež, je taká príjemná flísová, občas som ho v tom dala aj do kočíka, keď to ešte nebolo na normálny fusak.

bambulka1105
autor
12. sep 2022

Dakujem Vam vsetkym za rady 🙂

1katyka1
22. sep 2022

@bambulka1105 ak by si nahodou este nemala mam na predaj od Jukki

bambulka1105
autor
23. sep 2022

@1katyka1 uz som kupila, ale dakujem pekne za ochotu 🙂

sasanka605
23. sep 2022

super je aj fusak do vajicka lodger, mala som aj takuto deku aj fusak