Z akých stránok objednávate veci pre deti?

lenka1989
21. sep 2013

Ahojte z akych stranok objednavate detom veci ?

monikamajova
21. sep 2013

Mám veľa vecí, ale keď treba,tak hlavne odtiaľto,z koníka,aj z bazáriku,sme mamičky na MD a predsa nejaká solidarita a pomoc musí existovať 🙂 a kým je malé bábo,tak tie vecičky sú ako nové...ved to nemá kde zodrať 😉
Ak nekúpim v obchode, ešte potom mimibazar a babybazár.

berenice8
21. sep 2013

mam par veci z bonprix aj halens a bambini.sk, ale najviac veci mam normalne kupenych z obchodov, f a f, wenice v ba - to je velkosklad, a kupuju aj stari rodicia, ked najdu pekny kusok...nejake detske stranky som nikdy neriesila....

dolyjalu
21. sep 2013

pre prvé som kupovala v tescu (FaF) keď boli akcie a teraz už len z bazáru tu na MK - občas skúsim niečo z číny kde je free doprava - ale velkosti trošku nesedia - naštastie menšiemu budú 🙂

jankatt1
21. sep 2013

Next, Zara, Pompdeluxe, Reserved ...

detskeoblecko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
m.i.r.i
21. sep 2013

Dudel.sk a mk a mimibazar

kvietocek55
21. sep 2013

mimibazar, modry konik, benetton.com, nextdirect.com, lindex.com 😉

snehulienka78
21. sep 2013

v tescu sú pekné veci za dobré ceny,velký výber,kik,mimibazar.sk,babybazar.sk,modrý koník,bonprix

marulka83
21. sep 2013

Z pumkinpatch,ale zijem v uk,neviem,ci zasielaju aj na sk. Naaaadherne veci 🙂

sandrika1986
22. sep 2013

MK, Bazoš, eshop nataly, kik, tesco

amartina24
22. sep 2013

nextdirect.com, hm.com, reserved.com, zara.com, pomdelux.com, mimibazar.sk......z niektorych sa da priamo objednat, z niektorych nie

saraviki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
navonka
24. sep 2013

Do času i nečasu, od hlavy až po päty, od 0-12rokov, maminky rady nakupujú u nás 😀

stanislavao
24. sep 2013

z bonprix som objednala raz a lutujem. hrozne rychlo to vyprasivelo. mam rada F&F tricka a ine tesco veci. Next bundy, H&M tricka, C&A veci nam sedia super. objednavam od jednej pani na MMB pravidelne veci H&M a C&A - chodi do AT a HU na nakupy. nextdirect.com - neplati sa ziadne postovne a tovar mam do 3 dni doma. krasne veci ma Lindex, mam aj tie velmi rada, len su troska drahsie. a vela krasnych veci a ako novych kupim aj tu na MK. tu nakupujem asi najcastejsie.

dai
24. sep 2013

ahoj, ja nakupujem aj na klasickych strankach ako je ebay, fashiondays, stilago - su to modne stranky ale daju sa tam krasne vecicky pre deticky nakupit za dobre ceny - hlavne tie kvalitnejsie - deckam som tam napr. geox, gabor, liliputi a ine topanky nakupila za polovicne ceny oproti obchodu, detto krasne vecicky... nadherne sa daju dat spravit aj na sashe a pod.
co sa tyka tych hore spominanych znaciek ( next, zara a podobne ) odporucam osobnu navstevu obchodu - je tam omnoho vaecsi vyber ako na strankach a mnohokrat za lepsie ceny ako na strankach ( uz nehovorim o sprostredkovanom obchode - mala som cest takto raz kupit vec za 40 euro ktoru som nasledne nasla za 18... tak sama som si bola na vine, ale uz sa to opakovat nebude😉 )

m_ij_ka
24. sep 2013

bazoš, babybazar, kik, tesco, modrykonik,ebay 🙂

adripat
25. sep 2013

http://bubino.sk/

pekny obchodik a su tam dobre ceny 🙂

obchodpredeti
27. sep 2013

u nás nájdeš tiež veľa pekných vecičiek pre detičky ,zaujímavé ceny,zľavy 🙂 Pozri náš web 😉

bipsy
27. sep 2013

Laredoute.fr vertbaudet.fr

zuzicka_r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecsvojebabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskeoblecko
13. okt 2013

a co tak slovenske stranky a dokonca vo velapripadoch aj slovensky vyrobcovia?..velkosti az do 164...len na nasej stranke..pri kupe nad 45 EUR, postovne zdarma

reskara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marijanakatja
26. mar 2014
marosko256
26. mar 2014

ahoj.no my nakupujeme len na jednom eshope, lebo tam maju kopec veci,saty,hracky, potreby pre babatka cize nemusime hladat po inych.Sme s nimi spokojni lebo nam rychlo dodaju tovar vzdy, a tie veci co tam maju, proste nadhera. Krasne, kvalitne a za najlepsiu cenu na nete, aspon co sme pozerali na heureke.Cize ak by si chcela, tak skus pozriet na oblecsvojebabo.sk

batolashop
5. apr 2014

Slovenské dojčenské oblečenie: http://batolashop.sk/eshop/dojcensky-satnik

michal13
28. apr 2014

my sme zasa nakupovali na mimilumo.sk - je to výhodné hlave pre tých z okolia trnavy ako sme aj my. A navyše sa dalo s nimi o všetko otvorene rozprávať.

kobliha22
30. apr 2014

Mě se líbí obchod http://www.yes-eshop.cz/detska-moda_strana-1
Mají zajímavé barvy a druhy oblečení. Jedná se o kvalitní oblečení.