icon

Hnedý výtok počas dojčenia: Je to normálne?

Dnes o 11:19

Dojčim skoro 3 mes dieťa a po utreti po wc som si všimla slabulinky hnedý výtok..na gynek som bola a všetko ok
Je to normálne..menzes nemám..

anonym_1d975a
Dnes o 14:23

jasne, hlavne ked este nemas menstruaciu. Kludne to moze byt aj 'krvacanie' pocas ovulacie. 3mesiace su malicko od porodu, kludne sa este mozes stale aj cistit.