Dojčim skoro 3 mes dieťa a po utreti po wc som si všimla slabulinky hnedý výtok..na gynek som bola a všetko ok Je to normálne..menzes nemám..
anonym_1d975a
•
Dnes o 14:23
jasne, hlavne ked este nemas menstruaciu. Kludne to moze byt aj 'krvacanie' pocas ovulacie. 3mesiace su malicko od porodu, kludne sa este mozes stale aj cistit.
jasne, hlavne ked este nemas menstruaciu. Kludne to moze byt aj 'krvacanie' pocas ovulacie. 3mesiace su malicko od porodu, kludne sa este mozes stale aj cistit.