Ako vybaviť pandemický rodičák?

bohumila777
6. jan 2021

Ahojte , viete mi niekto povedat ako to teraz chodi na urade? Potrebujem vybavit pandemicky rodičak. Ďakujem

sofia1
6. jan 2021

@bohumila777 poslu postou a vy im tiez

evula38
6. jan 2021

@bohumila777 keď som volala na úrad práce ohľadom pandemickeho rodičaku povedala mi že budú posielať listy a tam bude už napísané čo treba robiť 😊

bohumila777
autor
7. jan 2021

@evula38 takze ani nevolat a len cakat na ten list? Sa bojim ci mi ho vobec poslu 😂

evula38
7. jan 2021

@bohumila777 no akože aj ja čakám že mi pošlú líst a stále nič 🤔🤔🤔

lanalang111
28. jan 2021

@bohumila777 mne dnes prišiel list z upsvar mala dovŕšil 3roky 11.1. A keď som volala na upsvar mi povedali ze mi pošlú domov papiere ohľadom toho ci som. Niekde zamestnaná alebo nie ze keď cesne prehlásim ze niesom zamestnaná budme poberať ďalej pandemicky rodičovský. Ale dnes mi prišiel papier iba ohľadom prídavku na dieťa 😪a ohľadne PRD mi nič neposlali tak zajtra budem volať som zvedavá co mi povedia. Zamestnať sa človek nemá kde keď všetko pozatvarane

evula38
28. jan 2021

@lanalang111 ....vy by ste mali dostať ešte za február rodičovský keďže je to spätne platené o 1m ....moja dcérka mala 13.12 -3 roky...v januári som dostala ešte a potom niekedy 20 januára mi prišiel list ohľadom čestného prehlásenia.... takže zrejme vám ho budú posielať až vo februári 😊 nebojte sa určite pošlú ja som nevolala a poslali automaticky 😊

lanalang111
29. jan 2021

@evula38 presne ako píšete volala som dnes na úrad a povedala ze to budu posielať vo februári