Nezvládam pobyt mojich miciek vonku

15. apr 2024

Mam 3 krasne chlpate gulicky. Vymojkane, vymazlene. Spavali somnou v posteli. Byvala som v malom byte no tuzili sme po dome co sa nam splnilo. Jedina podmienka bola, ze nepojdu do domu. Muz to toleroval len kvoli mne a tomu, ze u mna byval. Mame dom. Micky su vo voliere no ja od dnesneho vecera placem, ze som vobec na to pristupila. Chybaju mi....vecer zaspavam s pocitom, ze som ich len tak vysmarila z tepleho bytu do studeneho koterca a do zimy. Nezvladam to. Muz ma stale presviedca ze vonku je im lepsie. Maju budy kde su zalezeny. Ked je slnko su pusteny na dvore inak su v koterci pretoze by ich zabilo auto. Neutekaju. Trpezlivo cakaju az ich pustim von no mazlim sa s nimi no stale ma to boli, ze som ich takto zradila. Mm ich do domu nechce. Mam moje srdiecko a chyba mi jej mazlenie a tlapkovanie. Muz vidi, ze sa trapim ale nepresvedcim ho. Ako to mam prekonat. Nemraucia, sleduju ma v okne a davam im pozornost, lasku lenze ked prsi von ich pustit nemozem. Neviem co budem robit az bude vonku mrznut

jozko_z_lesa
16. apr 2024

Myslim ze psychoterapia by pomohla

anouschka5
16. apr 2024

Mám tież mačičky, v zime spia v dome, do spálne nemajú prístup - v lete spia vonku v domčekoch na veľkej krytej terase ( wc majú v zime aj vnútri ak sa pravidelne čistí tak vöbec nepáchne - to kupujem taký špezi piesok, ktorý vonia aj hrudkuje ) v žiadnom prípade by som ani psíka ani mačochy neuzavrela do voliery

aalt
16. apr 2024

Este je mozne, ze sa im von bude pacit viac ako dnu. Nase takto boli. Starsia isla sama von az po sterilizacii, mala pojde takto tiez. Dovtedy len prechadzky po zahrade na voditku. A za oknom uz teraz mrnci co chce ist von. Ale urcite zalezi od povahy a rasy. Nase su obycajne macky, obe najdusky.