Nezvládam pobyt mojich miciek vonku

15. apr 2024

Mam 3 krasne chlpate gulicky. Vymojkane, vymazlene. Spavali somnou v posteli. Byvala som v malom byte no tuzili sme po dome co sa nam splnilo. Jedina podmienka bola, ze nepojdu do domu. Muz to toleroval len kvoli mne a tomu, ze u mna byval. Mame dom. Micky su vo voliere no ja od dnesneho vecera placem, ze som vobec na to pristupila. Chybaju mi....vecer zaspavam s pocitom, ze som ich len tak vysmarila z tepleho bytu do studeneho koterca a do zimy. Nezvladam to. Muz ma stale presviedca ze vonku je im lepsie. Maju budy kde su zalezeny. Ked je slnko su pusteny na dvore inak su v koterci pretoze by ich zabilo auto. Neutekaju. Trpezlivo cakaju az ich pustim von no mazlim sa s nimi no stale ma to boli, ze som ich takto zradila. Mm ich do domu nechce. Mam moje srdiecko a chyba mi jej mazlenie a tlapkovanie. Muz vidi, ze sa trapim ale nepresvedcim ho. Ako to mam prekonat. Nemraucia, sleduju ma v okne a davam im pozornost, lasku lenze ked prsi von ich pustit nemozem. Neviem co budem robit az bude vonku mrznut

egonsk
15. apr 2024

Ty asi este nemas deti, ci?

bimbina
15. apr 2024

@huxy ja sa snažím chápať ozaj všetko… ale aj mne niekedy takéto názory hlava neberie 😀😀😀 chlap si zvykne asi von skôr ako mačka , a kebyže pršalo, nech mokne, hlavne že micky su v teple a srdce naporádku 🙏🏻
@vvvvb

anjelicek26
15. apr 2024

Podľa mňa sú zvieratá členovia rodiny, nedám ich preč bez vážneho dôvodu, rozumej - zdravie/alergia.. podľa mňa milujúci partner takéto pocity chápe a nenechá partnerku bezdôvodne nešťastnú... chyba bola na to pristúpiť ;(

nikpa
15. apr 2024

Treba si ujasniť ci chceš v posteli chlapa alebo mačky 🤷 mužovi sa vôbec nečudujem. Moc to prežívaš, nevyhodila si ich do lesa o hlade, stále sa o ne staráš. Zvykneš si ty aj mačky.

vvvvb
15. apr 2024

Tiež mám dvoch kocúrov, boli so mnou, keď mi bolo najhoršie a zvyšok ľudstva si ani nespomenul, že existujem. Raz mi jedna baba hovorila, že tie mačky vnímajú, keď je človeku zle a sú pri ňom. Nejako som tomu vtedy neverila, ale fakt to tak bolo. Zvlášť ten jeden si ku mne vždy ľahol a priadol a priadol. Toľko dôvery a lásky koľko to zviera dokáže dať, to veľakrát ani človek nedá druhému človeku.
A každý kto povie, že veď je to len zviera, nevie o čom hovorí.

vanilkovazmrzka
15. apr 2024

Tak sa mojkaj s tym mm a ked mu to zacne liezt na nervy, vrati ti macky

vvvvb
15. apr 2024

@egonsk Veď písala, že ich nemôže mať. A keby ich aj mala, tak čo by tomu chlapovi vadilo potom? Že decká robia oveľa väčší bordel než mačky keď pĺznu? To by tie deti tiež dal do voliéry?

huxy
15. apr 2024

@vvvvb porovnávať deti s mačkami 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

caroline_
15. apr 2024

@butterflyeffect úplne súhlasím

vvvvb
15. apr 2024

@huxy Vôbec si to nepochopila, ale nevadí. Hlavne, že si sa vyjadrila.

caroline_
15. apr 2024

@vvvvb deti nie, len nejaké prasive zvieratá, nie, ved to nie sú živé bytosti, len zvieratá... 🤦‍♀️Mam ich zatiaľ 6 a všetky spia s nami, a pri týchto komentároch sa nečudujem ze niektorí majú radšej zvieratá ako ľudí

huxy
15. apr 2024

@vvvvb ale pochopila veľmi dobre. Niekomu su zvieratá dôležitejšie ako ľudia.

vvvvb
15. apr 2024

@huxy Vôbec si to nepochopila 😀 Ale, že vôbec.

egonsk
15. apr 2024

@vvvvb ano, uz som vsimol, ze napisala, ze nemoze mat deti. No vies, tie city by venovala dietatu a manzelovi a nie tak neprimerane mackam.

vvvvb
15. apr 2024

@egonsk To by si ich musel ten manžel aj zaslúžiť 😀

huxy
15. apr 2024

@vvvvb jasné, a ty si lietadlo

ysseba
15. apr 2024

@jaskolka Mám rovnaký názor ako ty. A mne navyše reči typu vymazlené, vymojkané, vypiplané, malé guličky, mojkavé, mazlim sa s nimi, chýba mi mazlenie a tlapkovanie (tlapkovanie? wtf? 😨) - takéto reči mi prídu normálne až úchylne 😖

svetlonos
15. apr 2024

@ysseba
ludia uz nevedia co od radosti, ale ved dobre. Aby som bola taka strestena zo zvierat, no dovidenia. To je zlaty manzel. Acto uznavam, ze zviera dokaze vycitit a "vytiahnut" chorobu, bolesti a vzdy si ti lahne k miestu, ktore boli. Keby nezajem, tazko sa mi veri. To je fajn, ale niektory to fakt preháňajú.

simona20201309
15. apr 2024

Máš Mačky či psov? Ty vážne držíš Mačky vo voliere????
Nemáte nejakú pivnicu alebo garáž, kde by ste im dali dvierka pre Mačky? (Ci psov?)
Ja si neviem predstaviť mačku vo vokiere. Majú aj budu?😀

simona20201309
15. apr 2024

@svetlonos aj ja som bola taka....neverila by som, ako dieťa dokáže zmeniť pohľad na tieto veci. Teraz by som mačku nepustila do domu aj keby bola zo zlata

liusa82
15. apr 2024

ja to tiež ťažko prežívam ak je zviera vonku.Naša Sunny je s nami vnútri.Chodí síce aj na dvor, ale iba ak ona chce.A na noc do sucha dnu.Len mi je lúto susedovho kocúra.Lebo ten sa o neho ktovieako nestará.Tak aspoň ja ho púšťam k nám dovnútra.Prinajhoršom ide hore na povalu kde neprší.Nechápem ludí čo si zadovážia psa alebo mačku šupnú to na dvor a nestarajú sa.Tento raz od zimy dokonca nachladol keby mu nevybavím veterinu tak tu už neni.Nechápem načo si ho sused aj doniesol

lalenka33
15. apr 2024

Máme psov vo vnútri. Ale pes sa dá vychovať, mačka nie. Nikdy by som sa nenasťahovala do bytu, kde žijú 3 mačky a skáču na stôl, na linku....O špinení do piesku v byte ani nehovorím.
Fakt máte 2 izbový dom a ty tak chceš ešte 3 mačky? 2 izbový dom som ešte nevidela. A 3 mačky v ňom už vôbec. My máme záhradný domček, kde je na prízemí obývačka a v podkroví spálňa a neviem si tam predstaviť ešte 3 zvieratá.
Fakt sú pre teba mačky viac ako manžel? Lebo túliť a mazliť sa máš s ním.

larinka552
15. apr 2024

Neboj sa o nich. Vonku je uz teplo, ide leto, dobre im bude 😃 Ak sa im venujes, davas papat pit, nic im nechyba 😉 Dokonca su tri. Oni to zvladnu, nic neboj. A do zimy to poriesite a nieco vymyslite aby nemrzli vonku 🙂

liusa82
15. apr 2024

@lalenka33 u nás v dedine je tolko 2 izbových domov a ludia aj cezpolní to v pohode kupujú ako víkendovky.Alebo si upravia ešte podkrovie ako dalšie poschodie🙂

kiki68
15. apr 2024

Preco ich nemas teda dnu s tym, ze nebudu v spalni? Suseda ma macku a moze byt vonku / vnutri, maju tie speci dvierka. Na toto by som nepristupila, ze necham skrz muza zviera vonku.

guliver19
16. apr 2024

@huxy prestan to uz hrotit. Nikto nic take nenapisal a odbavujes sa tu nad niecim co si hrotis len ty sama😀

krakorkaborka
16. apr 2024

Ja si myslím ze mackam je lepšie vonku ako krd sú zatvorené v byte

huxy
16. apr 2024

@guliver19 ja niečo hrotim a odbavujem sa? Mám aj lepšiu robotu 😁

ss1908
16. apr 2024

@krakorkaborka povedz mojej co uteka dovnutra ked ju chcem zobrat na prechadzku po dvore:D

cvargajedna
16. apr 2024

Rozved sa výhod muža s domu a mačky spet do postele ..