Ako máte uložené hračky v obývačke?

juliet86
16. máj 2023

Ahojte viete ki dat inspiraciu ako mate ulozene hracky v obyvacke? Oredstavujem si nieco ze ciastocne uzavrete na hrscky co rotuju a ciastocne otvorene ako polica... Ideal lahke na udrzbu a ladit to chcem do tmavej/ciernej k ostatnemu nabytku. Dakujem

h2
16. máj 2023

@juliet86 Nikdy sme nemali hračky v obývačke, ani keď ja som bola malá, ani môj syn. Radšej by som zvolila nejaký kôš na hračky, alebo box, ale radšej niečo, čo sa dá ľahko prenášať, kam sa po hraní nahádžu a odnesú z obývačky do detskej izby.

domiklik
16. máj 2023

@juliet86 ikea kallax 2x4

vikusjk
16. máj 2023

@juliet86 komody Trofast z Ikey? ale pretriet asi tu masivnu na cierno a dokupit cierne sufliky

domiklik
16. máj 2023

@h2 nuž, nie všetky deti majú vlastnú izbu

galganka
16. máj 2023

Časťje v koši s uzáverom, časť v komode (obyčajna komoda z Jysku) a dve - tri veci na poličke pod telkou. 🤷‍♀️ urovna pár dni dozadu som to v obývačke riadne skresala, mali tu aj kuchynku, aj domček, aj obchod... a bol z toho len bordel. Všetko išlo do izby.

nwnw
16. máj 2023

@juliet86 ikea kallax

juliet86
autor
16. máj 2023

@h2 nemame detsku izbu

h2
16. máj 2023

@juliet86 Ospravedlňujem sa, táto možnosť mi nenapadla.

euka210
16. máj 2023

@juliet86 urcilo sa miesto, polica, kde boli detske hracky. Plus ked boli male, tak krabica, box kde sa vsetko ulozi a je poriadok. Ked treba, nieco dokup, nabytok, kde budu ulozene, ked detska izba nie je.

juliet86
autor
16. máj 2023

@h2 v pohode. dakujem!

janulka1802
16. máj 2023

Ja by som volila buď do sedačky alebo nejakej lavice, proste kus nábytku. Ak nič z toho nemáš, tak potom nejaký kôš, proste nie klasické plastové. To by sa mi v obývačke nepáčilo.

lossless
16. máj 2023

tiez zatial nemame detsku izbu, hracky a knihy ma maly v obyvacke na ciernej polici Ikea Kallax 2x4, ktora je akoby vramci obyvackovej steny a hracky rotujeme - zvysne su v boxoch v pivnici plus ma maly stolik s uloznym pristorom z Mobelixu, kde ma papiere a pastelky

danieli
16. máj 2023

Momentalne takto, standardne su schovane v tej skrinke za tou kopou, syn ma vrchnu cast, dcera spodok a ja svaty pokoj

sun_shine_2020
16. máj 2023

@juliet86 ahoj, lidl mal take boxy, do ktorych das hracky a potom si na to vie dieta aj sadnut. 🙂

winki13
16. máj 2023

@juliet86 ak teda nemate detsku izbu riešila by som to klasickou skrinou veľkou ( šatníková skrina so spalne na oblečenie ), resp. Vstavanu skriňu. My tak mame v obyvacke nakolko sme v dome mali povodne len obyvku a spalnu neskor sa nam zadarilo rozsirit ale ta skriňa z obyvacky sa neda premiestnit.....jedine na suciastky 🙂 a tak tam zostala a je to super mam tam prechodne obleckk....pracovne serepeticky a ine somariny technicke a tiez par policiek kde mame spolicenske hry, karty a šachy....teda to co hrame spolu ako rodina....resp. viac ludi.

dusankomoj
16. máj 2023

Ja nemám hračky v obývačke,ale krpec má tiež kallax.Tie boxy bývajú rôzne,aby ladili s obývačkou. Zhrnieš hračky a máš pokoj a také veľké(kuchyňka...) to ti poradiť neviem,ale viem,že ja by som to asi nestrávila mať na očiach(viem,že nieje pomoci,ale Monk vo mne by umrel🤣)

nikdenikto
17. máj 2023

No čo ti poviem 🫣 máme to v 2 tých vakoch na hracky postavené pri stene.

oblecenie99
17. máj 2023

Ja som mu zriadila "detský kútik". Na hračky máme poličku s uloznymi boxmi (zvykli mať aj v Lidl), do rohu sa mu zmestil taký maličký detský písací stolík, v ňom má uložené farbičky, výkresy, a spol., No a vedľa stolíka ma v pôvodných skauliach lego Duplo, a potom dve väčšie plastové krabice ( s detskými motívmi na hračky, kúpiš v Pepco) a tam skladačky, v druhej klasické kocky. Ako podložku máme veľké kocky: penové puzzle, béžovo hnedé, aby to nebolo príliš kikirik a ladilo s obývačkou, plus sa lepšie udržiava v čistote ako koberec - nekupovala som v detskom obchode, ale vyslovene na nejakom eshope, ktorý predáva veci na cvičenie, toto je vlastne podložka na cvičenie a pár kusov toho puzzle stalo cca 13 eur alebo tak nejak.