Ako pekne zariadiť kúpeľňu?

kapilanka
5. máj 2022

Ahojte baby prosím poraďte ako pekne zariadiť kúpeľňu aby bola pekná nech mám nejakú inšpiráciu ďakujem pekne

malebiele
5. máj 2022

@kapilanka smer modrastrecha.sk alebo pinterest, tam mas inspiracii habadej

nelca84
5. máj 2022

@kapilanka ja len jedno poradim, hlavne uzatvorene skrinky, pre mna nie je nic horsie ako po polickach 500 polonacatych flasticiek a teglikov vystavenych 🙈

simca06022011
5. máj 2022

hlavne ziadne policky :D sufliky... dole... inak pre kazdeho je nieco ine pekne, takze si treba otvorit kuplenove studia, facebook, pinterest... a dat si vyhladat. Ja som v kupelni silne proti sklenenym zastenam, nic otrasnejsie pre mna nemoze byt a pritom ludom inym sa to paci.

evkamotka
5. máj 2022

Pridaj sa do skupiny Interierovy dizajn, na fb. Tam cez lupu najdes kopec realizacii

nuci616
5. máj 2022

My máme menšiu kúpeľňu, takže sprchový kút, veľké zrkadlo umývadlo a skrinka pod ním a za nám mám práčku a nad ňou dve skrinky 🙂 Hotovko 🙂

83lenka83
6. máj 2022

@kapilanka moja

vlada2401
6. máj 2022

@83lenka83 krásna

kapilanka
autor
6. máj 2022

@83lenka83 pri Tom radiátori to čo máte vázu ?Veľmi pekna

83lenka83
6. máj 2022

@kapilanka to je svietnik a na ňom nádoba a v nej sprcháče 😀

tinka_1807
13. máj 2022

@kapilanka Pre každého je niečo iné pekné, takže naozaj skús Pinterest a modrustrechu a tam nájdeš podľa vlastného vkusu. 🙂 Inak všetko, čo ti radia je pravda - maximálne jednu poličku otvorení, inak si daj čo najviac veci do skríň 🙂 ... Kúpeľňu ale dokáže ozvláštniť pekne napríklad kruhové zrkadlo. Veľká tiež robí svetlo -napríklad LED pásik pod polickou, alebo za zrkadlom. 🙂