Akú používate vôňu do sušičky?

domculaa
2. apr 2023

Dobrý deň,
chcem sa opýtať akú vôňu používate do sušičky, aby Vám voňalo prádlo? Keďže som na internete čítala, že aviváž sa pri praní v práčke nesmie používať ak následne ide prádlo do sušičky. Vyskúšala som vonné obrúsky od Cocolina, ale mám pocit, že prádlo z toho nevonia, nakoľko som “závislá” na avivážoch. Tak som si zaobstarala gule z ovčej vlny na ktoré treba nakvapkať olej vhodný do sušičky. Robíte to tiež takto? Mám obavy, aby mi to nepoškodilo sušičku. Ak využívate iný spôsob vôní tak kľudne píšte. Vopred ďakujem 😊

jan510
2. apr 2023

Oleje do prania

marhulka13
2. apr 2023

@domculaa ja už do prania dávam parfum na pranie, konkrétne puellu

lili2207
2. apr 2023

no ja neviem ale my normálne používame aviváž bez toho by to ai neišlo potrebujem ho mať krásne prevoňané😊🌺 a akékolvek obrúsky sú o ničom🙈 a sušička krásne funguje už dlhé roky😉

domculaa
autor
2. apr 2023

@marhulka13 Čítala som tiež výborné recenzie na Puellu, ale mám otázočku či Vám vonia prádlo aj po vysušení v susičke?

domculaa
autor
2. apr 2023

@lili2207 Ozaj? Lebo, že vraj to zanáša tie filtre či niečo také. Sušičku mám prvýkrát v živote, tak preto sa pýtam.

slavomira236
2. apr 2023

@domculaa co mas v navode pri susicke? V mojom pise ze avivaz pouzivat podla dporucani vyrobcu...,zakaz tam nikde nieje...davam aj oleje aj avivaz na striedacku do prania a potom susicka

lili2207
2. apr 2023

@domculaa ano😊 moj osobny nazor je,ze co sa ma pokazit to sa aj pokazi😂 my mame spotrebice uz ozaj dlho, teraz sme menili mikrovlnku po 12 rokoch😊 zas kamoska ta kupuje kazdu chvilku novu pracku a chodi k nim v kuse servisak, co sa jej stale kazia🙈 a ta puélla je TOP tu odporucam❤️👍 ale do pracky ju davam len ked periem postelnu bielizen inac mam taku fintu ,ze par kvapiek dam na nejaku tmavu vypratu vec a vsetko zamiesam v kosi na pradlo sa to spoji a vsetko nadherne prevonia🥰 no a jedna ta flaska mi vydrzi ozaj dllllho😂😁💪

marhulka13
2. apr 2023

@domculaa keď otvorím skriňu, stále mi krásne vonia prádlo , ja som veľmi spokojná, najmä s tou zelenou . Sušičku používam vždy, už aj ta je nasiaknuta tou vonou

gejb
2. apr 2023

@marhulka13 a Puellu používate ako klasicku avivaz? Ze to nalejete do pracky už pred praním? 🤔

marhulka13
2. apr 2023

@gejb ano, ja ju pridávam do tej priehradky, ale iba pol vrchnacika, lebo je naozaj dobre parfumovana. Skúšala som aj giovani ale ten mi prišiel taky umelý, každému iné vyhovuje

saxana000
2. apr 2023

Mam Beko susicku do dvierok od kondenzatora ide original vonna kapsula ktora vydrzi tak 30 susiacich cyklov.

rebrambora
5. apr 2023

Co sa tyka avivaze ide o to, ze susicku nepokazi, ale predlzuje jej chod. Co je casom jednak na nervy, ak to dlho trva a zerie viac energie.
V navode takisto nieje napisane, ze tam nemate davat mokreho psa a date ho tam? Lebo vsak to nieje zakazane v navode?
Kazdeho vec ale 🙃
Staci fakt kvalitny vonavy prostriedok na pranie a potom napriklad viac obruskov. Pravidelne cistit pracku, susicku a pohodka

andrejka033
17. apr 2023

@saxana000
Prosím Vás aj vonia prádlo po tej vonnej kapsule čo sa dáva do dvierok Beko susičky ? Rozmýšľam nad tým,no zatiaľ som nikde nenašla recenzie na to

saxana000
18. apr 2023

@andrejka033 ano vonia ale uprimne za tie peniaze si radsej kupte vonne perlicky od lenoru nasypte do prania a je to asi taka ista intenzita.vydrzi to cca mesiac potom treba vymenit..

andrejka033
18. apr 2023

@saxana000 Ďakujem pekne za uprimnú skúsenosť 😉

saxana000
18. apr 2023

@andrejka033 akoze nebolo to zle aj to celkom pekne voni ta modra asi najlepsie pri suseni to prevoni aj byt.ale tazko ich uz teraz zohnat.musite objednat aspon 6 balenie aby sa to oplatilo.a mne sa tieto nove lenor tyrkysove perlicky strasne pacia aj prasok mam s tou vonou a je to bomba..nie uplne ze by ma ovalilo ked skrinu otvorim ale pradlo mi konecne voni trosku lepsie ako tou obycajnou cistotou.