Čo používate na pranie?

21. okt 2023

Ahojte, čo používate na pranie? Chvíľku som používala puella oleje ale ževraj rozožieraju práčku, potom som prach na pranie + aviváž, vtedy pradlo aj pekne vonia ale ževraj keď dávam prádlo do sušičky tak sa nemá používať aviváž..tak teraz prací gél persil používam no prádlo nejako pekne nevonia. Čo používate vy aby vám prádlo pekne voňalo a zároveň ho aj sušíte v sušičke.

zuzuliennka1
21. okt 2023

periem len s pracim gelom (striedam persil sensitive a taky eco gel bez vone), avivaz nepouzivam a na vonu davam do susicky obrusky z dmky

syslik81
21. okt 2023

praci gel zanasa pracku takze len prasok .. a pouzivam avivaz no so susickou to nic nespravilo ..

zuzuliennka1
21. okt 2023

@syslik81 so susickou avivaz priamo neurobi nic, ale pradlo s avivazou sa susi dlho, takze susicka zerie viac energie a ani sa nemusi poriadne presusit. Avivaz vyrovnava a zmakcuje vlakna, a tie sa potom v susicke lahsie uvolnuju - teda zanasa sa viac filter, viac sa pradlo nici a susicka susi dlhsie

syslik81
21. okt 2023

@zuzuliennka1 nieje pravda .. ci pouzijem ocot-malej veci spodne pradlo etc alebo avivaz susim vsetko na jeden program a rovnako dlho uz roky -ziaden rozdiel nieje ani v makosti a ani kvalite pradla po dosuseni a uz vobec nieje zle vysusene etc

zuzuliennka1
21. okt 2023

@syslik81 no zakladom avivaze je, ze zmackuje vlakna, ale ked mam susicku - avivaz je aj tak tympadom nadbytocna.
a tym, ze vlakna zmackuje, sa aj lahsie pradlo v susicke opotrebuje a ostava viac toho bordelu v tom sitku.
avivaz je pri susicke zbytocna

syslik81
21. okt 2023

@zuzuliennka1 ked myslis.. ja pisem osobnu skusenost a ta nieje zhodna s tvojou ..

reddflowerlife
21. okt 2023

ja pouzivam praci gel alebo prasok ( vsimla som si ze na biele pradlo alebo velmi smradlave, flakate znecistene mi viac sedi prasok)
- na nemocnicne oblecenie davam dezinfekcnu avivaz este
- na klasicke oblecenie davam namiesto avivaze talianske vonne oleje - tie mi drzia dlho na pradle

lili929
21. okt 2023

Ja som uz vyskusala vsetky avivaze aj parfumy a najviac mi vyhovuje Giovani, fialova a zelena top ☺️

tundra
22. okt 2023

Normalne pracku,ale mozem skusit mikrovlnku😂

tenerifka
22. okt 2023

Ariel prasok, bez avivaze, bez nicoho.....obcas do bieleho prilejem tekuty Vanish

ivanatim
26. mar 2024

Ariel pracie kapsule a parfum Giovani

demodun
26. mar 2024

@tundra a prášok nič, ani kypriaci? 😲😲

tundra
26. mar 2024

@demodun skusim,to ma teda nenapadlo😉👍

demodun
26. mar 2024

@tundra a Brojler už funguje? 😲

tundra
26. mar 2024

@demodun ako ho zlozili,tak caka na instalaciu.Mam nocnu,tak mozno zajtra ho namontujem.Dnes som spal 3 hodiny a zapajat bojler v takom stave🤣🤣🤣,neviem,neviem,ci by z neho voda tiekla.

demodun
26. mar 2024

@tundra no hlavne nezabudni, že ju má aj ohrievať. 😉 Tak nech ti to rýchlo ubieha, ja idem spať 😲

demodun
26. mar 2024

@tundra a keď sa budeš nudiť, dočítaj tu tému s bojlerom. Aspoň nezaspíš.

tundra
26. mar 2024

@demodun dakujem,priebezne tam pozriem,dako sa to zvrhlo😁.Dobru noc😉