Aký je najlepší matrac do manželskej postele?

16. aug 2022

Baby prosím kto mate čerstvú skúsenosť, odporučte mi matrac 200x180cm do manželskej postele, aby bol vyšší aspoň 15-20cm a hlavne tvrdší. Neviem si vybrať či kúpiť v dormeo, alebo pre spánok alebo ak existuje lepší obchod tak mi prosím poraďte, ďakujem pekne

berry266
16. aug 2022

za mňa určite Materasso.

panelacikova
16. aug 2022

hlavne musíš brať do úvahy, aký máte rošt napríklad, na lamelový ide penový matrac, na drevený či iný tvrdý podklad ide matrac pružinkový - môže aj penový, ale je to dosť tvrdé spanie, a čo sa týka rozmeru, jednoznačne odporúčam 2 matrace 200x90cm, lebo ak vezmeš jeden 200x180, natrápiš sa pri prezliekaní obliečok, celkovo pri manipulácii s ním, alebo keď budeš niesť poťah do čistiarne. ja mám doma totiž jeden kus 200x120 a mám čo robiť s tým poťahom. nehovoriac o tom, že keď ho chcem prevrátiť, volám muža alebo dcéru, matrac má totiž vyše 30 kg a pri jeho mohutnosti je to komplikované. čiže určite nie jeden kus!
čo sa týka konkrétnej značky, tak do dormea by som určite nešla. mnohokrát ide o málo muziky za veľa peňazí. buď materasso alebo benab.

panelacikova
16. aug 2022

prípadne sa skús poradiť v tejto firme, známej fakt dobre poradili (nie je to podmienka nákupu u nich, píšem o poradenstve) a potom si vyhliadni, kde majú aké matrace za aké ceny, ale pokiaľ viem, tak u nich majú aj ceny naozaj výborné. no a rozhodneš sa, čo a ako 🙂
https://www.zdriemnisi.sk/

opica_skorica
16. aug 2022

Tento kokosovy s potahom z Lyocellu:
https://materasso.sk/matrac/951

melany4
16. aug 2022

Materasso pružinové sú dobré,my ich mame a sú tuhšie. Lepšie je ale dva samostatné matrace ako jeden.

elizabet173
16. aug 2022

mám úplne čerstvú skúsenosť v obchode PreSpánok z minulého týždňa, perfektný výklad, môžeš si na každý ľahnúť a vyskúšať čo ti vyhovuje najviac. Zbytočne ti tu budem písať, ktorý je najlepší, lebo ten, čo vyhovuje mne, nemusí tebe, tiež sme boli pôvodne rozhodnutí pre taštičkový (neviem, či to píšem správne), ale s pamäťovou penou sa nám po vyskúšaní páčili viac. Naj by boli s pamäťovou penou reagujúce na teplo ľudského tela, ale cena vyše 1600 eur za jeden,,,,

elizabet173
16. aug 2022

@melany4 určite dva samostatné, každý z páru má inú výšku, váhu, iné požiadavky, aj manipulácia je lepšia.

leon20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz