Matrac na manželskú posteľ

13. okt 2020

Dobry vecer prosim dajte tipy a idealne aj ceny na dobrý matrac na manzelsku postel, nemusi byt 1 matrac vcelku. Hladam nieco skor tvrdsie, nakolko mam bolesti chrbta, neznesiem makke matrace. Ktore su dobre??? Zaujalo ma aj dormeo mate niekto skusenost? Alebo poradte ale nie taký co po mesiaci zostane makky a prelezaný. Dakujem.

berry266
13. okt 2020

pozri materasso 👌 topka.

nika82
13. okt 2020

cim si tazsia tym by si mala mat tvrdsi matrac
ja som si kupila tento https://www.xxlnabytok.sk/e-1023304-matrac-ivan...

zuvila9
13. okt 2020

My pouzivane iba Segum. Aj po 10 rokoch ostali tvrde a nevylezane. Vymenili sme iba potah a su ako nove.

pepek11
13. okt 2020

Materasso. Pred pandémiou robievali aj merania, na základe ktorých vám odporučili matrac.

lenuska9999
13. okt 2020

Ahoj. My sme si dávali robiť matrace na zákazku tu u jednej pani v Bj. Neviem odkiaľ si, ale podľa mňa by s tým nemal byť problém ani v iných mestách. Je ťažké ti poradiť matrac, ak nepoznáme tvoje problémy a váhu atď. My sme prišli k nej a matrace nám vyskladala, všetky sme si skúšali tam aj nám poradila , ktorý je pre nás lepší či tvrdí , či mäkší. Veľa závisí aj od váhy.

paskolinka
13. okt 2020

osobne si myslim, ze matrac je vzdy loteria. nepomoze skusat v obchode, lebo za tu chvilu nemas sancu zistit, co bude, ked sa na tom vyspis par noci alebo tyzdnov po sebe. tiez velmi nepomoze, ked si nechas poradit od ineho, lebo kazdy sme iny, niekomu vyhovuje to, inemu ono. niekto si napriklad nevie vynachvalit lenivu penu, pre ineho to je cista katastrofa... my sme si napriklad kupili matrace cez internet, bez skusania, zo studenej peny, ale tvrde a musim zaklopat, ze hadam dobre budu, prve dve noci som sa budila trochu dolamana, ale potom to preslo. cas ukaze...

janka_266
13. okt 2020

My mame z vegas, boli trosku drahšie, ale stojí to za to. Najlepšie je ísť do predajne a tam poradia. Údajne čím sme starší by mal byt mäkší matrac.

autor
16. okt 2020

@lenuska9999 ahoj moja vaha je 65kg priatel cez 80... len potrebujem nieco tvrdsie necitim sa pohodlne na makkom matraci

era777
16. okt 2020

Tieto memory comfort uplna topka nikdy som na ziadnom lepsom nespala 🙂 a ten spanok ako babatko