Byt bez vane

7. jan 2024

Ahojte. Rozmýšľame nad kúpou 3i bytu problém je že nema vaňu iba sprchový kút. Máme 15 mesačného chlapca. Je to problém ak by sa iba sprchoval ? Ďakujem

pribinak
7. jan 2024

Však mu daj do sprchoveho kutu malú vaničku

petamich
7. jan 2024

vzdy si vies dat vanicku do sprchoveho kuta 🙂 robili sme to tak, ked bol mensi napr. na hoteloch, kde bol len kut

sissy27
7. jan 2024

Preco by to mal byt problem? Kupanie vo vani nema ziadnu pridanu hodnotu co sa tyka hygieny, skor opacne. Deti viac bavi kupanie, to je jasne, tak to vyriesite vanickou alebo bazenikom. A nebude vecne maly 🤷‍♀️

beata_k
7. jan 2024

O par mesiacov ti bude normalne stat v sprche. Toto ozaj nie je dovod nekupit byt, ak sa vam paci.

ahyt
7. jan 2024

Nafukovaci bazenek😆

lasona
7. jan 2024

So synom sa sprchujem koľko krát a je mladší od tvojho. Bud sedí na zemi pri mne, alebo sa baví so samponmi, alebo ho mam na rukách. Osprchujem sa a hotovo

daniela2202
7. jan 2024

Žiadny problém, mám vaňu 100 rokov a nikto sa nikdy v nej nekúpal ....😂😂😂😂 a keďže som vymenila chlapa , vymením aj vaňu ....konečne 😂😂😂

wishes
7. jan 2024

vies kupit aj nafukovaciu vanu roznych rozmerov 🙂

vyrovnanaosoba
7. jan 2024

Mne osobne to vadí. Mám 4r dieťa a nedokážem ho osprchovať, reve, nedá si osprchovať vlasy atď. Posadím do vaničky, rýchlo umyjem a je. A aj ja by som sa rada okupala, poležala večer 🫢

hugger
7. jan 2024

Vychovali sme dve dcery do dospelosti výlučne so sprchovacim kútoom a nemenili by sme. Ja sam som sa vo vani nekúpal asi 40 rokov.

marcellka32
7. jan 2024

Som za vaňu...aj ja mám rada kúpeľ hlavne v zime, ale...ja dám sprchu mydlom, potom vaňu s penou a zas oplach sprchou 🙂

hiro
7. jan 2024

Ked prides z takej studenej fujavice ako bola dnes tak nie je nic lepsie ako sa vyvalit do horucej vane. Nechapem ako sa da bez toho zit. Ja sa teda takto nalozim aspon raz za tyzden 🙂

kaktusik007
8. jan 2024

@hiro to hovoris preto lebo si neprisiel na caro horucej polhodinovej sprchy 😜

lusilla
19. jan 2024

Nas syn mal 12 mesiacov ked stal s blazenym vyrazom pod sprchou vo vani, drzal a uzival si to, keby si videla ten blazeny vyraz. Vana velka ako svet 😂 ale vazne dobre ti radia do sprchacu das vanicku a okrem toho teraz mame dom kde mame vanu a sprchac a veru niekedy mam pocit ze ta vana je na okrasu, nikto ju nepouziva, nevravim je dobre ju mat, rada tam relaxujem ale na bezne fungovanie je sprcha lepsia.

prunee
19. jan 2024

My sme nemali vanu, len sprchu, nasa volba, bez problemov, syn od narodenia v malej vanicke, neskor uz sprcha, ked bol malicky spolocna, neskor sam.