Dlhotrvácny voňavý sprej na textil

sim10
15. dec 2022

Ahojte žienky. Poraďte niečo na prevovanie oblečenia a domova.nieco na nastriekanie ale aby to nebolo škodlivé zvieratám. Aviváž vydrží tak jeden deň po oprati a keď ešte nie je treba oprať aby pekne voňalo. Chcela by som niečo aj na závesy alebo len tak do vzduchu na prevonanie domova. Začínam aj s voňavýmu olejmi do prania ale tiež až tak dlho nevydržia ako by som si predstavovala.

sunshine_007
15. dec 2022

Odporucam vonavy dufuzer, prevonia to miestnost podla toho kde to postavis a ma aj dekoracnu funkciu.

gabym
15. dec 2022

@sim10 no to aj mňa zaujíma, ja tiež používam aviváž (skúšam stále iné), vonné sviečky, do elektriky vôňu, sprej sanytol na prádlo a aj tak keď vyjdem z domu tak na oblečení cítim také dačo čo sa mi nepáči.. A celkovo aj v byte nemáme tak voňavo ako by som chcela

rodinka
15. dec 2022

Vyskúšajte produkty puella

sim10
autor
15. dec 2022

@gabym presne aj ja s týmto stále bojujem 😔 a hlavne keď prídem z vonku tak na bundách kabátoch taký nepríjemný pach. Tie vône do elektriky alebo difuzery sú buď extrémne silné alebo prevoňajú iba jednu miestnosť. Dúfam že nám tu niekto poradí 🙂 ja mám strašne citlivý nos a z parfémov má vyslovene napína na zvracanie

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sim10
autor
15. dec 2022

@sunshine_007 ďakujem za typ, kde ste to kúpili prosím?

sim10
autor
15. dec 2022

@boldo87 a dajú sa kúpiť aj niekde v kamennej predajni? Aby som to mohla vopred ovonat nechcem kupovať mačku vo vreci. Ale skúsim ďakujem za typ 🙂

sunshine_007
15. dec 2022

@sim10 maju ich napr. uz v spomenutom rituals, a aj akychkolvek obchodoch s bytovymi dekoraciami.

gabika0825
15. dec 2022

@sim10 Tak chceš prevoniat oblečenie alebo dom/byt? Lebo to nie je moc jasne z príspevku. Na oblecenie poradím iba toľko že sú super do skrine cocolino to vyrába take vankúšiky výborne voňajú dajú sa dať aj do suflikov, medzi oblecenie. Alebo ja som robila keď som ešte fajčila cigy, že avivaz s vodou v rozprašovači všade so sebou, pekne som vždy nastriekala na kabát alebo bundu a po cigaretách ani stopy. Ale vyrábajú aj priamo osviežovače na textílie, keď tak skús na oblecenie keď ho budeš prať tak kúpiť tie guličky na pranie vonné, tie sú fajn tiež, alebo sú rozne oleje na pranie, koncentráty,… čiže niečo z toho. A čo sa týka interiéru, tak ako písal niekto vyššie tak difuzer je fajn ale treba investovať naozaj do kvality, v mobelixe majú difuzeri trosku drahšie ale tá vôňa stojí za to, mne to prevonia skoro cely dom, mám ich 2 tie iste. Keď som kupovala predtým iba tak na zaplnenie poličky tak v pepcu alebo aj Dm to má ale to je nič , 0bodov. Alebo si zaobstarajte ten automaticky osviežovač air wick alebo glade je. Ale ja momentálne inak idem na sviečkach 😄 značka wood wick mám a to je vôňa že dovidenia.

oli18
15. dec 2022

Baby, kedy pouzivate tie bytove vone, pocas varenia, alebo po vareni? Lebo si neviem predstavit ten pach vo vasich otvorenych bytovych priestoroch, ked sa zmiesa kuchynska vona s umelou.