Kärcher na okná

petra889
13. okt 2021

Dobry deň rozhodla som sa že kúpim Kärcher na okná len mi poraďte aky je najlepší alebo s akým máte dobré skúsenosti .. keďže bývam vo veľkom doma a mám 14 okien už ma to nebavi leštiť a veľa času ďakujem

syslik81
13. okt 2021

mala som a bola to hovadina pre mna .. kvalitna stierka na okno urobi viac .. je lahsia a trvacnejsia ...

kikus_96
13. okt 2021

@syslik81 podobne, dostala som na vianoce a ťažko sa mi s tým umýva. Viac sa narobím akurát 😄😄

spadnutaslivka
13. okt 2021

ja mám a je to super a super aj na sklo na stole, na zrkadlá. odporučila mi to kamoška, okná mám umyté na celom dome v pohode a rýchlo.

syslik81
13. okt 2021

@kikus_96 ako obkladacky ok ..ale na oknach ostavali aj tak ciarky ... plus mne zhorel motor -dostala sa tam voda-aky vyznam ma "vysava"na okna ak nieje vodeodolny 😀

kajulna
13. okt 2021

@syslik81 treba ho po požití rozobrať a vysušiť, lebo to kondenziu v ňom

sunshine_007
13. okt 2021

@petra889 moja mamina ma uz druhy Kärcher, vyborne sa jej s tym umyvaju okna. Prvy sa pokazil po cca 6 rokoch. Za mna urcite dobra vec!

tara42
13. okt 2021

Moja mamina ma tento a je velmi spokojna. Podla jej slov to usetri cas a pracu.

ddaassuullaa
13. okt 2021

Bomba kamos do domacnosti. Ktory? V podstate je to stale ten isty, len niekde pridaju extra dalsiu baterku, extra tensiu stierku....zaklad je cistic, rozprasovac s handrickou, nabijacka. Na jedno nabitie niekolkokrat poumyvam okna v celom byte, nabija dost rychlo, aj tak mam 2. Vyhodnejsia cena bola za takyto set. Cistiaci bud dam clin na okna alebo ked si spomeniem, kupim original. Ma tl strasmu vyhodu u nas - kazdu chvilu prenehnem okna, byvame v prasnejsej oblasti, a chlapi aj sami zoberu masinku a bez problemov prebehnu okna tiez - oni ani nepotrebuju stolicku alebo rebrik. Jasne, ked potrebujem poriadne umytie, komplet ramy, zaluzky, vnutorne aj vonkajsie, robim.si sama a dlhsie. Ale aj tak je to pomoc v tomto prostredi na nezaplatenie a okna nikdy nie su zaondene ako predtym - hned po prvom dazdi som bola na prasky. Znamenalo to stverat sa po oknach hodinu a chlapi mi na to.kaslali heslom "minuly tyzden si umyvala, este vydrzia🤦‍♀️"
Takto vybrat kamosa, prebehnut okna a zase mam dobry pocit za 20 minut a bez namahy - spravia to sami😅

simca06022011
13. okt 2021

ja mam kopu okien tiez a nie som spokojna s karcherom, uz som si kupila druhy... a tento druhy je este horsi (on je rovnkay, jeden druh, teraz novsie maju vymenitelnu bateriu). Mne robi pasy na oknach strasne.. chvilu pocit, ze super umyte, perfektne... a o par dni zasvieti slnko a koniec. Normalna handra, stierka a idem... som myslela, pri druhom, ze aspon sem tam to pouzijem.. predsa, francuzke okna mozem kazdy tyzden lestit ale figu...

petus998
13. okt 2021

@petra889 ja mam kercher na okna gril podlahu koberce sedacku je to parny cistic kercher sc 3 premium kuk recenzie z amna top a super investicia

oblecenie99
13. okt 2021

@petra889 ja mam, ale nie značku karcher, a som veľmi spokojná. Mamka a sestra majú karcher a tiež sú spokojné. Ja mam tuším asist alebo tak nejak sa to vola.

zuzi364
13. okt 2021

@petra889 super pomocka, usetri cas 😍

vikusjk
14. okt 2021

@petra889 ja som si kupila tiez, taky, co odpocitava minuty kym je este baterka nabita. Za mna je to take, ze umyjem si okna klasicky, aj ramy normalne handrou, ale potom touto vecickou si tu vodu zo skla pozbieram, cim mam okno hned suche a mozem lestit. Ale lestim znova klasicky clin + mikroutierka, lebo ta ich vec s tou nasadkou sa mi nepozdava. Cize za mna ako okno samotne to urcite nevycisti a nevylesti tak, aby som bola spokojna, ale usetri mi to polovicu casu, kedze nemusim cakat, kym okno uschne, ale prakticky ho hned dokoncim a idem dalej. Nelutujem, ze som si ho kupila.