Škodia v tehotenstve výpary z voskoviek pri maľovaní kraslíc?

embe123
16. feb 2015

Zdravím. Vedeli by ste mi niekto povedať, či nemôže babätku uškodiť, ak budem teraz v tehotenstve pracovať s voskovkami. Viete, chcela by som maľovať kraslice a nie som si istá, či výpary z rozpustených voskových pasteliek nemôžu babätku v brušku uškodiť. Ďakujem za každú radu a názor. 😉

kiki68
16. feb 2015

ved ked chces mat 100% istotu rob len s maskou s respiratorom. A ja osobne som tieto roboty vzdy robila vonku na dvore ci balkone. Mne to vadi, aj keby to nebolo skodlive. Ale osobne si myslim,ze tie vypary nie su nic moc. Ale tak ked vidim ako tehotne maluju cely byt a pod. Tak oproti tomu su voskovky este slaba liga. A tiez je otazne aky cas pri tom stravis. Ak budes pri tom vonku nejake dve hodky, pocas napr. dvoch dni,co spravis robotu a mas pokoj tak neni problem. Moja teta bola tehu,ked sme toto vonku porabali s voskovkami.

katarinamarkova
16. feb 2015

@embe123 ak tie voskovky nebudes jest....tak pochybujem ze to moze nejako vadit.....urcite menej ako ked napr. byvas v meste a rano otvoris okno 🙂 alebo ked manzel doma nanovo vymaluje obyvacku 🙂 alebo ked umyvas doma WC, kupelnu, dlazku.... 🙂

embe123
autor
16. feb 2015

Dakujem dievčatá za názor.Bohužial nemám možnosť robiť to vonku,kedže bývam v činžiaku a balkón nemam,ale tak hádam pri otvorem okne by to nemuselo byť také strašné. Mne osobne ten"smrad" nevadí,dokonca mi to aj "voňia", ale netuším,akú šarapatu môžu takéto veci narobit s tehu. Tak sa radsej pýtam. Viac hláv,viac rozumu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre