Matrac 90 x 200 na manželskú posteľ

7. aug 2022

Ahojte viete poradit skade kupit matrac na manzelaku postel? Kupovali sme cca 4 roky dozadu z mobelixu .. vtedy bola akcia 1+1.. ale uz je tak vylezany matrac ze na tom sa uz neda spat .. najlepsie bude ked si vieme ist pozriet 🙂

luccija
7. aug 2022

Ja som kupovala bez toho, ze by som videla cez koronu z morematracov a spokojnost, ale maju niekde obchody, ktore od nich kupuju skus im napisat velmi boli ochotni

bibina32
7. aug 2022

Sconto

lubka73
7. aug 2022

teraz sme kupili tiez more matracov maju akciu 1+1, stvrtok objednane v piatok dodane
https://more-matracov.sk/mimoriadna-ponuka/matr...

gabsisi
7. aug 2022

Z dormea máme už 6 rokov a stále top.

moni2522
7. aug 2022

My sme nedavno kupili v mobelixe, cca 2 tyzdne dozadu. Tiez akcia 1 + 1. Myslim ze cena bola 229 €

saska85
7. aug 2022

Jednotnačne Dormeo obojstranny matrac

anonymous87
7. aug 2022

Ja mam z Ikea a spokojnost. Povodne som kupíla z Dormeo a za 2t som im ho balila a posielala spät 🤷‍♀️

monqy
7. aug 2022

Vyskúšali sme viac ,momentálne mame matrace materasso a som veľmi spokojná

54tinka54
8. aug 2022

My máme z jysku

slovenka753
8. aug 2022

Ak chceš kvalitný madrac chod do špecializovaného obchodu na matrace. Určite pozeraj pružinové tastickovy. Cenovo sú ale tak okolo 400e. Treba ale vyskúšať, každému vyhovuje niečo iné, toto je pre mňa vec co sa neobjednáva. Partner má napríklad tvrdsi ako ja. My máme už 5 rokov a je ako novy. Sconto, mobelix a pod ti kvalitu neponúknu.

kikulienkadd
8. aug 2022

Ahoj,odporúčam ti pozrieť si ponuku a hlavne potom ísť vyskúšať do predajne matrac od firmy Materasso. Po 15.rokoch sme ich teraz vymenili na manželskej posteli,deti majú tiež z tejto firmy,aj do detskej postieľky sme mali túto značku. Okrem toho,že sú naozaj kvalitné, ma teší aj fakt,že kupujem vec od slovenskej firmy,ktorá na Orave zamestnáva 200 ľudí.

evaachesa
8. aug 2022

Treba si určite zistiť niečo o materiáloch, ktoré chceš mať v matraci. Ak chceš penový matrac, tak určite zo studenej HR peny. Napríklad Materasso neuvádza hustotu a tak som sa na jeden matrac pýtala cez online chat a ostala som zarazená. Cena nie práve najnižšia a hustota len 26 či 28. 🙄
My sme kupovali matrace z kofoam.sk s hustotou HR peny 36kg/m3. Neviem ale či nemajú len osobný odber.

evaachesa
8. aug 2022

Z JYSK či Mobelix by som určite nekupovala. Mali sme v nájme a to sa za 2 roky preležalo. Kúpili sme teda z kofoam. Uvidíme ako dlho vydržia, no podľa tej hustoty by mali mať dlhšiu životnosť. Samozrejme základom je aj dobrý chránič matraca.

mima1
10. aug 2022

My sme menili tiez tento rok a vsade sme dali materasso. Predtym sme mali tastickove pruzinove. Teraz sme nechceli uz pruziny. A dali len jeden velky 180x200 a nemenila by som. Ale treba vyskusat cez net by som nekupila. Aj ked my sme menili v case ked boli obchody zavrete a mala som chut objednat. Ale dobre ze sme skusali