Mixér na zemiaky

slavinecka
13. jan 2024

Zdravim vas. Nasa rodina miluje vsetko zemiakove, najma halusky alebo zemiakove placky. Mechanicke struhanie zemiakov je pre mna strasna morda a strata casu (nechtov a koze).
Poradite fakt dobry mixer/procesor ktory krasne jemne zomelie surove zemiaky?
Dakujem

anketkarka
13. jan 2024

@slavinecka ja mám z Lidl, ten čo seká aj ľad a šlaha šlahačku a je perfektný na halušky. Melieme na ňom aj orechy, no skoro všetko. Nestojí veľa a zaberá tiež málo miesta. Detský ľahká obsluha a čistenie.

muchacici
13. jan 2024

@anketkarka A mohla by si prosím hodiť aj link? 🙂 Ďakujem

lamonita
13. jan 2024

Zemiaky na halušky mixujem tycovym mixérom, ako mi tuná baby poradili. Zachránili mi zivooot🤣🤣❤️❤️🥂🥂

fizbo
13. jan 2024

@lamonita to si surove nakrajas na mensie kusky a tak pomixujes?

rachab
13. jan 2024

@anketkarka a ako tam mixujes tie zemiaky na halusky,prosim ta? Nakrajas ich na kocky a takto mixujes?dakujem

engel76
13. jan 2024

@slavinecka stolny mixer. Mam uz starsi, z novsich modelov neporadim. Hlavne nech ma silny prikon.

anketkarka
13. jan 2024

@rachab nie na kocky. Na kadejaké kusy. Je to jedno. Väčšie sú podľa mňa lepšie. Väčšinou sa ponáhľam a nemám čas na malé kúsky. Skôr väčšie.

0silvia0
13. jan 2024

@fizbo ja nastruham zemiaky na velkom struhadle (ide to ovela rychlejsie ako na tom malom) a pomixujem ponornym mixerom. Krajat by sa mi nechcelo

lamonita
14. jan 2024

@fizbo presne tak.

tykat
14. jan 2024

@lamonita napodobne, tycovym ponornym. A pre efekt pridavam do ceata cca 2 klasicky nastruhane. zemiaky.

maninka1974
14. jan 2024

@0silvia0 presne tak aj ja struham na veľkom ide to rýchlo potom rozmixujem

slavinecka
autor
27. jan 2024

damy dakujem vam za tipy.🌸
tycovy mixer by mi nikdy nenapadlo pouzit. isto vyskusam. 🙂