Naozaj kvalitný vankúš

callisia
11. dec 2021

Baby, prosím vás poraďte mi naozaj kvalitný vankúš. Tie z dutého vlákna mi už poriadne lezú na nervy, iba sa to zgučí a ja sa budím s dolámaným krkom a telom. Máme aj z peria ale tie sú zas hneď vyležané, tvrdé. Z pamäťovej peny mi je zas nepohodlný a spať bez vankúša neviem celú noc. Konečne malý spí celú noc a ja sa zas nevyspím. Skrz vankúša. ☹ Na cene mi nezáleží.

eviku777
11. dec 2021

@callisia Dlho som spavala na klasickom vankusi s “ peria” . nasledne ma bolel krk chrbat vsetko… vyskusala som anatomicky z Dormeo s pamatovou penou.. za mna NIE, krk a chrbat ma bolel este viac. Kupila som si v JYSK s pamatovou penou… a super! perfektne. Mam od JYSK vankus, matrac , doplnkovy matrac aj letne a zimne paplony za mna super a urcite lepsie ako Dormeo

agacela
11. dec 2021

My malé z jysku… je to vankúš z pamäťovej peny ale je nasekana dnu tak si vieš ubrať ak je príliš vysoký 🙂 stal v zľave 45€ a pred 65€ 🙂 my sme spokojní

fleur1111
12. dec 2021

@callisia my mame Viscopur s mužom a sme spokojní.

callisia
autor
12. dec 2021

Ďakujem baby, kuknem to 😉

hsussie88
13. dec 2021

@callisia
Ahojky ja mam cca 10rokov nuch nuch ceske vankuse, maju to aj moje baby a nenecham na de dopustit 😍 cena je vyssia ale zodpoveda kvalitne 👌🤞 https://www.nuchnuch.cz/
Objesnava sa vseko zvlast
https://www.nuchnuch.cz/queen-size/
Ja mam tento queen size baby maju ine modeli ale aj ti miluju 😉

simca06022011
13. dec 2021

ja mam z peria, ale malý, ten mi nesplasne, potom som mala tvarovany anatomicky (ten tvrdy) z ikea davnejsie, ten bol tiez super, lenze na to si clovek musi zvyknut. Bezny vankus mam zo scanquilt (?tak nejak), vnutri su take gulicky, je uplne napratany nimi, ale je tam otvor, treba si odobrat z nich ak je vankus prilis vysoky/tvrdy atd...
Vankus je velmi individualna vec asi :D kazdemu nesadne hocico.

basska_b
13. dec 2021

Ja mam takýto typ a za mňa dokonalý. Na ničom inom už spať nechcem. Už sa žiaľ nepredáva, ale kamarátka vraj kúpila podobný tvar v Mobelixe.