Mám si kúpiť tehotenský dojčiaci vankúš?

suzanah181
26. okt 2013

baby poraďte kúpiť si ten vankúš plnený dutým vláknom alebo guľôčkami? vďaka

zuzanahelejova
26. okt 2013

Dobry vankus na kojenie kupte co najtvrdsi,do toho plneneho Hilo Kami,sa mi maly velmi zabarali,ja som sa musela krcit a hrone potom bolel chrbat..

marcelatje
26. okt 2013

@suzanah181 ja mám s guličkami, dali sa dopĺňať keď sa vyležal. Len si naň musíš zvyknúť lebo šuchoce 😀 Inak som spokojná 🙂

lienka2407
26. okt 2013

@suzanah181 ahoj ja mam z Lidlu a je plneny myslim tym dutym vlaknom ale vela ho este nevyuzivam nemam nanho brusko 🙂 ale uz sa tesim ked budem a vy ako podarilo sa?

jul11
26. okt 2013

@suzanah181 ahoj,mam s gulickami ale s takymi tvrdsimi a je ich tam dost a daju sq doplnit.niektore vqnkuse,ked tam babatko polozis,tak gulicky odidu na opacne konce a babo je nizko.ja mam cesky produkt. Babyvak.cz.je dokonca z druhej ruky a nemusela som doplnqt gulicky.pri dalsom.by som uz asi trochu doplnila.

krprtka
26. okt 2013

@suzanah181 ja mám vankúš s guličkami, v tehu som ho nevyužívala na spanie,lebo strašne šušťal 😀 teraz ho používam k malému, keď ho nakojím,aby bol vo vyvýšenej polohe a ako zábranu,aj keď sa ešte neotáča, ale pre istotu,keď ho mám na gauči 😉

zuzulkaba
26. okt 2013

@suzanah181
Ja som si kupila pred 3 dnami vankus na spanie s dutym vlaknom a som spokojna.Pozerala som aj ten s gulickami,ale ten bol velmi hlucny 🙂

suzanah181
autor
27. okt 2013

@lienka2407 áno podarilo sa ale som este len v 5 tt k dr sa chystám 4.11. 🙂

michaela.g
27. okt 2013

@suzanah181 ahoj ja som mala s guickami, ale zle sa mi na nom kojilo po par dnoch trapenia som ho odlozila a bolo po parade...

Najlepsie sa mi kojilo na formovanych poduskach 🙂

lenka1993
27. okt 2013

No tak ste ma nepotesili zeny 😀 ja som v piatok objednala gulickovi hlavne kvoli tomu ze neviem mormalne spat 😀 dufam ze nebude moc sustat 😒

jul11
27. okt 2013

@lenka1993 ja som malu nim obkokesovala a v pohode,vobec jej to nevadilo.babatka maju radi sustacie zvukt,pripomina im to brusko.tam to poriadne huci-krv,pluca,creva,srdce

lienka2407
27. okt 2013

@suzanah181 blahozelam a prajem prijemne tehulkovanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre