Ochrana pred popálením na dvierka rúry

gre2ade
22. okt 2021

Maminky, nemáte, prosím, nejaký tip, čo dať na dvierka rúry, aby sa naša ročná dcéra nepopálila, keď pečiem? Ďakujem!

hipuska
22. okt 2021

@gre2ade to máte také horúce? U nás su teplé ale celkom v pohode. A naučil sa, že nesmie chytať

michaela789
22. okt 2021

@gre2ade my máme tiež v pohode na dotyk rúru, ja že sú teraz už všetky také.
Ale mali sme s krbom podobný problém. Nakoniec sa veru malý popalil ale odvtedy sa k nemu áno nepriblizi 😁 poučil sa.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
22. okt 2021

Mala som ohradku v kuchyni.toto nemusíš ustrážiť.niw nadarmo sa najviac úrazov malých detí stane doma

moonlight1210
22. okt 2021

@gre2ade nahrej na vyssiu teplotu, nech je horuce, no nie tak, ze spali a poloz jej na to ruku. Viac nebude mat zaujem.

Moja mama to urobila s nami, ked nam vysvetlila a na ukazku dala ruku na zohriatu platnicku a zehlicku. Nikdy sme sa k sporaku, ani k zehlicke nepriblizili.

andreatytler
23. okt 2021

@gre2ade Nic... toto je idealny sposob ako dieta naucit nebezpecie z horuceho povrchu.
Nase dvierka na rure nie su tak horuce aby popalili ale drzat tam ruku na dhlsie, nie je prijemne. Ked sa syn chcel chytit, povedala som Horuce a Nebezpecie a chytila som ja sama a rychlo odtiahla a tvarila sa ze ma to popalilo. Jasne ze aj on musel chytit ale hned ruku aj odtiahol, lebo mu to nebolo prijemne. Odvtedy vie presne co znamena Horuce... tak isto aj s hrncekom caju alebo kanvicou vody.

gre2ade
autor
24. okt 2021

Dakujem za rady!