Ako vyberáte horúci plech z rúry?

21. dec 2023

Môj muž ma presviedča, že všetci takto vyberajú plech z rúry:

Dá horúci plech von z rúry a položí ho na sklo/dvere, ktoré ani nie sú úplne otvorené, lebo je to vstavaná rúra. Položí na tie dvere aj tanier.

A z takto zaťažených dverí si nakladá. Keď ho prosím, aby si plech normálne vybral na drevenú dosku, že zaťažuje dvere, tak hovorí, že to robia všetci a mám mu to vyvrátiť?

Som úplne mimo alebo tak niekto iný, iný muž , skutočne takto nakladá veci?

Ps: hanbím sa za neho tak, že nemám viacej slov

janai1
21. dec 2023

v živote som nikoho nevidela takto nakladať z plechu. Normálne položím na podložku na linke

3petka
21. dec 2023

Na dvierkach od rúry nechávam max položený horúci prázdny plech. Inak ho vyberiem na dosku a naberám si ako človek

nikaeli
21. dec 2023

položím ho hore na mriežky na varnej ploche - veď keď nechá plech na dvierkach, ide z rúry horúčava - to mu nevadí?

muchotrafka298
21. dec 2023

Toto som v zivote nepocula. Hlavne ak tam polozis tazky trebars liatinovy pekac, tak dovidenia.

Ja vyberam na podlozku alebo drevenu dosku na linku.

pribinak
21. dec 2023

Na linke mam drevenú dosku, položím na ňu plech či pekac
Vybavené

indiankaindi
21. dec 2023

moja babka, mamina, ja, svokra, svokor, ktorý rád varí a pečie, môj muž, nikto z nás nikdy nepoložil nič na dvierka. Takže sme viacerí v prevahe, a to riadnej 🙂

stanulienkat
21. dec 2023

Tak to by mi ani nenapadlo.🤔... Okrem toho, že by mi ešte zničil dvierka na rúre. Niektorí chlapi si myslia, že keď to tak robila ich maminka, že to je jediný správny spôsob. Treba ho vyviesť z omylu, aj keď ho to bude bolieť.🙄

klip0
21. dec 2023

V živote som nepočula že to takto niekto robí. Normálne plech vyberiem a položím buď na linku alebo hore na vypnutý sporák, podľa toho kde mám miesto a nakladam tak. Nikdy by mi nenapadlo položiť to na dvierka 🤷🏻‍♀️

ivana11155
21. dec 2023

Vyberame na drevenu dosku na linke. Aj ja aj muz. Nenapadlo by ma nechat to na dvierkach rury.

danica2711
21. dec 2023

chlapské uvažovanie, mám niečo v ruke, čo chcem niekam položiť, tak na najbližšiu voľnú plochu. Keď s ťažším pekáčom urve dvierka od rúry, pochopí, že to bola blbosť

zuzubb007
21. dec 2023

Na dvierkach rury polozeny? No tvoj muz bude daky ojedinely pripad, este som to nikoho v zivote nevidela ani nepocula robit, vyberiem plech polozim na sporak

diewcatqoo
21. dec 2023

Akoze polozi na dvierka rury? Ehm, nikdy som to takto nerobila, ani neviem o niekom, kto by take nieco praktizoval. Nikdy som nic nepolozila na dvierka rury, vsetko ukladam bud na sporak alebo na drevenu dosku. Ak chcete coskoro kupovat novu ruru, tak nech si smelo naklada takto z dvierok.

belasy_motylik
21. dec 2023

Manželovi odkáž, že to tak nerobí okrem neho nikto a že mu pod 🌲 daruješ kurz vyberania plechu z rúry 😉

michellemary
21. dec 2023

Ja si to ani predstaviť neviem.😂 Odkáž mužovi, že plech sa kladie na dosku, drevenú.

zorkahorka
21. dec 2023

Tak ja budem asi ojedinely pripad 😆. Ak nie je tazky plech a potrebyjem len vytuahnut maly kusok, niekedy sa takto narychlo obsluzim 😉

martinkatinka
21. dec 2023

Vyberam na drevenu dosku na kuchynskej linke

nelca84
21. dec 2023

Tak toto pocujem prvy krat 🙈 nikdy by mi nenapadlo polozit cokolvek na otvorene dvierka od rury 🤷‍♀️

autor
21. dec 2023

Ako som si aj myslela, vsade normalne, len u nas som ja ta "divna", ako vzdy, no cele na hlavu, jeho hanba, diky za podporu :😀

simca06022011
21. dec 2023

Na dvierka nedávam nič, keď tak vysuniem rošt s plechom ale komfortnejšie je to normálne vybrať na linku

adrianasmolko
21. dec 2023

ja keby toto urobim tak moj muz by vyskocil z koze🙃nie este zeby on takto naberal
prepac ale je to divne

simca06022011
21. dec 2023

Inak dakedy to robila moja babka aj mama. Ale to boli tie také rúry s kovovými dverami, nie sklenené...

evaachesa
21. dec 2023

Odkaz pre manžela: NIE, nikdy by mi to ani len nenapadlo položiť plech na dvierka a nepoznám nikoho kto by to niekedy urobil. 😁

tanyag
21. dec 2023

Ja len nerozumiem, prečo by sa mal za to hanbiť? On ma taký spôsob, niekto má iný, ale toto určite hanba nie je. To, že 90% ľudí robí niečo tak, alebo onak, ešte neznamená, že to musia robiť všetci. Nebuzeruj ho toľko, nechaj nech si naloží ako chce a ty si nalož po svojom 😀

majamat
21. dec 2023

polozim ho na sporak hore, na mrieszky, pripadne ked ruru nepouzivam, mam v nej plechy, tkore mam pocas pouzivania vonku, tak niekedy dam plech an tie studene, pripadne na mriezku ( mam nahradnu mriezku do rury ), pripade na dosku.
nikdy nei na dvierka.,

kedysi sme to tak robili, u rodicov, ale kedysi boli sporaky ine.

jaskolka
21. dec 2023

Nikdy v živote som takto nevidela nikoho nakladať.. Položím plech normálne hore na sporák, alebo na drevenú dosku a tak naberam, alebo aj muž to tak robí.

janulka1802
21. dec 2023

Položím na liatinové mriežky na sporáku.

poppy22
21. dec 2023

ked narychlo si len chcem dolozit nieco z plechu, tak tiez to robim ako tvoj muz. co je na tom divne?...alebo povytiahnem aj s mriezkou...ale ked potrebujem pokrajat co bolo na plechu, alebo nabrat viacerym, tak samozrejme vyberiem von hore...

vroni
21. dec 2023

Za mňa je to blbý nápad, zbytočne zaťažuje dvierka, svini sklo a ešte aj uniká zbytočne teplo z rúry. Ale ze by to bola nejaká hanba, to sa mi tiež nezdá. Proste ma (zrejme z domu) debilny návyk. Keď budete musieť meniť rúru, lebo expert vyvalil dvierka, pochopí to veľmi rýchlo.

pralinka25
21. dec 2023

na sklenene dvierka nikdy. a ani som to nevidela robit nikoho koho poznam.

aniele
21. dec 2023

Bála by som sa o pánty! Odhliadnuc od sálavej horúčavy z rúry. Drevená podložka vedľa na linke, plech na ňu. Len to chce rozmýšľať vopred a pripraviť si ju vopred. To sa mu asi nechce (a to bude pravá príčina 😀).