Poradíte robotický vysávač?

veronka1996
4. feb 2024

Ahojte, viete mi z v vlastnej skúsenosti odporučiť robotický vysávač s mopom do 250 EUR? Hlavné kritérium je to, aby pekne systematicky povysával celú miestnosť, nie aby sa točil na jednom mieste a niektoré miesta zanedbal. Mala som vysávače Philips a Evolveo a neboli nič moc, niektoré miesta prešli viackrát a na niektoré sa vôbec nedostali.
Ďakujem.

slovenka753
4. feb 2024

Ja mám roombu j7 ... Cenu nespĺňa ale maximálna spokojnosť, povysávať výborne Mopovac to nemá.

madeincssr
4. feb 2024

@veronka1996 pekne systematicky zatial, podla mna, nejdu ani Roomby. Ale su pomerne spolahlive, dostat na ne ND aj slusne aftermarket baterie a aj zakladny model posluzi dobre (zabrany mozes porobit "cimsi", stolickou...) Nechodi az tak systematicky (inteligentne), ale zato dlho a tym padom celkom pekne povysava. A potom ho treba dobre vycistit (aj zospodu vsetko rotujuce - poodstranovat namotame vlakna, vlasy, chlpy zo psa...)

majkabajka321
4. feb 2024

@veronka1996 eta stormio

marrydreamkas
4. feb 2024

@veronka1996 Ja ma 3.rok Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C, stal ma vtedy 200€ a nedam nam dopustit, akurat som.do neho kupila novu baterku.myslim,ze teraz ma uz nastupcu 2C.urcite odporucam nieco od znacky xiaomi.

veronka1996
autor
4. feb 2024

@marrydreamkas Kupujem Xiaomi Robot Vacuum S10 EU. Ďakujem.