Poraďte práčku a sušičku

mey8
6. dec 2023

Zdravím dámy,poraďte mi pracku a susicku. Vôbec neviem ani od ktorej značky, ani nič. Ale potrebovala by som aby pracka spĺňala aspoň tieto parametre: žeby na jedno opratie zvládla dostatok prádla (povedzme 8kg alebo podobne)
Žeby mala krátky program kde by som na 40 stupňoch dokázala stredné množstvo prádla oprať za hodinu
A hlavne by dokázala oprať prádlo na 90-95 stupňoch.
Co sa sušičky týka, potrebovala by som takú ktorá by zvládla vysušiť prádlo dosucha za nejaké 2 hodiny a hlavne takú co by mala nádobu na vodu a hlavne aby co najmenej krcila prádlo...

srdiecko4u
6. dec 2023

Muž objednával tieto, majú dlhú záruku - vraj ako set to vyšlo lacnejšie.
https://www.andreashop.sk/vyhladavanie?op=searc...

nikolka5432
6. dec 2023

Ja mám práčku LG a sušičku Bosch veľká spokojnosť☺️

cukricek_1
6. dec 2023

Samsung 100 percentna spokojnosť

guudy
6. dec 2023

Nepises nic o rozpocte…takze si dovolim odporucit Miele

bale1rinka
6. dec 2023

neviem ktorá je super, ja som mala whirpool a nelutujem, každý má iné očakávania,ale AEG nekupuj určite, už traja mi povedali, že do 4 rokov sa pokazila a samozrejme aj nám tesne pred zárukou..a sušičku nechcem, žere elektriku, ohava veľká, nie všetko v nej môžeš sušiť, ja si myslím, že sa bez nej dá žiť, u mna to nieje nutnosť.

alexandraas
6. dec 2023

Ja mam pracku starsiu,cize s tym neporadim..susicku mam cisto novu LG a som nadmieru spokojna..ja si to uz bez susicky uz neviem predstavit😁

kakakina
6. dec 2023

Ja mám pracku Bosch a susicku elektrolux a som veľmi spokojna

pseudomonas87
6. dec 2023

@mey8 my máme oboje AEG a super spokojnosť a ani sa človek finančné nezruinuje ako pri Miele

zuzzuzi909
8. dec 2023

Podobne som aj ja vyberala, mam znacku Philco, maju dobre aj pracky, aj susicky a za prijatelne ceny. Treba pozerat aj spotrebu. Aj hlucnost, toto boli veci, ktore mna este zaujimali 🙂