Prádlo zo sušičky nevonia

lillien11
22. jan 2015

Ahojte,zaujíma ma,či to má niekto rovnako...máme kombinovanú práčku so sušičkou a keď dám prádlo vysušiť v sušičke,tak mi vôbec nevonia,ale chytí akoby z tej sušičky taký čudný puch... 😒 Po vôni prášku a aviváže ani chýru ani slychu 😒 Nepomáhajú ani voňavé obrúsky do sušičky...podotýkam,že filtre sú vyčistené.

kimina7
23. jan 2015

Ano pradlo zo susicky nevonia nijako, mne to niekedy tiez vadilo, als mi to ani nepachlo susickou. Ja som ma la zvlast pracku a susicku Miele.

prasiatko30
23. jan 2015

Ja tiez uz susim viac nez desat rokov v tej istej susicke a pradlo mi vonia praskom, ktorym som ho vyprala. Susicke len ocistim tie filtre co ma vo dvierkach a mozno za tu dobu som 3x cistila ten vnutorny a nema ziadny puch. To hej ked je prazdna tak ju nechavam otvorenu zvycajne

iguskova
28. feb 2015

@lillien11 mam ten isty problem, a mam tiez novu kombinovanu pracku so susickou. Inak vysusi dobre len ta vona....☹

ewitta123
28. feb 2015

Ked susis v susicke, nema sa pouzivat avivaz...neviem ci to ma na ten "puch" nejaky vplyv..inac mne pradlo vzdy vonia, avivaz ani papieriky nepouzivam

jeennyv
1. mar 2015

nasa znama ma tiez susicku, avivaz nepouziva a pradlo si nevie vynachvalit...

angelos
1. mar 2015

Mne pradlo vonia velmi (mame zvlast pracku a zvlast susicku)..teraz,ked som tehu mi az vadi ako intenzivne vonia.Avivaz nepouzivam,kedze sa neodporuca na pradlo,ktore ide do susicky a obrusky odkedy som tehotna tiez nie.

terezzap
20. júl 2016

Mám ten istý problém...doteraz som susila pradlo na snure a krásne vonalo od avivaze..mam novu pracku so susickou a nech dam avivaze 2xtolko,pradlo nevonia ako predtym:(((

iguskova
21. júl 2016

@terezzap ja som pisala pred casom, ze mam tiez tento problem ale uz sa vyriesil v podstate sam 🙂
Pradlo prestalo smrdiet po dlhsom pouzivani akoby sa susicka s prackou potrebovala vysmrdiet z novoty 🙂

terezzap
22. júl 2016

@iguskova dakujeeeem, to ma potesiloooo 🙂 🙂

radkamikic
23. júl 2016

Ja mam 2v1 a zo zaciatku bolo citit gumu po suseni...v Dmke kupujem take vreckovky do susicky a maju ajtaku kvetinkovu vonu co este pristreknem na tu vreckovku a dam susit...celkom fajn to je ale susim malo hlavne uteraky toe su po suseni take fajnovejsie

hipuska
6. feb 2017

Ja mám tiež problém, že mi prádlo zo sušičky nevonia. Poraďte ešte dakto?

andrea23111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz