Práci prášok na biele a svetlé oblečenie

janko000
15. apr 2021

Ahojte chcel by som poradiť aký používate prášok na biele a svetlé oblečenie momentálne mám lanzu a nič moc skoro vôbec nevyperie

metuzalem
15. apr 2021

@janko000 mne sa osvedcil prasok Tierra Verde na biele pradlo 👍

janko000
autor
15. apr 2021

@metuzalem a kde ho zoženiem

metuzalem
15. apr 2021
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lopka1313
15. apr 2021

Ja mam rada denk mit z dmka, ale isty cas nemali biely, tak neviem ako to je teraz... este obcas kupim formil z lidlu. Mama rada pouziva ariel alebo persil 🙂

lopka1313
15. apr 2021

@cocolino234 gely obsahuju bieliacu zlozku? Lebo co som citala, tak vraj nie, len prasky... ale tiez pouzivam pri bluzkotrickach gel na biele, lebo tie periem len na 30...

veronice
15. apr 2021

@janko000 pri prani odolnejsich skvrn a pri pra i na vyssich teplotach sa odporuca prasok, pri nizsich teplotach, na jemne textilie a pranie na nizsich teplotach radsej gel. Gel je totiz setrnejsi a lepsie sa rozpusta pri nizsich teplotach.

Ja pouzivam uz vyhradne Euronu - koncentraty bez plnidiel, optickych rozjasnovacov a inej zbytocnej chemie takze su vhodne aj pre citlivu pokozku deti aj dospelych a aj pre ekzematikov. Z litroveho balenia vyperiem aj 50 praciek (davkuje sa totiz len po 20ml na 4-5kg pradla pri normalnej tvrdosti vody. Rada poslem vzorky, len mi do poznamky napiste "pracie proatriedky" 😉👇
www.ekoupratko.sk/vzorky

martinals
15. apr 2021

Mne sa najviac osvedčil prací gél savo.

janko000
autor
16. apr 2021

@veronice a persil alebo niečo také si nemala