Prací prostriedok na detské vecičky

alexxandraaa
22. jan 2021

Ahojte, poprosila by som Vás o menšiu rada ohľadom priania vecičiek pre deti (1+rok).
Asi sa niektorá chytíte za hlavu,že čo to za matku keď nevie prať ale už naozaj si sama idem na nervy a potrebujem pár rád 😀🙈

1.Otázka
Aký prací prostriedok používate vy na pranie?
2.Otázka
Aký je najlepší práci prostriedok, ktorý vyperie špiny ako sú napr od (pomaranča,mandarínky, a iných veci ktoré nejdú vyprať?
3.Otázka
Aký prací prostriedok my ponechá tie farby na oblečení aby zostali takmer ako nové? 😌
4.Otázka
Na akom stupni periete veci pre deti?

Ďakujem veľmi pekne 😌😌😌😌☺️

helcanw
22. jan 2021

@alexxandraaa 1. Persil sensitive 2. Po zagebrani preperiem zlcovym mydlom, potom klasicky operiem - zatial všetko zmizlo. 3. S týmto poradiť neviem 4. Väčšinou na 40,keď je niečo viac zašpinenie na 60 na detský parný program.

alexxandraaa
autor
22. jan 2021

@helcanw ďakujem za odpoveď 😌

nela6
22. jan 2021

@alexxandraaa 1. kedze moje deti nemajú nejake kozne problemy periem uz spolu s nasim praskom, gélom, používam persil, 2. zlcove mydlo lokálne a potom dat prať, asi po 15min posobenia davam, 3. toto neviem, skor pocet praní a teplota, zmykanie ovplyvni 🤷‍♂️ 4. ja periem na 40, ak sa da davam parný program a ten je 60 - lebo vela veci sa pri 60 zrazi, napr synovi tak slipy bavlnene, odvtedy kupujem o cislo vacsie hehe

tncka
22. jan 2021

@alexxandraaa 1.ariel 2.sanytol prasok 400g,je dezinfekcny a aj na skvrny,pouzivam na uteraky,utierky a spodne pradlo najmä 3.tazka otazka,ja neriesim nejak extra,kym neperies na velmi vysokej teplote myslim ze farby sa az tak nenicia
4. Klasika,vacsinou 40

ivanka12311
22. jan 2021

Ja používam Savo fialové najlepšie na pranie alebo Lenor ten zlatý prášok na pranie a tiež anivaž v zlatej fľaške 👌 iba tieto kupujem.Vacsinou periem na 60st.na 40tke periem len športové veci, obliečky, deky,bundy

petra889
22. jan 2021

1.ja používam s Eco obchodu neviem názov ale je to pre deti ..
4. Na 60°©

trinneo
22. jan 2021

Periem od zaciatku Lovela, dcera nema problem, tak keď dôjde,aj Perwol a Ariel.Skvrny so zlcovym mydlom,ked nejde,tak trochu vanishu a v rukách drhnem...ked nepomoze,dam trochu vanishu na oblecenie a do pracky.....Periem oblečenie na 40 C,nohavicky a ponozky na 60C.Vsetky nove kupene veci prvykrat ma 60C. A vsetko zehlim...(zehlenie je pre mna relax)

luciannka83
22. jan 2021

@trinneo zehlenie je pre mna relax⬆️👍 si uzasna🙂

lenuska9999
23. jan 2021

Takže ja pouzivam práci prášok Persil a aviváž od Lenoru. Plus dávam aj tie voňavé guličky, ale to je nepodstatné. Na škvrny používam Vanish, dá sa kúpiť na biele a aj na farebné prádlo. V tom nechám nejakú poškvrnenu vec vymáčať a následne to dám normálne prať. A periem na 40 , tak ako aj naše oblečenie.

zuzudrnda
23. jan 2021

Detske veci Sonett levandula alebo yellow and blue orange na farebne+ puer na min.40°. Na skvrny zlcove mydlo - zaprat. Farby mam po tychto geloch trvanlivejsie. Periem na 40tke, len plienky boli aj na 60tke.

mirka69
7. apr 2021

@alexxandraaa toto všetko čo uvádzate, tak u mňa už 7 rokov Eurona 🙂

lacibo
4. nov 2021

@alexxandraaa Lovela na farebne..nikdy nemam nic vyblednute ani zmolkove, periem max na 40 vsetko

lacibo
4. nov 2021

@alexxandraaa flak okamzite zaperiem, ked nejde tak pouzijem vanish, ked vyjde tak operiem, viac krat vyplacham, vacsina flakov vyjde normalne s pracim gelom

saxana000
5. nov 2021

Tmavsie veci periem v ariel kapsulkach na 40 na syntetike.na biele a blede Persil alebo ariel sensitive ale iba prasok.na flaky zlcove mydlo idealne zaprat co najrychlejsie a frosh spej z dm tesne pred pranim. avivaz ruzove cocolino ale fakt len malicko.pustim na bavlnu na 60ku s jednou color catcher handrickou..pradlo ciste make a voni este po roku ked odkladam do krabic ze mala po sezone vyrastie.
Farby casom vyblednu to je proste fakt..ak chces mat pradlo bez flakov a krajsie vyprane musis pouzit vyssiu teplotu ktora zarucene narobi nieco s farbou aj materialom.

lacibo
5. nov 2021

@saxana000 ja periem iba 40 bezne pradlo, len obliecky a uteraky 50 a mam v pohode aj vyprate, farby stale krasne, ale je pravda, ze ja periem v podstate ciste veci, lebo sa kazdy den prezliekame do ineho, dcera 5 aj viac krat🤣tak to v podstate ani nemusi na vyssiu teplotu